Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia vyro reakcija į pasikeitusį jūsų kūną?

QUOTE(Tiosyte @ 2007 10 23, 10:43)
Po gimdymo, kai pradejau siek tiek „kudeti“, vyras dziaugesi, kad grysta senoji zmona (ta prasme ne tokia stora ir sutinusi). Dabar dar turiu 7kg virsaus, tai kartais lepteli, kad sportuot ax.gif  Nepykstu del to ant jo. Pati suprantu, kad reiktu prisiverst pasportuot

na vienas dalykas yra nepiktai lepteleti uzuomina apie sporta smile.gif o kitas tai kalbeti izeidziancius zodzius ir kisti dietas visokias doh.gif
smagu kad vistik dauguma vyru yra protingi ir supratingi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2007 10 23, 09:51)
na vienas dalykas yra nepiktai lepteleti uzuomina apie sporta  smile.gif  o kitas tai kalbeti izeidziancius zodzius ir kisti dietas visokias  doh.gif
smagu kad vistik dauguma vyru yra protingi ir supratingi  thumbup.gif


Ne, ne. Vyras tikrai neliepia maziau valdyt ar isvis nevalgyt. Jis tikrai geranoriskai. O dar kai zino, kad as tai galeciau ir tam laiko butu, tai tik paragina.
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2007 10 23, 10:57)
Ne, ne. Vyras tikrai neliepia maziau valdyt ar isvis nevalgyt. Jis tikrai geranoriskai. O dar kai zino, kad as tai galeciau ir tam laiko butu, tai tik paragina.

thumbup.gif
Atsakyti
Po gimdymo liko pilvelis dar truputi doh.gif , bet man vyras sako, kad aš jam pagražėjau wub.gif , kur jau čia nepagražėsi kai prieš gimdyma matė pilvuka dideli ir patinusia. Dabar gali apkabint normaliai ir prisiglausti wub.gif , o dėl pilvuko pats ramina, sako viskas susitvarkys, dar nedaug laiko prabėgo (už kelių dienų bus 4mėn). Tai va jaučiuosi mylima ir graži jam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 10 23, 12:01)
Po gimdymo liko pilvelis dar truputi  doh.gif , bet man vyras sako, kad aš jam pagražėjau  wub.gif , kur jau čia nepagražėsi kai prieš gimdyma matė pilvuka dideli ir patinusia. Dabar gali apkabint normaliai ir prisiglausti  wub.gif , o dėl pilvuko pats ramina, sako viskas susitvarkys, dar nedaug laiko prabėgo (už kelių dienų bus 4mėn). Tai va jaučiuosi mylima ir graži jam  thumbup.gif


Saunuolis vyras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2007 10 23, 13:08)
Saunuolis vyras thumbup.gif

PRITARIU TAU,KAD SAUNU VYRA TURI
Atsakyti
kazkaip liudna pasidare paskaicius kokie jusu vyrai.......
maniskis nieko nepastebi, jei jau pasakau tai pasako: as ziuriu kad sukudai ir pan...
Atsakyti
QUOTE(mantuke @ 2007 10 29, 20:50)
kazkaip liudna pasidare paskaicius kokie jusu vyrai.......
maniskis nieko nepastebi, jei jau pasakau tai pasako: as ziuriu kad sukudai ir pan...

neliudek 4u.gif svarbiausia kad nieko pikto nesako,needa kaip sakant del isvaizdos mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, nereikia kreipti dėmesio į tuos vyrus, jie ne visi pastebi, ką mes moterys norėtumėm, kad pastebėtų biggrin.gif o aš pati dažnai sakau, kad reikia numesti svorio, kad pastorėjau, o mano vyras sako, kad aš visai nesustorėjau, kad man nėra ką mesti smile.gif nors kokius 5 kg tikrai reikia mirksiukas.gif na bet nelabai dėl to jaudinuos, mano vyras irgi. Svarbu gerai jaustis viduje thumbup.gif
Atsakyti
Tas kūnas greičiausiai kliūna tik man doh.gif Pas mane labai smarkiai kažkas nepasikeitė, tik va, krūtinė nutyso verysad.gif Kelis kartus pabumbėjau, kad dabar reikia specialaus oro pripumpuoto liemenuko biggrin.gif Tokį ir gavau dovanų wub.gif
Atsakyti
Tikriausiai taip ir yra kad labiausiai kuno pokyciai kliudo mums pacioms blush2.gif bet vistik yra vyru bjaurybiu,kaip mano vargses drauges doh.gif
Atsakyti
Maniškis irgi nieko nesureikšmino, netgi paguodė, kad ir taip jau greitai sugrįžau į savo formas ax.gif , net neleidžia jokių dietų laikytis doh.gif , ir jam patinku tokia kokia esu mirksiukas.gif , nors dar ir nedaug laiko praėjo kai buvau nestuke.gif . Aišku pačiai tai norėtusi, kad pilvukas greičiau susitrauktų ax.gif , bet maniškiui tai nerūpi ir dėl to priekaištų nesulaukiu smile.gif
Atsakyti