Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia vyro reakcija į pasikeitusį jūsų kūną?

MB patinka manekenės doh.gif unsure.gif bet priekaištų nesulaukiu biggrin.gif ai, gal kartą užsiminė, kad galėčiau atsilenkimus daryt, kol vaikas miega blush2.gif
Atsakyti
nieko man mano vyras nesake, sake aš jam bet kokia graži lotuliukas.gif nesvarbu koks pilvas, ar daugiau celiulito.. sako buvai ir liksi graži.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BoženaT: 18 lapkričio 2007 - 16:03
Del padidejusiu krutu vyras desimtame danguje, nors niekada mazu krutu ne turiejau. biggrin.gif
Atsakyti
Niekad nesulaukiau priekaištų,nors su abiem nėštumais priaugdavau po 30kg., ir ne iš kart išeidavo juos numesti,ypač po antro.Su dukra linksmai vadindavo :mūsų mamytė meškutė blush2.gif .O dėl padidėjusios krūtinės tik džiaugėsi.(kol maitinau iš 70A pasidarė 85D)
Atsakyti
nu nieko jau cia nepadarysi... yra kaip yra, juk reikia leliuka maitinti ir apie dietas pradzioje manau negali buti kalbu
Atsakyti

as po gimdymo sustambejau:( ir mano vyras man pastovei kartoja-paziurek i nuotraukas kokia tu buvai anksciau sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitazi @ 2007 11 19, 16:29)
nu nieko jau cia nepadarysi... yra kaip yra, juk reikia leliuka maitinti ir apie dietas pradzioje manau negali buti kalbu

Tai nebūtina dietų laikytis; maistą derinti tik reikia;
o be to - paprasta laikytis ir dietų, nes reikia pasisaugoti mamytei ką valgai, kad vaikui pilvelio nediegtų. O maniškė buvo pradžioje alergiška, neaišku kam. Tai valgiau tik virtas bulves ir ryžius... oj kokia gera dieta hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady_Hatora: 20 lapkričio 2007 - 10:17
Na o as kol buvau dar negimdziusi, turejau pakankamai nemaza krutine, o va kai nustojau maitint, tai ji visai nediduke liko. Man tai aisku net geriau, nes anksciau nepatiko didele krutine ir nepatogu budavo, o MB aisku kartais juokais ka nors uzmrta del pamazejusiu krutu ax.gif
Atsakyti
mano brangiausiasi priekaistu neturejo...sake tik pasidariau daugiau moteriska... blush2.gif bet mano nuolatiniai pamastymai, kad tureciau suploneti ji privrde prie sporto klubo abonento padovanojimo doh.gif daba nesigailiu...einu kartu su maziukiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai krtitikos sulaukiu juokais, bet manau MB tairimtai galvoja tik guodzia kad juokauja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lukox @ 2007 11 22, 14:42)
As tai krtitikos sulaukiu juokais, bet manau MB tairimtai galvoja tik guodzia kad juokauja  verysad.gif

taip jau yra,daznai po tais juokais kazkas slypi ax.gif
Atsakyti
Na aš po gimdymo netekau labai daug svorio, tad vyras nuolat primena, kad reikėtų daugiau valgyti lotuliukas.gif O šiaip jokių priekaištų nesu girdėjusi išvaizdos atžvilgiu g.gif
Atsakyti