Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Hloja, nu nereik taip iš kart panikuot mirksiukas.gif
man irgi panašei buvo po 1 gimdymo, slinko plaukai saujom, o turėjau ilgus gražius plaukus. Pasirodo, po gimdymo pas moterį sutrinka medžiagų apykaita, juo lab, vaikas
paveldi tavo plaukų genus (na kažką panašaus) ir pas tavo vaikutį užaugs gražūs ir sveiki plaukai, man taip daktarė anais dar tarybiniais laikais aiškino, kai nuėjau pas ją su išplikusia kakta ir smilkiniais. O po kažkiek laiko, jau po gimdymo žinoma, kai atdigavau ax.gif , tai kaip pradėjo vėl augt plaukai, ir va iki šiol auga. Na tiesa kitas vaikas mano plaukų vešlumo nepaveldėjo, bet pas pirmąjį sūnų tai plaukai thumbup.gif

Už tai antras sūnus paveldėjo užsienio kalbos mokėjimą, nes kai buvau nėsčia 2 sūnum, tai lankiau anglų kalbos kursus, vat ir rezultatas, pasirodo ne tik aš išmokau, bet ir sūnus pilve sau ramiai krutėdamas mokinosi mirksiukas.gif thumbup.gif

taip, kad nėr ko labai panikuot, atsigausi po gimdymo normaliai (iki metų), sustiprėsi pati ir plaukai atsigaus. pagerk žuvies taukų kapsulių, stiprina plaukus, tik žinoma jei maitini kūdikį tai pasitark pirmiau su gydytoja. Tiek žinių 4u.gif
Atsakyti
nenoriu per anksti apsidžiaugt unsure.gif bet. įsivaizduojat, kaip rašiau tada, nusispjoviau aš į visas tas brangias priemones, nes kokį tūkstatntį tikrai buvau išleidusi jau joms, tada pasiklioviau pantogar vitaminais (truputį ilgiau nei mėnesį geriu) ir nusprendžiau nusipirkti kokį nebrangų šampūną ir kaukę nuo slinkimo, nes kaip tik senasis buvo besibaigiantis. taigi nusipirkau eurokos'metikoj "Zolotoj šolk" šampūną nuo plaukų slinkimo (8Lt su kapeikom) ir "Belkosmex"(5Lt su kapeikom) nuo plaukų slinkimo kaukę su svogūnais ir kažkokiom šaknim ten, nepamenu. taigi po pirmo panaudojimo pastebėjau, kad šukose lieka žyyymiai mažiau plaukų ir akivaizdžiai mažiau jų lieka rankose, kai perbraukiu ranka. galima galvot, kad čia nuo pantogar, bet abejoju, kad taip staigiai suveikė schmoll.gif nes iki to plovimo labai daug likdavo ir šukose ir t.t. reikalas tas, kad kol kas beplaunant galvą jų iškrenta tiek pat daug, bet aš manau, kad čia dėl to, jog kaukę noriu gerai įtrinti į galvą, tai ten po tokio 'masažo' tie plaukai ir pasišalina, nes po šampūno tiek neiškrenta, kadangi ne taip kruopščiai trinu. tai va, man čia kaip stebuklas biggrin.gif (kuris, tikiuosi, nesibaigs) net nežinau, kuri čia iš tų dviejų priemonių taip gerai tiko...
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 11 01, 21:40)
taigi nusipirkau eurokos'metikoj "Zolotoj šolk" šampūną nuo plaukų slinkimo (8Lt su kapeikom) ir "Belkosmex"(5Lt su kapeikom)  nuo plaukų slinkimo kaukę su svogūnais ir kažkokiom šaknim ten, nepamenu. taigi po pirmo panaudojimo pastebėjau, kad šukose lieka žyyymiai mažiau plaukų ir akivaizdžiai mažiau jų lieka rankose, kai perbraukiu ranka.

Zolotoj Solk naudojau sampuna ir balzama turejau - patiko. Parasyk tikslesni kaukes pavadinima, noriu isigyti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cognac @ 2007 10 31, 20:08)

Cia visas testas veda i reklama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2007 10 28, 09:32)
Vadinasi Triphasic... Ir pasirodo, tik siandien 3 buteliuka naudodama netycia issiaiskinau, kad ten dar yra kazkokie miltukai, kuriuos reikia istumti i buteliuka ir suplakti. Reiskia 2 sunaudojau nevisai teisingai. Kaaaaip as myliu vaistiniu konsultantes  doh.gif  doh.gif
as tai skaitau, bet ant ampulytes tai nic nieko neparasyta. O konsultante uztikrino, kad taip ir ne kitaip.

o kaip issiaiskinai, kad tuos miltukus reik supilt i vidu? as jau baigiu naudot pakuote, ir nieko nepadeda, galvojau sh visiskas, bet jei reikia tuos miltukus subert tai cia ir pakastas suo doh.gif ant pakuotes nieko nepamineta apie tuos miltukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2007 11 02, 01:11)
Zolotoj Solk naudojau sampuna ir balzama turejau - patiko. Parasyk tikslesni kaukes pavadinima, noriu isigyti mirksiukas.gif

Belkosmex balzamas-kauke nuo plauku slinkimo. svogunas + varnalesu aliejus. su raudonu dangteliu.
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 11 02, 01:56)
o kaip issiaiskinai, kad tuos miltukus reik supilt i vidu? as jau baigiu naudot pakuote, ir nieko nepadeda, galvojau sh visiskas, bet jei reikia tuos miltukus subert tai cia ir pakastas suo  doh.gif ant pakuotes nieko nepamineta apie tuos miltukus  g.gif

