Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Delfinukas

Kiek vaikų grupėse gal galit pasakyt? ax.gif
Atsakyti
Lopselinese maziau, darzelinese daugiau. Pas mus per kaledu vakarlei buvo 17 vaikau, bet ziema, tai ne visi vaiksto, kartais visi, kartais maziau. Nors aisku alaso ir nuo 2 gali uztekti biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukrytė nuo 1,5 metukų lanko šitą darželį. Atsiliepimai kuo geriausi thumbup.gif Geresnio darželio ir įsivaizduoti negaliu. Pernai buvome mažiausių grupėje, kuri yra tik viena ir auklėtojos ten superinės. Nors iš ryto maniškė ir nelabai norėdavo su mamyte skirtis, bet pasiimti iš darželio būdavo sudėtinga, namo eiti labai nenorėdavo. Ir ne ji viena taip biggrin.gif Jeigu turėčiau antrą vaiką, tai drąsiai jį nuo metų leisčiau pas tas auklėtojas thumbup.gif
Dabar esame kitoje grupėje. Naujos auklėtojos irgi labai geros. Kaip dėl maisto, tai suprantu, kad valdiškas maistas niekada nebus super geras, nu bet kaip nekeista mano dukra jį puikiai valgo, nors namuose valgymas mums yra didelė problema biggrin.gif
Kiek žinau iš savo ir kelių atvejų, tai priimant į darželį prašoma jį paremti. Konkrečiai suma nenurodoma, t.y. kiek galite, tai aš pervedžiau 100lt. Labai malonu, kad tai ne vedėjai į kišenę, o darželio reikmėms. Draugės, kurios vedė savo vaikus į kitus darželius taip pigiai neapsėjo - viena mokėjo 400 lt., kita - 300 lt. ir davė grynais vedėjau, be jokio popieriuko, todėl manau tie kas vadina Delfinuko vedėją kyšininke, gerokai perdeda biggrin.gif beje, ėjome iš anksto neužsirašę.
O šiaip kiekvieną mėnesį renkame po 10 lt. žaislams ir lavinimo priemonėms. Ir grupė mūsų tvarkinga ir visai nebaisi smile.gif
Bet manau svarbiausias rodiklis yra tai, kad atėjęs pasiimti vaiko, pusę valandos turi maldauti , kad rengtųsi ir eitų mano biggrin.gif beto niekada tiek pernai, tiek šiemet nemačiau grupėje verkiančio vieno vaiko, jeigu, kuris verkia ar zirzena jis visada yra pas auklėtoją ant rankų, ir yra raminamas, guodžiamas smile.gif Nors šiaip ir tokis atvejus tik kelis teko pamatyti thumbup.gif Vienžo, kas liečia mažiausius vaikučius, tai galit drąsiai vesti į delfinuką thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sata @ 2005 12 15, 22:15)
Kiek vaikų grupėse gal galit pasakyt? ax.gif

Cia jau priklausomai nuo kiekvienos grupes atskirai.
Pas mus grupeje yra 24 sarase, bet realiai lanko 14. Siaip super.
Atsakyti
Sveikos mielos mamytes, apie šį darželį galiu pasakyti iš savo patirties, kad jis puikus tai tikrai. Pati jame augau ir galvoju savo mažąją cia vesti, jeigu pavyks tai pas tas pačias auklėtojas, kurios prižiūrėjo mane, nes jos vis dar čia dirba, nors praėjo nemažai metų,mes vis dar palaikome ryšius. thumbup.gif
Vienas trūkumas darželio, tai jo nekokia aplinka, verysad.gif kadangi lėšų nelabai turi, tikiuosi tai dar pasitaisys. biggrin.gif
Atsakyti
Dabar darželyje, kiek žinau, yra vėjarupė, bet įdomų kokios grupės jau susirgo, kiek ir kokio amžiaus vaikai?
Atsakyti
O, idomu, nes siaip nieko negirdejau. reiks ryt paklausti aukletoju, o gal bus parasyta. Siaip jau tai as laukiu, kada maniskis susirgs, nes kiek sykiu aplinkui ji sirgo, jis ne sykio neuzsikrete. Siaip geriau, kad maziukas persirgtu
Atsakyti
Ar sužinojote ką nors gero? wink.gif
Atsakyti
Klausiau aukletoju, bet sake, kad niekas neserga, siaip jau turetu buti tada informuotos grupes (bent jau roto viruso atveju buvo parasyta ir pasakyta) Tai matyt tik antis
Atsakyti
Grupėje "Delfinukas" serga trys vaikai, amžius 4 m.
Atsakyti
Nu maniskis ir yra Delfinuko grupeje, bet aukletoja nieko nezino apie vejaraupiais sergancius ir musu grupeje ner keturmeciu..gal cia tik grupes pavadinimas, bet kitas darzelis blink.gif o gal ne vejaraupiais serga?
Bent jau ketvirtadieni kai klausiau, nieko nezinojo. blink.gif
Nu ryt liepsiu dar vyrui paklausti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 05 vasario 2006 - 22:36
Mano abu vaikai lanko Delfinuka. Aukletoju galiu pasakyti yra visokiu... Deja... Bet apie vedeja galiu tik gerai atsiliepti. Ejome be isankstinio uzsirasymo. Kaip jau kazkas minejo vedeja praso paremti darzeli, bet visos paramos aisku kur pasideda, jei grupej grindims, tai reiskias bus grindys. Jei neturi dazu, tai gali dazu, o ne pinigu paprasyti. O pinigines paramos tik i saskaita arba po parasu... Kad paremei darzeli. Visi vaikai ja pazysta ir ji visus vardais pazysta. Ir saldainiais ir staigmenom nuolat dziugina. Ji tikrai darzelio siela. Daugiau tokiu svietimo sistmoje smile.gif
Atsakyti