Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan Qashqai

Ohoho, kiek čia visko apie "Kiškutį" radau.... Sveikos ir sveiki visi, Qashqai ir ne tik turėtojai, svajotojai ir keiksnotojai. Kad jau prisijungiau čia - tai dabar visas savo bėdas, nusiskundimus, problemėles, o kartu ir džiaugsmus rašykit man. Aš jau pasistengsiu savo dilerius pagal Jūsų rašomas bėdeles gerai "padrožti" - toks jau mano darbas. Taip kad - pirmyn. smile.gif
Atsakyti
Labai malonu , kad kazkas uzsuko is "anapus tvoros" biggrin.gif . O beda didziausia, tai aptarnavimas , jam cia ko gero daugiausiai paziarta kritikos.
Atsakyti
Na, aptarnavimas tikrai yra tai, ką dar mums reikia smarkiai gerinti - nors jau ir čia šiek tiek stumiamės į priekį. Kuris čia servisas prisidirbo? Parašykit - bus nutarkuotas smarkiai... smile.gif
Atsakyti
Mane suo metu labiausiai domina Kauno servizas nes vel arteja planinis aptarnavimas . O jai seip tai temoi nagrineja ir aptarineja servizu darbus

Papildyta:
Labai vaizdziai ir su konkreciais faktais viska isdeste TADAS BLINDA Konkreciai man tai buvo ir dar vis yra problema su dureliu dsazymu taip pat viskas yra temoi ir dar keletas vyriskiu skundesi servizo darbais.
Atsakyti
Na, Kaune su servisu buvo problemu, bet pastaruoju metu smarkiai vyrai pasitempe, nusiskundimu sumazejo. Pries vaziuojant patarciau pasiskambinti del laiko, maziau reikes sugaisti. Ir labai noreciau isgirsti pasakojima, kaip viskas buvo :-)
Atsakyti
Mano MB pirko Qashqai+2 tai esam labai patenkinti nors ir dvi masinas turim susizavejau ir as ja wub.gif Gal kada greitu laiku zadu pasidairyti Qashqai tik ne tokia kaip vyro man mazesne bus kaip tik thumbup.gif Kaip buvom salone tai tiek seiliu neriedejo doh.gif Gal kaip nors apseisiu ir su saviske cool.gif
Atsakyti
laba, ir mes turim sita grozi, tik va nutiko beda - turbut nuo saules pradejo vairo apdaila "odinis vairas" raitotis, ir gale bilda kaip ir pas visus - uzsiregistravom i Ivuana salono servisa ziuresim kaip mums seksis smile.gif

