Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

O mano kraujo grupe AB ph + (ta prasme 4 plius rezusas), o vyro A ph +(ta prasme 2 plius rezusas)
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 06 30, 13:11)
esu dar girdejus kad turint 3kraujo grupe lengviau gimdyt  thumbup.gif



Nu, kad tavo zodziai tiesiai dievuliui i ausi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 06 30, 17:34)
Nu, kad tavo zodziai tiesiai dievuliui i ausi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

bet nereik tuo labai tiket ax.gif kaip ir kitais prietarais sjejimais....
Atsakyti
Tai tada 4 plius gimsta graziausi vaikai tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Juokauju aisku... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 30, 19:53)
Tai tada 4 plius gimsta graziausi vaikai  tongue.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Juokauju aisku... blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokauti galima... lotuliukas.gif
svarbu gera nuotaika cia vyrauja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 06 30, 19:45)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif juokauti galima... lotuliukas.gif
svarbu gera nuotaika cia vyrauja  thumbup.gif


Mums gera nuotaika tik i nauda mirksiukas.gif Taip kad bukite linksmos ir busite laimingomis 4u.gif Bent jau as visad tai sau sakau. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes visos 4u.gif
O mano kraujo gr O Rh(-), o MB B Rh(+),kai laukiausi sunaus niekas man nieko nesuleido, tikiuosi,kad neatsiras dabar tu antikuniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enos @ 2006 07 04, 14:09)
Sveikutes visos 4u.gif
O mano kraujo gr O Rh(-), o MB B Rh(+),kai laukiausi sunaus niekas man nieko nesuleido, tikiuosi,kad  neatsiras dabar tu antikuniu doh.gif

matai kai laukiesi pirmojo vaikelio tai praktiskai nera jokios rizikos.bet jau su antruoju tai turi pasidaryt visus tyrimus ir stebeti krauja
Atsakyti
QUOTE(enos @ 2006 07 04, 14:09)
O mano kraujo gr O Rh(-), o MB B Rh(+),kai laukiausi sunaus niekas man nieko nesuleido, tikiuosi,kad  neatsiras dabar tu antikuniu doh.gif


O koks sunaus Rh?
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 07 04, 15:43)
matai kai laukiesi pirmojo vaikelio tai praktiskai nera jokios rizikos.bet jau su antruoju tai turi pasidaryt visus tyrimus ir stebeti krauja

O as laukiuosi pirmo ir mano minusine ir vistiek leido smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enos @ 2006 07 04, 14:09)
Sveikutes visos 4u.gif
O mano kraujo gr O Rh(-), o MB B Rh(+),kai laukiausi sunaus niekas man nieko nesuleido, tikiuosi,kad  neatsiras dabar tu antikuniu doh.gif

as ir tikiuos kad tau neatsiras tu antikuniu ax.gif linkiu lengvo nesiojimo... nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 07 04, 22:35)
O koks sunaus Rh?

Mano sunaus kraujo grupe O Rh (+)
Atsakyti