Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia vyro reakcija į pasikeitusį jūsų kūną?

Mano vyras tikina, kad dabar atrodau daug gražiau nei prieš nestuke.gif Sako, daug smagiau mane "paniurkyt" kai nesu tokia kaulėta, kaip prieš nėštumą. Sveriu tiek pat, bet vistiek kažkaip kitaip viskas pas mane. Pačią nervina strijos ant užpakaliuko, bet jis sako, kad tai grožiui visai nemaišo cool.gif
Atsakyti
Vyras dziaugiasi del mano padidejusiu krutu-jam sako grazus vaizdelis kai as vaikeli maitinu. thumbup.gif NOrs ant krutines striju yra jis sakas ju nematantys - tik idomu kiek cia tiesos.. g.gif
Atsakyti
A, jūs čia kalbat po gimdymo koks kūnas jūsų... Nes aš tai nestuke.gif , tai noriu tik pasakyti, kad dabar jam labai patinka mano pradedantis matytis pilviuks ax.gif Nežinau, kokia būsiu po gimdymo, bet tikiuosi, kad ir tada patiksiu tongue.gif
Atsakyti
Man tai buvo įkalbėta, kad dėl genų pasiliksiu po gimdymo stora, bet pasirodo tai buvo neteisa rolleyes.gif Tai vyras juokiasi, nes dažnai tai jam kartodavau
Atsakyti
Dziaugiuosi mergaites kad turite puikius vyrus thumbup.gif tai dar vienas irodymas kad ne visi vyrai kiaules tongue.gif
Atsakyti
Mano vyras vis klausia kada pas gydytoja eisiu apziurai ar viskas gerai,kad galetu vel mane paciupineti 4u.gif kai nebemaitinsiu abu mesim svori,nes per nestuma abu priaugom smile.gif tai dabar abu minkstuciai esam smile.gif
Atsakyti
Oj prisijuokiau skaitydama, kokie visų vyrai geri. hihihi.gif
Myli ir tyli. Ar esat tikros, kad vyrai tai sako nuoširdžiai? Ar praeinant gražesnei merginai pro šoną žvilgsniu nepalydi ir nepagalvoja, "ech kokia figūra" ? Manau, kad esam pakankamai protingos, beje, kaip ir vyrai, kurie puikiai žino, ką turi sakyti savo žmonoms, juolab, ką tik pagimdžiusioms. rolleyes.gif
Pati moteris puikiausiai mato, kokia figūra patampa po gimdymo ir mato, kas joje gerai ar negerai. Kuo čia dėta vyrų nuomonė? Ar Jūs dėl vyrų savo gyvenat? Jei jau jiems patinkat sudžiuvusi ar papilnėjusi, tai ir sau patinkat?
Man mano vyro nuomonė - ne rodiklis. Taip, noriu jam būti graži, bet kartais jis gali man iki negalėjimo aiškinti, kad turi būti taip, o man atrodys gražu kitaip. Ir aš norėsiu būti graži pagal save, o ne pagal jį, jei mūsų nuomonės tuo klausimu išsiskirs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady_Hatora: 15 lapkričio 2007 - 15:59
QUOTE(Lady_Hatora @ 2007 11 15, 16:58)
1. Oj prisijuokiau skaitydama, kokie visų vyrai geri. hihihi.gif

2. Myli ir tyli. Ar esat tikros, kad vyrai tai sako nuoširdžiai?

3. Ar praeinant gražesnei merginai pro šoną žvilgsniu nepalydi ir nepagalvoja, "ech kokia figūra" ?

4. Kuo čia dėta vyrų nuomonė?

Man mano vyro nuomonė - ne rodiklis.


1. Nesuprantu kas juokinga tame, kad kažkas gerus vyrus turi. g.gif

2. O jūs nemanote, kad vyro pagyrimas gali būti nuoširdus net ir tuo atveju, jei jis mato, kad moters figūra nėra ideali? Ar visiems vyrams patinka tik "žurnalinis standartas" ir viskas?

3. O kuom tai susiję su tema? Aš irgi nužvelgiu simpatiškus vyriškius, kažką gal pagalvoju, žvilgsniu nulydžiu. Ar manote, kad nuo to komplimentai savo vyrui pasidaro dirbtiniai ir beverčiai? Nukenčia tarpusavio santykiai ar dar kas? smile.gif

4. Tema tokia. Tuom ir dėta. Patirtimi dalijamasi. Jums - vienodai, kitai moteriai gal labai svarbu. Ir kas tame blogo?

Aš tiesą pasakius smagiai nusišypsojau perskaičiusi Jūsų postą smile.gif Nesakau, kad nesutinku su Jūsų mintimis, tiesiog pasirodė juokingas toks "pamokantis" ir "akis atveriantis" tonas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2007 11 07, 16:43)
Dziaugiuosi mergaites kad turite puikius vyrus  thumbup.gif  tai dar vienas irodymas kad ne visi vyrai kiaules tongue.gif