o tuo paciu papasokiu viena bajery is praeities :
vaziavom vaziavom ir po 21.000 km nuvaziuotu km uzsidege kompiuko geltona lempute: vartom, ieskom info visur tech, knygutese - ka tai galetu reiksti - ir snipstas - isvis tokio zenkliuko nera. nuvaziavom i servisa - ir op tau bajeriukas : sako cia lb ekologiska gamtai masina, o jei pili kura is lukoil"o - tai vadinasi s... kura pili, nes uzsikemsa dpf filtras thumbup.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif kuris ale turi pats izsikimses ir issivalyti. taigi paaiskino - kad reikia vaziuot maziausiai 40min max70 km/val greiciu. reikia tai reikia .... sedom su vyru i savaji kiski ir lekiam autostrada : kad tas filtriukas issivalytu .... deja nepadejo nei 1valandos vaziavimas, nei max 70km/val greitis doh.gif doh.gif vel varom i servisa - tada sako nu tai pataisysim mes, atvaziuojam pasiimt auto - o servisas uz tai mums jau ir saskaitele nemenka paruoses : 300lt uz alyva ( nors buvom dare pries savaite garantini aptarnavima, o apie sita dpf filtra isvis niekas nesiteike mus informuoti, o ka jau kalbeti - apie saskaita g.gif g.gif g.gif taigi teko "pasikalbet" su direktorium ir graziuoju issprest sia problema.
Atsakyti
Aš jau kuris laikas tai pat galvoju apie šią mašiną, labai gailiuosi, kad nepirkau kai buvo akcija. doh.gif Tai kaip suprantu duguma jomis patenkintos?
Atsakyti
O kaip su lempomis? ar ne per dažnai jos perdega jūsų mašinose? man servise bandė aiškinti, kad čia bėda yra lempučių(osramo) ir kas 8000-10000km jos perdega. mieste tikrai nemažaiyra važinėjančių su "viena" akim degančia.
maniškei jau keista viena lemputė, šiandien pastebėjau kad jau kita perdegusi.
Atsakyti
Sveiki
Pasidalinu info kam idomu 1.5 dyzeli antra apziura kainavo 830.
Dede sake organizuoja akcija atrakcija keicia galinius guolius. Sakau ne akcija o bilda , tai dede nuleido akeles, tai as jam priminiau kad pernai kai buvau ir sakiau tai isdurnino mane . Tai tipo nezinojo tra ta ta . Nu zodziu Tadau_blindai tai reiktu rletena paspaust .
O del lempuciu tai ir klausiau tai sake jo taip yra nes ten kai jungi degima dauk laideliu i ta taska sueina ar koki velne kai grys vyras pasidomesiu ka jis ten norejo man pasakyt. Pas mani lempa jau kokius 3 kart keista. Bet senuose pirkom tai mokejom virs 20 Lt statoile ir kazkada ne pigei o pas juos maciau saskaitoi irasyta 14.
Tai tiek .
Atsakyti
vaid-a, aciu uz info - nors statoil'as nera ta vieta, kur megstu piltis, bet reiks turet omeny ir pasisaugot del to dpf filtro g.gif
del to bildejimo gale, tai labai susvyravus irgi buvau, pries perkant, bet kazkaip labai jau man kitais visais aspektais patiko ir kainos atzvilgiu nukonkuravo ji artimiausia mano pasirinkima - Toyota Avensis Wagon (nes ten uz ta suma tik bazine komplektacija butu isejus, o cia - geresne). Pakol kas niekas nebilda, tai tikiuosi, kad greit ir neprades....

QUOTE(vaid-a @ 2009 07 13, 17:20)
laba, ir mes turim sita grozi, tik va nutiko beda - turbut nuo saules pradejo vairo apdaila "odinis vairas" raitotis, ir gale bilda kaip ir pas visus - uzsiregistravom i Ivuana salono servisa ziuresim kaip mums seksis smile.gif

o tuo paciu papasokiu viena bajery is praeities :
vaziavom vaziavom ir po 21.000 km nuvaziuotu km uzsidege kompiuko  geltona lempute: vartom, ieskom info visur tech, knygutese - ka tai galetu reiksti - ir snipstas - isvis tokio zenkliuko nera. nuvaziavom i servisa - ir op tau bajeriukas : sako cia lb ekologiska gamtai masina, o jei pili kura is  lukoil"o - tai vadinasi s... kura pili, nes uzsikemsa dpf filtras  thumbup.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kuris ale turi pats izsikimses ir issivalyti. taigi paaiskino - kad reikia vaziuot maziausiai 40min max70 km/val greiciu. reikia tai reikia .... sedom su vyru i savaji kiski ir lekiam autostrada : kad tas filtriukas issivalytu .... deja nepadejo nei 1valandos vaziavimas, nei max 70km/val greitis doh.gif  doh.gif  vel varom i servisa - tada sako nu tai pataisysim mes, atvaziuojam pasiimt auto - o servisas uz tai mums jau ir saskaitele nemenka paruoses : 300lt uz alyva ( nors buvom dare pries savaite garantini aptarnavima, o apie sita dpf filtra isvis niekas nesiteike mus informuoti, o ka jau kalbeti - apie saskaita  g.gif  g.gif  g.gif taigi  teko "pasikalbet" su direktorium ir graziuoju issprest sia problema.

Atsakyti
claries, del statoil'o - tai cia nebutinai tiesa, as bent jau tuom netikiu , cia gal tik salono atmaske biggrin.gif

tai va, nuvaziavus i salona - padare vairo foto, ir po 2 savaite vel sugryzus - pakeite mums vaira ir bildesi sutvarke - traukes lyg pakeite, nelabai gauduos ten ax.gif svarbiausia - kad viskas nemokamai bigsmile.gif

atradom buda kaip greit ta dpf filtra pravalyt ,kai lempute uzsidega ( gad nereiktu 100 vaziuot be reikalo - reikia pavaziuot su 3 pavara kokia 20 km ir prasivalo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti