Įkraunama...
Įkraunama...

lėtinis citomegalano infekcijos virusas.

QUOTE(vestinukas @ 2007 09 24, 09:48)
Laba, na ir as turejau sia beda, tik man viskas baigesi blogai, nestumo metu rado man 1.36 aktyvaus viruso, as persileidau, dabar po persileidimo vel dariaus ta tyrima tai jis jau neaktyvus, bet Ig G 20, tai vat eisiu pas gydytoja tartis, ka daryti, nes galvoju po kokiu 4 men vel pastoti,



O taksoplazmozes imnoglobulinai irgi m ir g tik ten tiria toksaplazmoze, o sitie imunoglobulinai citomegala smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2006 04 11, 21:47)
TA BJAURYBE MAN ATRADO PO PERSILEIDIMO-NESIVYSTANCIO NESTUMO.SKAICIUKAI TIE PATYS.TIK SAKE KAD TAI ISISENEJUSI FORMA IR JI MANO NESTUMUI NEPAKENKS TIK KAS MEN REIK VIS TYRIMUS DARYTIS .METUS NEGALEJAU PASTOT.DABAR ESU 5 SAV. IR DEPRESUOJU KAD VEL KOKS NEBUTU NESIVYSTANTIS .PAS GYD DAR NEBUVAU .BIJAU.BET 24 BALANDZIO UZSIREGISTRAVAU.


Papildyta:
man 7 savaiteje nustate nesivystanti nėštuma. atlikus tyrimus paaiskėjo jog turiu citomegalijos virusa, taciau gydytoja man pasake kad jokio gydymo nera, negi taip nieko ir negalima padaryt?
Atsakyti
QUOTE(nezinia @ 2007 09 06, 19:43)
As truputi nesuprantu. Cia kalbama apie citomegalo virusa, o tyrimai aprasomi IgG ir IgM. mane tai siunte tirtis del toksikoplazmozes ir nustatinejo tuos igg ir igm. Tai cia tas pats- tas citomegalas ir toksikoplazmoze, ar kazkas kito?

tikrai ne tas pats
Atsakyti
mano pirmas nestrumas baigesi nesivystanciu ( 10 savaiciu). po to pasidariau visus tyrimus ir sveika, nieko nerado. isskyrus citomegalo virusa. gydytoja paaiskino kad lgM yra greyzonoje - tai yra neaktyvus. o lg G daugiau nei 250. ir viskas - o kai tai reiskia? nes planuoju pastot, o net nezinau ar tas virusas aktyvus, ar as jau persirgau. gal kas susidure su tokiais titrais ir galetu paaiskinti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzunaki @ 2007 11 12, 12:02)
mano pirmas nestrumas baigesi nesivystanciu ( 10 savaiciu). po to pasidariau visus tyrimus ir sveika, nieko nerado. isskyrus citomegalo virusa. gydytoja paaiskino kad lgM yra greyzonoje - tai yra neaktyvus. o lg G daugiau nei 250. ir viskas - o kai tai reiskia? nes planuoju pastot, o net nezinau ar tas virusas aktyvus, ar as jau persirgau. gal kas susidure su tokiais titrais ir galetu paaiskinti? verysad.gif