SUTINKU SU TAVIMI drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siaip as cia gal dar truputi ne i tema, nes dar negimdziau (dabar tik planuojam leliuka), bet pati per pastaruosiu metus kazkaip priaugau 20kg... tiesiog nustojau dirbti, pradejau mokytis ir tapau namu seimininke.. Mano visas grazus siluetas jau isgaravo pro langus. Tad net bijau pagalvoti, kas bus po gimdymo.
Mano vyras niekada net neuzsimina nieko apie mano svori, ir kai as jo klausiu tukstantini karta - ar as labai stora? Jis visada pasako, kad baik tu nusisneketi, visai ne... Bet jauciu, kad nelabai nuosirdziai tai sako, ir kad tikrai noretu, kad vel grisciau prie savo buvusiu dydziu... O be to ir pati pradejau kompleksuoti savo kuno, tad ir MB pastebi, kad nebesu tokia atsipalaidavusi prie jo, kaip anksciau. Beje, as ji suprantu - nes pati nenoreciau irgi, kad jis priaugtu 20kg lasiniu.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2007 11 15, 16:17)
1. Nesuprantu kas juokinga tame, kad kažkas gerus vyrus turi. g.gif

2. O jūs nemanote, kad vyro pagyrimas gali būti nuoširdus net ir tuo atveju, jei jis mato, kad moters figūra nėra ideali? Ar visiems vyrams patinka tik "žurnalinis standartas" ir viskas?

3. O kuom tai susiję su tema? Aš irgi nužvelgiu simpatiškus vyriškius, kažką gal pagalvoju, žvilgsniu nulydžiu. Ar manote, kad nuo to komplimentai savo vyrui pasidaro dirbtiniai ir beverčiai? Nukenčia tarpusavio santykiai ar dar kas? smile.gif

4. Tema tokia. Tuom ir dėta. Patirtimi dalijamasi. Jums - vienodai, kitai moteriai gal labai svarbu. Ir kas tame blogo?

Aš tiesą pasakius smagiai nusišypsojau perskaičiusi Jūsų postą smile.gif Nesakau, kad nesutinku su Jūsų mintimis, tiesiog pasirodė juokingas toks "pamokantis" ir "akis atveriantis" tonas biggrin.gif

Juokinga tikrai ne tai, kad gerus vyrus turi. smile.gif Yra kiekvienoje temoje gi iš ko pasijuokti. Tai ir juokiuosi. Vyro pagyrimas gali būti nuoširdus, lygiai tiek nuoširdus, kiek ir neteisingas.
Bet, kiek žmonių tiek nuomonių.
Jei nužvelgia praeinančią mergina ir žavisi jos"žurnalinėmis" kūno formomis, tai visiškai nieko blogo, aš ir nužvelgiu ir merginas, ir vyrus. Šiaip gražius žmones. Tik aš norėčiau, kad mano vyras taip į mane žiūrėtų, ne į praeinančias, tai ir stengiuosi, stengiuosi. hihihi.gif Bet va vistiek nežiūrės, nes mane kas dieną mato, o jas - gal pirmą ir paskutinį kartą gyvenime hihihi.gif
O mano post'o tonas yra žinomas tik man. Čia interneto minusas. Tai neturėjo būti nei pamokantis, nei akis atveriantis. Tiesiog, gal labiau palaikymas, moterims, kad mažiau reikia kreipti dėmesį į vyrų nekomplimentus ( tuo pačiu ir komplimentus) apie išvaizdą.
Svarbiausia patikti sau; o šypsenos bet kokiu atveju gerai. Sorry, nemanau, kad ką ižeidžiau savo post'u. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady_Hatora: 15 lapkričio 2007 - 20:00
as girdziu tik gerus zodzius, ir ta labai vertinu... apskritai man dabar didziausias komplimentas tiek is vyro, tiek is kitu, kad tu nepasikeitei smile.gif
neisivaizduoju, kaip galetu vyras, su kuriuo susieji gyvenima, praejus kelioms dienoms ar savaitems po gimdymo peikti moters figura, juk visa tai tik del to mazojo zmogucio, kuris atejo i pasauli...
aisku, nezinau, kaip butu, jei as to svorio buciau priaugusi labai daug, bet cia jau pati is visu jegu stengciausi kuo greiciau "pagrazeti", nes nuo musu paciu didele dalimi priklauso tai, kaip mus vertina aplinkiniai, net ir patys artimiausi zmones
Atsakyti