Jo reikia supilt miltukus,as naudojau bet man nieko nepadėjo,slinko plaukai toliau,o kaina nemaža.
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 10 12, 17:17)
plaukų stiprinimo losjonas ,,Placent hair-liquid" .Tokios rudos ampuolės.Tik apsigavau tas vadinams losjonas nerusiškas  blush2.gif  itališkas  smile.gif  Kaina berods 1.99 už 1 vnt.

o man jos visai nepadėjo schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
man ir vos tik atsalus pradejo labiau plaukuciai slinkti verysad.gif tad kirpykloje nusipirkau Sampuna nuo plauku slinkimo Swarskofp ir Hair therapy Harologi firmos skysty, kuri reikia itrinti po plauku plovimo (na kaip kapsules panasiai) ir padejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaLux @ 2007 10 25, 00:22)
Sveikos,

pasidalinsiu su jumis savo beda, gal atsiras turinciu panasia problema; ji, aisku, susijusi su plaukais  verysad.gif

Ant galvos plauku visad buvo gana daug, nors kai paauglystej nesiojau trumpus plaukus, mama vis mesteledavo, kad pakausis kiek retesnis. Bet i tai labai demesio nekreipiau, nes pakausio kaip ir nematau, o prieky plauku iki soties buvo  4u.gif

Bet... rugpjucio pabaigoj nuejau pas kirpeja ir ji man liepe butinai is karto eiti darytis tyrimu, nes pakausyje nenormaliai mazai plauku... Taip ir padariau, jau kita diena pasidariau tyrimus (Lietuvoje) - rezultatai geri. Dar vienus issamesnius tyrimus dariausi Liuksemburge (ten gyvenu), rezultatai ir vel geri... Dar ten buvau pas gydytojas - bendrosios praktikos ir dermatologe - jos liepe kuo maziau nervintis ir pagerti vitaminu. Tik kad as dabar labai daznai i savo pakausi ziuriu, o ten tikrai labai nedaug plauku, o toj vietoj, kur verpetas ir aplink ji, isvis galvos oda sviecia  verysad.gif

Be to, prisiskaiciau net'e, kad tai galetu buti androgenine alopecija (kai plaukai isslenka, bet neatauga, nes reaguoja i tam tikrus hormonus, kaip kad vyriskiam buna...). Pradejau ziuretis - dabar jau atrodo, kad ir sklastymas daug platesnis, nei anksciau buvo (anksciau kazkaip demesio neatkreipdavau...). Istudijavau visas savo foto, plauku tikrai maziau atrodo...

Vos grizusi i Lietuva ejau pas vietine dermatologe, ji pasiziurejo pasiziurejo ir sako, gali buti ir androgenine alopecija  verysad.gif Pries kelias dienas vel Liukse dariausi viena kosmetine procedura, kuria dare dermatologe, paprasiau, kad ir ji i mano galva paziuretu - sako, kad tai neturetu buti androgenine alopecija...  g.gif

Lietuve gydytoja israse Regaine, tai kaip tik pradejau juo galva trinti... Dar ji buvo israsiusi vitaminu Pantogar, bet Liukse buvo tik panasios sudeties Pantovigar. Taip pat geriu kalci...

Nezinau, ka galvoti, atauganciu plauku lyg ir yra, bet nezinau, ar ju pakankamai... Pazistami sako, kad nesinervinciau, nes nieko nesimato, bet man tai ryskiai matosi... Siaip labai nesinoretu isigyti plikes  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Gal kam buvo panasus atvejis?


Pas mane gal siek tiek panasus atvejis. Svieciancia plike as jau turiu, man 27, plaukai slenka 3 metai del neaiskios priezasties. Esu pasidariusi visus imanomus tyrimus-nieko neranda. Jeigu tau plauku mazai virsugalvyje, nemanau kad tai alopecija. Alopecijai yra budingas plikimas demem, atskirais gabalais. Ir dar patarciau nueiti pas kita dermatologa, nes jei pasake kad GAL!!!!, kas tai per nesamone. Dermatologas turi pasakyti taip arba ne mad.gif mad.gif O ar pakankamai atauga nauju, pasimatys veliau...
Atsakyti
jauciu teks ir man istoti i jusu gretas - pradejo slinkti plaukai, ypatingai matosi, kaip launu galva, dar ne kuokstais, bet pakankamai daug, manau per diena daugiau nei 100 vnt....
siaip manau reikia tokius dalykus pradeti spresti nuo kraujo tyrimu. Pirmedieni eisiu issitirti skydliauke, gal cia ir bus suo pakastas....
siaip be pertraukos daziau plaukus 3 metus, bet jie mate ir tamsinimus ir kokius 3 sviesinimus....
Atsakyti
buvau priversta vel issitrinti galva svogunu sultim ir dabar asaros rieda nuo svogunu. baisi man procedura sita, o as dar svogunu nevalgau doh.gif bet taip nei viena priemone nepadeda, kad nebezinau ka daryti. sunaudojau nesenai 6 ampules vichy atrodo kad dar labiau slenka plaukai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 11 02, 00:56)
o kaip issiaiskinai, kad tuos miltukus reik supilt i vidu? as jau baigiu naudot pakuote, ir nieko nepadeda, galvojau sh visiskas, bet jei reikia tuos miltukus subert tai cia ir pakastas suo  doh.gif ant pakuotes nieko nepamineta apie tuos miltukus  g.gif

netycia nuroviau ta zalia kamstelio dali, kur issikisusi i virsu - ja reikia istumti vidun, isbyra miltukai ir suplakti... sunaudojau 2 be miltuku, 2 su miltukais - kol kas nera zenkliu pokyciu verysad.gif Dar 2 nusipirksiu, bet ne daugiau doh.gif
Atsakyti