Įkraunama...
Įkraunama...

Pieneliai, kremai, losjonai kūnui

QUOTE(Rasuteee @ 2006 08 24, 12:40)
o kaip tie avon'o naturals kuno losijonai (vaniles ir soju pieno, kokoso ir papajos, citrinos ziedu ir verbena, vysnios ir muskato)? ar apsimoka pirkt? kuris is tu kvapu geriausias (nei vieno neuoscius)


Man net AVON konsultantė sakė, kad kokoso ir papajos kvapas geriausias iš šios serijos. O kiti schmoll.gif Nors kiekvienam gali būt savaip, bet tas losjonas man nerealus bigsmile.gif Dar vanilės kvapo gal nieko toks, bet ilgainiui jaučiu pykintų nuo to saldumo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 12 09, 18:36)
Man net AVON konsultantė sakė, kad kokoso ir papajos kvapas geriausias iš šios serijos. O kiti schmoll.gif Nors kiekvienam gali būt savaip, bet tas losjonas man nerealus bigsmile.gif Dar vanilės kvapo gal nieko toks, bet ilgainiui jaučiu pykintų nuo to saldumo. rolleyes.gif


o man atvirkščiai ax.gif Kokoso nepatiko verysad.gif tačiau vaniles labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 12 09, 18:36)
Man net AVON konsultantė sakė, kad kokoso ir papajos kvapas geriausias iš šios serijos. O kiti schmoll.gif Nors kiekvienam gali būt savaip, bet tas losjonas man nerealus bigsmile.gif Dar vanilės kvapo gal nieko toks, bet ilgainiui jaučiu pykintų nuo to saldumo. rolleyes.gif

Mano sesuo kokoso ir papaju kuno purskikli nusipirko is AVON. Tai kvapas tragiskas schmoll.gif Stovi nenaudojamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 10 gruodžio 2006 - 14:04
O man patiko is Avon su kokosais ir papaja, bet pats geriausias kokosinis kuno losjonas tai is parduotuves Skonis ir kvapas thumbup.gif kvapas labai naturalus ir gerai pamaitina oda, o ir isigeria greitai wub.gif

yra dar su aliejosium ir rozem, kaina ~ 22lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalaa: 11 gruodžio 2006 - 19:19
QUOTE(No_Angel* @ 2006 12 10, 12:10)
o man atvirkščiai  ax.gif  Kokoso nepatiko  verysad.gif  tačiau vaniles labai patiko  thumbup.gif


smirdzius tas kokosinis, man vaistais atsiduoda. blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 12 11, 22:35)
smirdzius tas kokosinis, man vaistais atsiduoda.  blush2.gif

drinks_cheers.gif
anot mano seses - kaip tualeto purskiklis.. rolleyes.gif nu jau baisiai netikroviskas kvapas doh.gif
Atsakyti
o aš pamėginau AVON'o -SSS - tai man labai patiko thumbup.gif , tai dar vieną įsigijau biggrin.gif . o šiaip labai geras ir ORIFLAME SAGA -tropinis, berods, tik dabar jo jau nemačiau verysad.gif .
Atsakyti
O aš šią savaitę išbandžiau iš AVON SPa serijos su alyvuogių aliejum kūno kremą, labai thumbup.gif ir kvapas wub.gif
Atsakyti
Merginos, nuziurejau pries kelias dienas eurokose toki beproto skaniai kokosais kvepianti kuno losjona wub.gif ir kainuoja tik apie 10Lt bigsmile.gif Tik vat firmos niekaip neatsimenu doh.gif Bet gal kuri suprato apie ka as cia.. gal turi bigsmile.gif labai idomu koks to losjono poveikis.. ypac sausai odai (ar gerai susigeria, pamaitina ir t.t.)
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 12 17, 16:12)
Merginos, nuziurejau pries kelias dienas eurokose toki beproto skaniai kokosais kvepianti kuno losjona  wub.gif ir kainuoja tik apie 10Lt  bigsmile.gif Tik vat firmos niekaip neatsimenu  doh.gif Bet gal kuri suprato apie ka as cia.. gal turi  bigsmile.gif  labai idomu koks to losjono poveikis.. ypac sausai odai (ar gerai susigeria, pamaitina ir t.t.)
4u.gif



Turbut is Fruttini rolleyes.gif

turejau su avietiem tai labai patiko, bet jis toks lengvas, jei labai sausa oda tai gali netikti ax.gif

o su kokosais ir bananais turejau kuno sveitikli, na tai toks neblogas, tik paskui kazkaip kvapas atsibodo, man per saldus smile.gif
Atsakyti
as kazkada eurokose ziurejau kazkokiu nauju ale the body shop kuno sviestu ir sveitikliu papigiu atsirado g.gif (nepamenu firmos) gal kas jau isbandet?
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 12 17, 15:12)
Merginos, nuziurejau pries kelias dienas eurokose toki beproto skaniai kokosais kvepianti kuno losjona  wub.gif ir kainuoja tik apie 10Lt  bigsmile.gif Tik vat firmos niekaip neatsimenu  doh.gif Bet gal kuri suprato apie ka as cia.. gal turi  bigsmile.gif  labai idomu koks to losjono poveikis.. ypac sausai odai (ar gerai susigeria, pamaitina ir t.t.)
4u.gif


jei turi ypač sausą odą, kvepiantys losjonai jos nepamaitins. ten pridėra visokių kvapų (parfum), kurie dar labiau sausina odą.
Atsakyti