Įkraunama...
Įkraunama...

Ananasas

QUOTE(nainaa @ 2011 11 28, 14:07)
Sveiki,jungiuosi ir as prie jusu 4u.gif sakykit kol tos saknys isdygo jums lapai nenudziuvo?Pas mane kelias jau dienas jis nupjautas,laukiu kol saknytes islys,nors jau nemazai saknu buvo islinde,tik jos sausos,bet pastebejau keleta ir gyvibingu saknyciu,tik labai jau mazytes.Patys lapai buvo labai grazus,viduj vidurys irgi su kitais lapiukais zaliais,neispuves.Bet jau pastebejau lapu spalva keiciasi,lyg ruduoja dziusta siek tiek.Kazin kaip cia su juo man seksis...O siaip galvoju tie ananasai man tai kaip kaktusu auginimas ar ne taip?tik as niekada kaktuso nekisdavau i vandeni kad ji pradaiginti jie man nukrite ant zemes patys saknis leisdavo.

Atleisk, bet niekaip nesupratau, kas tau neaišku schmoll.gif Temukės tik 9 puslapiukai... ir viskas, kas mums žinoma, kaip mes auginome, detaliausiai aprašyta... Please doh.gif
Atsakyti
Sveiki, auginu ir aš ananasą.Kažkur prieš tris metus pavyko įšaknydinti nupjauto vaisiaus viršūnę. Dabar jau nemažas, gražiai auga. Prisiskaičiau, kad galima žydėjimą su obuoliu paskatinti. Na tą obuolį įdėjau, bet kaip tą ananasą uždengt, tai nežinau g.gif . Taigi jis į šonus labai išsikerojęs, lapai duriantys, aštrūs unsure.gif
Atsakyti
Ar niekas neauginat ananasų ? g.gif
Atsakyti
sveiki aš nusipirkau ananasa nupjoviau ananaso viršunėlia be minkštimo nuploviau kalio parmanganatu ir tą pagrinda apibarščiau pelenais palaukiau 6 valandas ir sodinau į vazoną su žemėm dar to ananaso viduryje nebuvo lapelių o dabar jam savaitė ir vidurys yra apipelyjas jau galvojau kad viskas išėmiau ir pažiurėjau ananaso pagrindą o ten mažos šaknelės g.gif
Atsakyti
Taip taip,pas mus tas pats buvo,visi viduriniai lapai iškrito,maniau mesti teks,o ten jau naujieji po truputį auga thumbup.gif
Atsakyti
man truputi kitaip ananaso vidurį nėra tų mažiuku lapų pas mane verysad.gif
Atsakyti
Pasodinau ir aš ananasą prieš savaitę, žiūrėsiu kas gausis. Tik nieko nepjoviau, o visą viršūnę sukdama išroviau, kaip mačiau youtube, tada nuskainiojau apatinių lapų tris eiles ir įkišau tą pipciką į šlapią žemę. Viduriukyje lapų jau ir taip nebuvo, tai ar išlys kas ar ne- bus matyt g.gif Vyro draugas vis augino namuose, tai jam pavykdavo, tik vaisiai labai maži, kaip kumštis užaugdavo.
Atsakyti
palinkėsiu tau sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(domissss @ 2012 03 23, 19:23)
palinkėsiu tau sėkmės thumbup.gif

Čia maždaug nieko nesigaus g.gif Nu nelabai ir tikiuosi kad sužaliuos nors, bet tai ką, skanumas pats jau vistiek suvalgytas lotuliukas.gif
Atsakyti
Parodykit, mergaites nuotraukas savo ananasiukų 4u.gif ax.gif Labai jau cekavna pažiūrėt, kaip peržiemojo ? blush2.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
Galiu parodyti tik rudeninę nuotrauką, o iki dabar išleido dar gal kokius tris lapukus,tiksliau dar spėjo iki žiemos, o dabar visdar miega unsure.gif
Čia jam buvo dar tik keli mėnesiai g.gif
user posted image
Atsakyti