Įkraunama...
Įkraunama...

žindanti mamytė ir SOLIARIUMAS?

Einu einu kaitintis,kokį kartą į savaitę,kartais ir rečiau thumbup.gif įdegimas visiškai lygus,o pienas nė karto irgi nebėgo,eidavau ir kai nėščia buvau,na ir nieko neatsitiko..
o tepliotis geriausia specialiais soliariumų kremukais,jų būna pačiame soliariume pirkti,o po kaitinimosi tepuosi paprastu drėkinančiu,kad oda neišsausėtų,nes mano šiaip sausoka odelė,po dušo irgi kiekvieną kartą turiu tepti..
Atsakyti
oi kaip gerai clap_1.gif , kad tokia tema radau! seniai norejau eiti i soliariuma, bet vis galvojau, kad zindanti mama negali po tom lempikem kaitintis. dar sia savaite begsiu pasisildyt, kad per sventes rudesne buciau tongue.gif
Atsakyti
as irgi noriu pradeti lankyti soliariuma.nebuvau kokius 2 metus.norisi truput idegt,o svarbiausia nuotaika pakelt.tik kad dar maitinu krutim,tai biski baisu.gal turit patarimu? ax.gif tik neatkalbinekit
Atsakyti
As kazkur skaiciau, kad maitinanciai galima eiti i soliaruma, taciau del pakitusiu hormonu oda gali nelygiai idegti g.gif Bet as ir labai noriu eiti i soliaruma,nes esu labai isblyskusi, bet vis dar nesiryztu sad.gif
Atsakyti
as kalbejau su daktare ir ji mane nuramino.i saliariuma eiti galima maitinanciom mamom tik reikia su protu.galima megautis dirbtine saule ne ilgiau kaip 5-7 min tongue.gif juk kudikio savijauta priklauso nuo mamos smile.gif .jei mama pati sau atrodys grazi tai ir laiminga bus o kartu ir mazylis.o tai svarbiausia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwuce @ 2005 02 17, 16:41)
del pakitusiu hormonu oda gali nelygiai idegti  :

būtent mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2004 09 01, 09:22)
bet kokiu atveju spenelius butina apsaugoti nuo spinduliu, net jjei ir maitini ar nemaitini ar esi nescia ar ne

o kodel? blink.gif g.gif tai chia tipo kaip???gal kokius antpirshchius atsineshti??? tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendria: 07 balandžio 2005 - 00:10
Dabar paguleti pajury turiu kur kas mazesnes ir retesnes progas, tai kad nevaikscioti baltai,kaip varnai blush2.gif nubegu karta i savaite i soliariuma.Aisku, nepiknaudziauju tuo, visada deginuosi su maudymosi kostiumeliu, nes deginti nuogas krutis ir taip nemegdavau,o dabar dar maitinu blush2.gif Galiu pakenkti to nenoredama,krutines jautresnes,kam jas dar "erzinti" schmoll.gif Manau,kad viskas kas yra priimtina paciai mamai yra jos reikalas,tik nereikia pulti i krastutinumus wub.gif
Atsakyti
mamytes, siulau nerizikuoti. As daugiau nebeisiu....

gal tik sutapimas, bet po soliariuko as susirgau, temp virs 39... cry.gif
Lyg tai krutis perpute sad.gif . Ten juk ikaisti, po to gal pustelejo vejeslis, tiek ir tereikejo... Temp auskta, as - lavonas, pieno l. sumazejo, vaikas alkanas, misinelio nevalgo...
Zodziu problemu daugiau nei reikia
As mat pries vestuves (ne savo) norejau pasigrazint doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Sudomino mane jūsų diskusija. Aš esu girdėjusi, kad ir po gimdymo nepatarina eiti į soliariumą, nes maitinant dar nėra nusistovėjusi hormonų pusiausvyra, bet rinktis mums. Aš ir besilaukdama buvau porą kartų nuėjus ir nieko g.gif
Atsakyti
O kada po cezario galima eiti į soliariumą?
Atsakyti
QUOTE(chris @ 2005 07 28, 14:30)
Sveikos, mamytės. Sudomino mane jūsų diskusija. Aš esu girdėjusi, kad ir po gimdymo nepatarina eiti į soliariumą, nes maitinant dar nėra nusistovėjusi hormonų pusiausvyra, bet rinktis mums. Aš ir besilaukdama buvau porą kartų nuėjus ir nieko g.gif

Sveikos mamytes biggrin.gif
O man atrodo, kad kol maitinant krutimi pasisaugoti reiktu vis tik nuo soliariumo kaitros, kas ten zino po kiek laiko vis tiek kazkiek atsilieps. O man atrodo kad besitepant krema kazkokia jo dalis pateks vaikui i piena per oda. na bent jau taip as manau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etnamliv: 30 liepos 2005 - 14:46