Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

mano dukryte kartais atpylineja, bet nesmarkiai. manau susirupinti reiketu, jei atpiltu nemazai ir daznai. o del atsirugimo, tai as visada palaikau, kad atsirugtu. tai uztrunka tikrai neilgai, kelias minutes, nu 10 ilgiausiai. jei per tiek laiko neatsirugsta, tai ir nebelaukiu. bet nesiot tai as nenesioju. schmoll.gif as tik staciai pasiguldau ant savo pilvuko ir svelniai glostau nugaryte. taip ji ir miega, jei nori. zodziu nepabunda ax.gif pabandykit toki buda, jei dar nebandet!!!!!
Atsakyti
mes su atpylinėjimu vargstam dar vis verysad:. svoris auga gerai,maitinu pati,ir palaikom kad atsirūrtų,tačiau atsipila vistiek... doh.gif daktarė patarė pabandyt duot košės,tipo jam reikia tiršto maisto ir baigs atpylinėt,bet dar neišbandėm to g.gif biggrin.gif daviau ir mišinuko,bet mum nepadėjo.labiausiai liudna pasidaro kai reikia perrenginėt vaika tris kart į dieną ir pati vaikštai pienuku kvepianti... doh.gif kartais atpila varškyte,kartais skystai... tikiuosi išaugsim iš to rolleyes.gif unsure.gif svarbiausia,kad svoris auga ir mažius jaučiasi gerai.kantrybės tik reikia thumbup.gif thumbup.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaivora @ 2006 05 04, 19:56)
As irgi matinau misinukais, ir visus labai atpylinejo, tai tada pradejau naudoti specialu misinuka,gausiai atpilinejantiems vaikams  Aptamil AR vadinas rolleyes.gif nors maciau ir kazkoki Humana AR,tik sito nebandziau.
Geras dalykas toksmisinukas, nors jis siek tiek tirstesnis, bet uztat atpilimu tikrai sumazejo  thumbup.gif
Jei tikrai leliukas gausiai atpylineja siulau pabandyt tikrai turi padeti  mirksiukas.gif
MAn tai buvo tikras issigelbejimas  bigsmile.gif


thumbup.gif Mums irgi grynai taip pat buvo, tai tik Aptamil AR padejo, jau beveik visai nebeatpylinedavom...O dabar vel kai pradejom valgyti kosytes ir tyreles visokias ir arbatyte ar tai sultis gerti, tai vel pradejom atpylineti, nelabai daug, bet po kiekvieno valgio kaskiek atpila...Daktarei sakiau, tai sako, kad tokie grynai vaikai buna ir tiktai turi isaugti. Nes jei priauga normaliai svorio, tai tada viskas gerai. A mes ir atpylinedami virs kilogramo kiekviena menesi priaugam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivora @ 2006 05 04, 18:56)
As irgi matinau misinukais, ir visus labai atpylinejo, tai tada pradejau naudoti specialu misinuka,gausiai atpilinejantiems vaikams  Aptamil AR vadinas rolleyes.gif nors maciau ir kazkoki Humana AR,tik sito nebandziau.
Geras dalykas toksmisinukas, nors jis siek tiek tirstesnis, bet uztat atpilimu tikrai sumazejo  thumbup.gif
Jei tikrai leliukas gausiai atpylineja siulau pabandyt tikrai turi padeti  mirksiukas.gif
MAn tai buvo tikras issigelbejimas  bigsmile.gif


žinau kad yra toks mišinukas, bet pas mus niekur jo nėra. Vyras visas parduotuves ir vaistines specialiai aplakstė... To Humana tai yra bet pabijojau kažkokia negirdėta firma g.gif nerizikavau schmoll.gif
Atsakyti
Mano vaikutis irgi atpylineja, kartais net gana gausiai, kartais is karto po maitinimo, o kartais ir po keliu valandu. Atsirugimai musu atveju neturi jokios itakos atpylinejimui. Konsultavausi net su keliomis pediatremis. Taciau visos sake, kad jei svoris auga normaliai, nepergyventi ir nesiimti jokiu ypatingu priemoniu, turi savaime isaugti.
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2006 05 06, 13:35)
žinau kad yra toks mišinukas, bet pas mus niekur jo nėra. Vyras visas parduotuves ir vaistines specialiai aplakstė... To Humana tai yra bet pabijojau kažkokia negirdėta firma g.gif nerizikavau schmoll.gif


as humana naudoju. pries tai naudojau aptamili. tai man atvirai sakant humana netgi labiau patinka, nei tas aptamilis. taip, kad gali naudot drasiai rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mažylis irgi atsipilinėjo, valgėm aptamil AR, tiesą sakant dar ir dabar nakčiai jį geriam, gyd. sakė,kad jį galima naudoti ilgą laiką ( aišku jei svoris gerai auga ir nėra jokiu problem.) prieš kelis mėn. bandžiau pakeisti į aptamil 2, bet man nepatiko kaip jis jį valgė ir vėl grįžom prie aptamil AR.
Atsakyti
QUOTE(aistiushka_ @ 2006 05 06, 17:08)
Mano vaikutis irgi atpylineja, kartais net gana gausiai, kartais is karto po maitinimo, o kartais ir po keliu valandu. Atsirugimai musu atveju neturi jokios itakos atpylinejimui. Konsultavausi net su keliomis pediatremis. Taciau visos sake, kad jei svoris auga normaliai, nepergyventi ir nesiimti jokiu ypatingu priemoniu, turi savaime isaugti.


oj, man yra tas pats, jei tkrai nieko blogo, tai puiku! nes pradėjau nerimauti...
ačiu ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif
mano dukrytė labai atpilinėdavo, atpilinėja ir dabar tik jau mažiau biggrin.gif
kai tik gimė, dar ligoninėj pradėjo atpilinėt su krauju, kraujo krešuliais verysad.gif tada labai išsigandau, kaip tik jau ruošėmės namo važiuoti mirksiukas.gif vaikų gydytoja pamačius kokia kraujuota servetėlė išnešė mažylę į reanimaciją, kad padarytų tyrimus.... schmoll.gif kaip tada bijojau, o pasirodo visai be reikalo - tas kraujas mano, mat ji taip traukdavo pieną kad net žaizdelės ant spenelių buvo, iš jų ir pritraukdavo kraujo doh.gif taigi dabar atpilinėjimas, manęs jau nejaudina, tikriausiai per daug prisivalgo..... ax.gif
kad mažiau atpilinėtų gydytoja pasiūlė naudoti "APTAMIL R" misinuką, nebandžiau, bet jos sūneliui sakė padėjo smile.gif
Atsakyti
Mamytes, kaip sekasi auginti atpylinetojus.Ar jau praejo viskas? Mano mergicka labai atpylineja, turiu keisti rubus 5 kartus per diena, o seilinuku tai visa parduotuve ispirkau smile.gif.
Svorio priauginejam labai gerai, ir gydytojai sako kad turetu isaugti, o kad maziau atpylinetu patare i misineli imaisyti ryziu koseles milteliu, kad butu tirsciau ir ne taip lenva atpilti.
Atsakyti
mano Dominykas ir atpyldavo,tai mano pirmas vaikas tai issigandus nulekiau pas gydytoja vaiku ir ji paaiskino...,kad jei vaikuti nors truputeli permaitini tai jis atpila ta permaitinima varskes formos mase.nereikia del to pergyventi!
as is pradziu bandziau dauguma dirbti nu maistuku,nuo vieno jis visai nepavalgydavo,nes kas kart jis viska atpildavo ir vel reikalaudavo maisto.taip supratau,kad maistas jam netinka
Atsakyti
Tfu tfu tfu, mazeja bet dar kartais pasitaiko. Ypac kai praejus nedaug laiko po valgymo persivercia ant pilvo ir sliauzia. Todel stengiames kad pavalgius 30-45 min pasedetu.
Atsakyti