Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko migdymo ritualai

Vakare uzmiega pati,bet butent musu lovoje,nes atsigulia salia ir ima migdytis,o per pietus paduodai jai savo ranka ir glostau galvyte tada per kokias maximum 10min uzmiega 4u.gif
Atsakyti
Mano tai vienas pats niekaip neužmiega. Jau kai nori miegelio tai prieina, paima mano ranka ir glaudžia sau prie žanduko. Tada pasisodinu ant kelių prisiglaudžiu, žanduką paglostau ir jis tada užmiega. Bet taip tik diena migdomės. Nakčiai tai privalomas ritualas - pienuko išgėrimas, nesvarbu net kiekis, kartais daugiau išgeria, kartais visai vos vos, matyt svarbu buteliukas smile.gif . Ir būtinai turi man ranką paglostyt, ne aš jam, bet jis man, glosto glosto..... taip ir užmiega, o tada nunešu į lovytę. Išmiega visą naktį, bet jau paryčiais miegodamas atsistoja lovelėj ir prašosi pas mane į lova doh.gif . Nuo šito niekaip neatpratinam. Jei neimu tai toliau jau nebemiega ir būna zirzilia sad.gif
Bet aš džiaugiuosi, kad užmiega su manim, o ne be manęs. Taip malonu savo vaikelį prisiglaust, pamyluot, juk kai užaugs, jau taip nepriglausi. Tai ir mėgaujuosi tomis akimirkomis kol galiu.
Atsakyti
QUOTE(joviliukste @ 2008 04 01, 14:48)
4u.gif tikra tiesa, vaikuciai uzmigti vieni ismogsta  mirksiukas.gif svarbiausia kad nereikia ant ranku supti kokias 2 val.ir nesioti, o visi kiti migdymo ritualai man atrodo labai mieli  mirksiukas.gif  4u.gif  as kartais net noreciau saviske pasupti ar paniuniuoti dainele kokia, bet kur tau, is jos zvilgsnio galima suprasti - mama isjunk greiciau sviesa  rolleyes.gif visada sukalbu maldele, taj tiek dar gali iskesti, o paskui - palikite mane ramybej  lotuliukas.gif  gero miegelio visiem  4u.gif

O aš supu ir ką nors niūniuoju blush2.gif Gal kad nesunki ji pas mane, tai ir supti nesunku unsure.gif Dabar jau įregėm jai kambarį, tai su tokiu malonumu persikraustė ten miegoti thumbup.gif
Na, bet anksčiau ar vėliau pati išmoks užmigti ir pasiilgsiu aš to supimo wub.gif
Atsakyti
O kaip jum su pietu miegu? Kada lengviau uzmiega,diena ar pries nakti?
Mums diena be supimo niekaip,nes riksmai ir isterijos prasideda.
Atsakyti
Aš paguldau į lovytę, paduodu buteliuką su arbatėle, kai išgeria pasako te, tada ateinu paimu buteliuką ir išeinu iš kambario. Tik reikia palikt šviesukę įjungtą ir duris praviras. