Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

QUOTE(indrutee @ 2006 06 25, 10:18)
idomu kokias tau isvardino komplikacijas... g.gif papasakok...

1. jei mano vaikelio rh+ tai tie antikuniai gali pradeti priesintis ir ji pripazinti kaip svetimkuni tai galiu neisnesioti iki reikiamos datos.
2.antikuniai gali praeiti pro placenta ir sukelti vaiko raudonuju kuneliu hemolize (taip atrodo) g.gif g.gif t.y. kad vaisiui gali issivystiti sirdies yda.ar dar blogiau verysad.gif verysad.gif

tai kai ji man pasake tokius dalykus as kokias 3 sav ramiai miegot negalejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 06 25, 10:44)
1. jei mano vaikelio rh+ tai tie antikuniai gali pradeti priesintis ir ji pripazinti kaip svetimkuni tai galiu neisnesioti iki reikiamos datos.
2.antikuniai gali praeiti pro placenta ir sukelti vaiko raudonuju kuneliu hemolize (taip atrodo) g.gif  g.gif t.y. kad vaisiui gali issivystiti sirdies yda.ar dar blogiau verysad.gif  verysad.gif

tai kai ji man pasake tokius dalykus as kokias 3 sav ramiai miegot negalejau doh.gif


Nu nesmagu, ka jau cia besakyti... as irgi kiekviena menesi su nerimu laukiu tyrimo rezultatu, ar tik neprades gamintis. Labai tikiuosi, kad viskas mums bus gerai!
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 06 25, 11:33)
Nu nesmagu, ka jau cia besakyti... as irgi kiekviena menesi su nerimu laukiu tyrimo rezultatu, ar tik neprades gamintis. Labai tikiuosi, kad viskas mums bus gerai!

nu nepergyvenk,o kaip tau su pirmu vaikeliu buvo mirksiukas.gif
be to iki 32 nestumo savaites viska galima sutvarkyti ir svarbu tik 28 savaite pasidaryti tyrimus.
bet jei ir neras tu antikuniu gali susileisti gama globulina 28 sav tada tai jau tikrai busi rami kad jokio brudo ten neatsiras thumbup.gif thumbup.gif
man jei ir nebutu rade visvien buciau susileidus kad paskutinemis savaitemis vaiksiociau rami mirksiukas.gif mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 06 25, 12:02)
nu nepergyvenk,o kaip tau su pirmu vaikeliu buvo mirksiukas.gif
be to iki 32 nestumo savaites viska galima sutvarkyti ir svarbu tik 28 savaite pasidaryti tyrimus.
bet jei ir neras tu antikuniu gali susileisti gama globulina 28 sav tada tai jau tikrai busi rami kad jokio brudo ten neatsiras thumbup.gif  thumbup.gif
man jei ir nebutu rade visvien buciau susileidus kad paskutinemis savaitemis vaiksiociau rami mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  thumbup.gif


Mano pirmagimis minusinis. Tai daktare ir sako, kadangi Rh konflikto nebuvo, tai ir dabar mazai rizikos.
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 06 25, 12:10)
Mano pirmagimis minusinis. Tai daktare ir sako, kadangi Rh konflikto nebuvo, tai ir dabar mazai rizikos.

na va 4u.gif tai nera ko labai ir pergyventi thumbup.gif thumbup.gif svarbiausia tik laiku pasidaryti tyrimus ir pzio mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
kas nepatiko su tais antikuniais ir - tai tai jog skaude uzpakaliuka 2dienas nuo vaistu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2006 06 26, 18:07)
kas nepatiko su tais antikuniais ir - tai tai jog skaude uzpakaliuka 2dienas nuo vaistu  tongue.gif

o man kazkaip nieko.iki vakaro paskaudejo o paskui viskas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o man skaudejo tik tuo metu kai leido bet poto praejo... thumbup.gif
Atsakyti
Mano situacija buvo irgi rizikinga: vyro +, mano -. Be to, man jau buvo 35 metukai, pirmas vaikas. Tai kiekvieną mėnesį darė kraujo tyrimus, 28 sav. suleido to globulino ar kaip jį ten. Vaikas gimė +, tai tadu vėl suleido man to paties. Nu ir viskas čiki yra. Šiaip jokių problemų nei nėštumo metu, nei po jo nebuvo. Taip kad svarbu gera priežiūra nėštumo metu ir, aišku, būsimai mamai pačiai reikia būti apsišvietusiai ir, jei ka, reikalauti iš gydytojų būtinų "papildomų priemonių". smile.gif
Atsakyti
ojojoi, mano užpakaliukas jau dabar tirta iš baimės biggrin.gif , kadangi jo taip pat nebeužilgo laukia gama globulinas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2006 06 27, 20:29)
ojojoi, mano užpakaliukas jau dabar tirta iš baimės biggrin.gif , kadangi jo taip pat nebeužilgo laukia gama globulinas doh.gif

nebijok viskas bus gerai irnesakyk.gif nera jis toks ir skaudus mirksiukas.gif
Atsakyti
Man jau 29 savaites ir dar nieko neleido g.gif g.gif g.gif
Iki kada butina suleisti pirmaja doze??
Atsakyti