gine liepe pasikartoti tik lgM tyrima po menesio. taip ir nesuprantu - ar aktyvus virusas ar ne.
Atsakyti
Noriu pasidalinti savo patirtimi del citomegalo viruso. Man nustate citomegalo virusa kai nestumas buvo 8 savaites. IGM 1,200 ir IGG maziau negu 250. Mano gine pirmiausia lepe keliauti pas infekcionistus. Labai issigandau del savo vaikelio. Infekcionistai liepe pakartoti tyrimus Santariskese, nustatyti avidentiskuma (t.y. kada buvo juo uzsikresta iki nestumo, ar nestumo metu), bei dar padaryti DNR CMV tyrima (180 Lt). Pakartotini tyrimai taip pat buvo teigiami, taciau DNR CMV buvo neigiamas be to nustate kad uzsikresta buvo iki nestumo. Infekcionistu diagnoze letinis citomegalo virusas, nuomone: gimdyti, taciau kiekviena menesi kartoti tyrimus del IGG ir IGM, bei darytis vaikelio smegenu ehoskpija del anomaliju. taip pat sake kad jeigu buvo uzsikresta iki nestumo ir nestumas vystosi gerai labai maza tikimybe kad vaikas gims apsigimes. Nukeliavau laiminga kad nera taip viskas blogai pas savo gine.Jos nuomone buvo kategorishka tikriausia reikia nutraukti nestuma. Nezinojau ka daryti, nors tiesa paskius labiau tikejau infekcionistais, jie yra specialistai del infekciju. Nutariau nueiti pas kita gine. Jos nuomone buvo prieshinga.Daugelis moteru yra letinio citomegalo viruso neshiotojos, tik gal nezino, nes nedaro tyrimu ir gimdo sveikus vaikus. Po to klausiau ir kitu gin-u nuomoniu nei viena ish ju net ne siule nutraukti nestumo. ishgidau ir tokia nuomone su tavo tyrimais butu didziausia nesamone nutraukti nestuma. Shiek tiek nusiraminau ir nenutraukiau nestumo. Kiekviena menesi dariau tyrimus, lankiausi pas gydytoja Marcinkute (didelis jai nuoširdus aciu, super gydytoja), dariau ehoskopija, pakeiciau savo gine. Ir aciu devui 2007 09 17 gime mano sunelis, mano angeliukas be kurio dabar negaleciau gyventi. dar ligonineje jam padare CMV tyrima ir nustate tik IGG antikunius, o tai reiskia kad vaikas yra sveikas ir neuzsikretes. aishku kiekvienas nestumas yra individualus, taciau patariu nepasitiketi tik viena gydytoja, bet kreiptis ir pas kitus. ash iki shiol negaliu atleisti savo buvusiai gine, nes tai man kainuotu per nelyg daug ..... Sekmes, kantrybes ir geru gydytoju visoms.smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinad: 30 lapkričio 2007 - 19:28
Labas, noriu pasitarti su jumis, man 40 metų, mažiausiai dukrai jau 10,man yra mažakraujystė, nepasisavina geležies, o pernai pradėjo didėti limfmazgiai, onkologiniame neranda nieko, aš pasidariau Klaipėdoje ENDEMIK laboratorijoje kraujo tyrimus, man nustarė lėtinį citomegalo virusą, kuriuo užsikrėčiau vaikystėje,konsultacinėje poloklinikoje infektologė sakė, kad negali būti, nes su tokiais tyrimais žmonės guli lovose, nebevaikšto, ji neskyrė gydymo, o liepė pasidaryti kalio, magnio, cholesterolio ir pan. tyrimus.Gal kas galite parekomenduoti Klaipėdoje gerą specialistą, tyrimai neramina, todėl norėčiau pasikonsultuoti.
Atsakyti
Merginos,
nepergyvenkit del sio viruso iskart, nes jis tikrai ne toks pavojingas kaip apie ji raso. Ir butinai konsultuokites ne su vienu specialistu!
Atsakyti
Gal kam reikia vaistukų nuo citomegalo viruso?Turiu apie 20 buteliukų,šiaip jie brangūs,vieno kaina 164lt,bet man kompensavo,tai primokėjau tik 4lt,todėl už tiek ir parduočiau.Man atliko,gal kam reikia Kaune.
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2008 02 03, 18:55)
Gal kam reikia vaistukų nuo citomegalo viruso?Turiu apie 20 buteliukų,šiaip jie brangūs,vieno kaina 164lt,bet man kompensavo,tai primokėjau tik 4lt,todėl už tiek ir parduočiau.Man atliko,gal kam reikia Kaune.



oi mamytes perskaiciau jusu laiskis ir vis verkiau ka mamos moterys neistveria as irgi suzinojau tik dabar kad turiu ta virusa ir pagimdziau du atrodo buvo sveiki . mano virusas tik igg teigiamas bet jis buvo aukstas gydymo neskyre.vaikams tas virusas tp yra jiems tp igg bet jie man serga ir serga liga po ligos ar tai nebus tas virusas pazeides imunines sisitemas nors jau stiprinu kaip imanydama.ir nezinau kur kreipti visur atsimusu kaip i siena man paciai jau depresija. jau ir asaru nebeliko :verysad:
Atsakyti
O ka reiškia, jei gydytoja man pasakė, kad citomegalano tyrimas neigiamas, rasta tik antikūnių? Tipo, jūs tikriausiai jau persirgote.
Tai reiškia aš persirgau ir sveika, bet kiek žinau jis visams laikui organizme užstringa, ar kaip čia gaunasi? Nes truputi panikuoti pradedu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kacyce @ 2008 02 29, 12:00)
O ka reiškia, jei gydytoja man pasakė, kad citomegalano tyrimas neigiamas, rasta tik antikūnių? Tipo, jūs tikriausiai jau persirgote.
Tai reiškia aš persirgau ir sveika, bet kiek žinau jis visams laikui organizme užstringa, ar kaip čia gaunasi? Nes truputi panikuoti pradedu.  g.gif

taip sis virusas iki amziaus galo,o kaip tu jautiesi jei gerai jautiesi tai pamirsk apie ta virusa nes kuo daugiau nervinsis tuo tas virusas gali atsinaujinti ir jei esi nestuke.gif tai tas aktyvus virusas gali pakenkti tavo kudikui. tad geriau pamirsk. beto nesuptantu kaip gali buti virusas neigiamas jei rasta antikuniu,tai neigiamas naujas virusas igm,o senas virusas turejo buti teigiamas igg.
Atsakyti