Įkraunama...
Įkraunama...

žindanti mamytė ir SOLIARIUMAS?

QUOTE(Svajune34 @ 2005 07 28, 09:31)
Dabar paguleti pajury turiu kur kas mazesnes ir retesnes progas, tai kad nevaikscioti baltai,kaip varnai blush2.gif nubegu karta i savaite i soliariuma.Aisku, nepiknaudziauju tuo, visada deginuosi su maudymosi kostiumeliu, nes deginti nuogas krutis ir taip nemegdavau,o dabar dar maitinu blush2.gif Galiu pakenkti to nenoredama,krutines jautresnes,kam jas dar "erzinti" schmoll.gif Manau,kad viskas kas yra priimtina paciai mamai yra jos reikalas,tik nereikia pulti i krastutinumus wub.gif


labai gerai pasakyta thumbup.gif
pastebejau,kad labai daug moteru ir mamu nestuke.gif megsta susigalvoti kokiu nors " negalėjimu", " nedarymu" ir t.t....kartais net absurdiškai juokigų. Tai va tikrai nereikia pulti į kraštutinumus ir viskas bus GERAI. Vaikiukui visada bus geriausia, kai gerai bus mamai: kai ji bus graži, laiminga , mylima ir mylinti. Va.
Tai linkiu tokiom ir buti.
tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš ėjau po 3 savaičių ir thumbup.gif . Dabar nebeinu, nes ir taip saulutės užtenka smile.gif .
Atsakyti
As irgi suris, bet del tu hormonu neramu ... as baltaode, atsiras paskui kokios pigmentines demes ... gal palauksiu mazhumele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 08 rugsėjo 2005 - 12:47
Suprantu kad gal reiketu susilaikyt ir atsisakyt tokio malonumo kol kas, bet taip jau norisi atrodyt kaip ir anksciau kad galvoju ka cia sugalvojus,aisku jei ir butu galima degintys tik su liemenuku.
Kas gal zyno kaip is tikruju ar galima,ka sako daktarai?
Atsakyti
as nueidavau 4u.gif nieko nera blogo kas daroma su saiku ir tam kad pasikelti nuotaika.
laiminga mama, laimingas kudikis. Juk pienukas apsaugotas, tikrai neuzvirs hihihi.gif
Atsakyti
bet juk spinduliavimas yra g.gif g.gif Aš palauksiu kol baigsiu maitint tongue.gif
Atsakyti
Manau, kad kenkia tiek, kiek ultravioletiniai spinduliai kenkia mamos odai. Pieno kiekiui ir kokybei tai jokios itakos neturi. Bet melanomoms, deja, taip...
Atsakyti
QUOTE(FaTaFeE @ 2006 02 13, 23:39)
as nueidavau  4u.gif  nieko nera blogo kas daroma su saiku ir tam kad pasikelti nuotaika.
laiminga mama, laimingas kudikis. Juk pienukas apsaugotas, tikrai neuzvirs  hihihi.gif

As manau lygiai taip pat thumbup.gif
Man dabar tai didziausia pramoga kuria galiu sau leisti ax.gif
Atsakyti
Va dabar skaiciau sia temele, pasirodo ji jau yra blush2.gif Pasirodo uv kaip tik skatina laktacija blink.gif
Atsakyti
as taip pat ruosiuos i soliariuma, bet man daryta cezario operacija, o kaip del sito reikaliuko ?
Atsakyti
QUOTE(agnee @ 2006 02 22, 15:42)
as taip pat ruosiuos i soliariuma, bet man daryta cezario operacija, o kaip del sito reikaliuko ?

man taip pat darytas cezaris ir buvo griežtai uždrausta maitinant krutimi lankytis soliariume unsure.gif juk amžinai nemaitinsit,o gražiai ideges kūnas žiemos metu visai nebūtinas bigsmile.gif ,juk viskas uždengta biggrin.gif
Atsakyti
O aš skaičiau, kad galima ir buvau kelis sykius po 5 minutes. Graži oda, laiminga aš, laimingas mano vaikas 4u.gif
Atsakyti