Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

QUOTE(tequila @ 2006 06 18, 20:07)
As rytoj eisiu suzinoti savo kraujo tyrimu del antikuniu, kadangi mano kraujo grupe 2-  verysad.gif , tai labai jau neramu man.

nepergyvenk viskas bus gerai nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 06 18, 19:39)
o as pvz esu minusas bet ir mano vyras minusas ir visvien reikejo leisti gama globulina nes nerado antikuniu g.gif  g.gif

O man niekas nieko neleido,man pasake,kad cia leidzia tik tuo atveju jeigu leliuko kraujas buna + ar - neatsimenu blush2.gif Istiria iskart pagimdzius ir tada jeigu reikia suleidzia kaip apsauga antram leliukui... g.gif Arba jeigu pas mama buna didelis kiekis antikuniu...
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2006 06 19, 10:15)
O man niekas nieko neleido,man pasake,kad cia leidzia tik tuo atveju jeigu leliuko kraujas buna + ar - neatsimenu  blush2.gif  Istiria iskart pagimdzius ir tada jeigu reikia suleidzia kaip apsauga antram leliukui...  g.gif  Arba jeigu pas mama buna didelis kiekis antikuniu...

man padare kraujo tyrimus (nes juos butina atlikti iki 28 nestumo sav) ir rado antikuniu tai suleido gama globulino.ir dar kata ji suleis po gimdymo.
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 06 19, 14:46)
man padare kraujo  tyrimus (nes juos butina atlikti iki 28 nestumo sav) ir rado antikuniu tai suleido gama globulino.ir dar kata ji suleis po gimdymo.

Na supratau dabar...Tu is pradziu buvai parasius ,,nerado'' antikuniu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2006 06 20, 11:04)
Na supratau dabar...Tu is pradziu buvai parasius ,,nerado'' antikuniu...  smile.gif

oi mergytes kiek zinau tai jei neranda antikuniu iki 28sav tai tada suleidzia ta vakcina kad ju ir neatsirastu... o jei randa tai tada kazkaip kovoja su tais antikuniais ziurint kiek ju ten yra....blogiausiu atveju buna kad jei tie antikuniai labai sukile tai isaukia anksciau gimdyt ir leliukuj tik gimus perpila krauja... doh.gif bet cia jau blogiausiu atveju..
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 06 20, 13:30)
oi mergytes kiek zinau tai jei neranda antikuniu iki 28sav tai tada suleidzia ta vakcina kad ju ir neatsirastu... o jei randa tai tada kazkaip kovoja su tais antikuniais ziurint kiek ju ten yra....blogiausiu atveju buna kad jei tie antikuniai labai sukile tai isaukia anksciau gimdyt ir leliukuj tik gimus perpila krauja... doh.gif  bet cia jau blogiausiu atveju..

Oi tai tada jau visai nzn kaip cia kas nutinka,nes man nei vienaip ,nei kitaip nieko neleido nors pas mane - ....O dabar jau saukstai po pietu,jau mums visai edaug beliko.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2006 06 21, 15:46)
Oi tai tada jau visai nzn kaip cia kas nutinka,nes man nei vienaip ,nei kitaip nieko neleido nors pas mane - ....O dabar jau saukstai po pietu,jau mums visai edaug beliko..  ax.gif

bet ar tau dare kraujo tyrima del tu antikuniu??????????jei taip tai gal viskas gerai pas tave,o jei ne tai tada nzn,nes siaip turetu visom daryti nepriklausomai nuo to ar vyras pliusas ar minusas.
nors bendrai tai jei lankaisi poliklinikoj tai visko gali but kad ir neatkreipe demesio,nes as pati pasiprasiau kad man padarytu g.gif g.gif
Atsakyti
As matai ne Lt ir kaip man dare kraujo tyrimus niekas nepasake,koki butent bus atlikti,maciau rezultatus ,bet kas is to ,kad as tai nesuprantu tu daktaru uzrasu g.gif .O kaip pati prasiau ,kad kartotu genetiny tyrima,atsisake...Sake nebutinas.
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2006 06 22, 19:10)
As matai ne Lt ir kaip man dare kraujo tyrimus niekas nepasake,koki butent bus atlikti,maciau rezultatus ,bet kas is to ,kad as tai nesuprantu tu daktaru uzrasu  g.gif  .O kaip pati prasiau ,kad kartotu genetiny tyrima,atsisake...Sake nebutinas.

tai turbut pas tave viskas thumbup.gif todel tau ir nekartojo genetinio.
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 06 19, 16:46)
man padare kraujo  tyrimus (nes juos butina atlikti iki 28 nestumo sav) ir rado antikuniu tai suleido gama globulino.ir dar kata ji suleis po gimdymo.


O daugiau neko papildomo neskyre, kai tuos antikunius rado? Tik ta gama globulina suleido? Ka siaip daktare del tu rastu antikuniu sake?
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 06 24, 12:49)
O daugiau neko papildomo neskyre, kai tuos antikunius rado? Tik ta gama globulina suleido? Ka siaip daktare del tu rastu antikuniu sake?

jie daugiau nieko nesake g.gif g.gif suleido gama globulino ir pasake kad kai pagimdysiu is karto suleis,nes kitaip tures praeiti ne maziau 5 metai kol galesiu turet kita vaikeli verysad.gif

o siaip del tu antikuniu nieko tokio ir nepasake tik susake visas galimas komplikacijas jei as atsisakysiu susileisti gama globulina,nes sake jog yra tokiu mamu kurios atsisako leistis g.gif
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 06 25, 09:23)
jie daugiau nieko nesake g.gif  g.gif suleido gama globulino ir pasake kad kai pagimdysiu is karto suleis,nes kitaip tures praeiti ne maziau 5 metai kol galesiu turet kita vaikeli verysad.gif

o siaip del tu antikuniu nieko tokio ir nepasake tik susake visas galimas komplikacijas jei as atsisakysiu susileisti gama globulina,nes sake jog yra tokiu mamu kurios atsisako leistis g.gif

idomu kokias tau isvardino komplikacijas... g.gif papasakok...
Atsakyti