Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

ATPYLINĖJA IR MŪSŲ DUKRYTĖ, BET NELABAI DĖL TO PERGYVENU. NA BUVO PERDAUG VADINASI biggrin.gif tIK JAU VISI RŪBELIAI SUTEPTI MORKOMIS IR TAIP SUNKIAI IŠSIPLAUNA doh.gif
Atsakyti
mano vaikas atpilinėjo, ir gydytojai sakė, kad dėl to, kad jam buvo galvos vandenė. dabar praėjo, galva susitvarkė, ir praktiškai neatpilinėja. diena laikau, kad atsirūgtų, nakti ne. miega sau ramiausiai smile.gif
Atsakyti
NU maniškė irgi atpylinėjo ir iki kokių 4 mėn. tai net labai sakyčiau g.gif
Net klausinėjau gydytojos ar tai normalu, tai ji man pasakė, kad prieš maitinant reikėtų paduoti bent 0,5 arb. šaukštelio ryžių klijuko. Tada ten kažkaip apsitepa stemplė ir taip nereaguoja į pienuką. Nu čia jeigu aš gerai gydytoją supratau ax.gif
Nu aš taip vistiek nedariau, nes labai jau ilgai reikia virti tuos ryžius, kad gauti klijuką blink.gif
Dabar dar būna, bet jau labai retai mirksiukas.gif Taigi, išaugs, o atsirūgti daviau tiek dieną, tiek naktį. Kitaip ji tik muistydavosi ir negalėdavo miegoti verysad.gif
Atsakyti
man taip sake daryti:pamaitinti pusia porcijos,panesioti ir vel pamaitinti,tada viskas bus ok.arba nupirkti 30 laipsniu pagalvele
Atsakyti
Mano mazyle taip pat labai atpylinedavo,kad ir budavo dvi valandos po maitinimo praeje.Maitinu misinuku.Pamaciau parduotuveje misinuka Aptamil AR.Gausiai atpylinejantiems kudikiams ir pabandziau.Jis tirstesnis nei kiti misineliai.Problema isnyko. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pastebejau jog musiskis atpila tada kai neatsirugsta. o kad atsirugtu mazius ji nesioju ant krutines tiek diena tiek nakti. ir misinelio doze geriam per kelis kartus, tarpuose vis panesiojant kad atsirugtu, nes kitaip atpila net fontanu ir vel lieka alkanas doh.gif . siaip musu mazius ir apsnudes nesiojant atsirugsta, ir tada guldau i lovele smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
mano sunelis taip pat labai atpylinejo, o kadangi dar gime tik 36 savaiciu, tai as labai pergyvenau verysad.gif pirmi du menesiai buvo baisiausi, o po to su vyru tiesiog ismokome maitinti biggrin.gif kadangi pienuka nusitraukineju ir duodu is buteliuko, tai maziuka pakeliam atsirugti vos tik sis pradeda neramiai valgyti (muistytis ir pan.). Kartais tokiu pakelimu iseina 3, o kartais tik vienas. vaikas atsirugsta kaip tikras vyras lotuliukas.gif buna kad atpila, bet kur kas maziau, palyginus su tuo, kaip buvo tik gimusiam. sekmes visoms. zinau ka tai reiskia
Atsakyti
o tu nebandei kitos firmos misinuku?
pas mane is pradziu,jis valgydavo atpildavo ir vel noredavo valgyti,bet pakeiciau misinukus ir viskas susitvarke.atpila tik prupuciuka,jei jo nepanesioji,o jei buna pervalges - liejasi fontanai
Atsakyti
Mano dukruze tai kad ir atsirugsta vistiek po to atpila,bet ji dabar pastovei ant pilvo apsivercia,gali laikyt tu ja kiek nori tik pavalgo ir ant pilvo zaist.Laikau kad nors truputi susivirskintu ,bet kur tau.....Nakti pavalgo ir ramiai snaudzia toliau,o dienom atpylineja,nu tikiuosi prades pati sedeti ir baigsis madu demonstravimai(nes per diena persirengiam n kartu) biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikinukas irgi fontanais atpilinedavo bet cia pasiskaicius nutariau pabandyt misineli Aptamil AR ir ka visos problemos su atpilinejimu baigesi nesvarbu ar atsirugsta ar ne
Atsakyti
Is pradziu buvo vos ne po kiekvieno maitinimo, dabar jau reciau atpila. o ar atraugini ar ne- pas mus nuo to neprikauso- buna neraugintas graziai sau miega o buna po gero atrauginimo atpila ir nors tu ka.. o ar verta rauginti vaika po valgymo- klausinejom daugelio- tai kiek zmoniu tiek nuomoniu. svarbiausia del visa ko pavalgidinus guldyti ant sono kas nepaspringtu jeigu ka.. o mes dar del visa ko ir paduskyte uz nugarytes uzkisam kad neapsivestu (kai teveliai jau imigs).
Atsakyti
O mes tai dazniausiai atpilame jei suvalgo misinuko, nepriklausomai ar atrauginamas ar ne, todel vis dar stengiuosi maitinti MP, tada beveik nebuna tokiu problemu.
Atsakyti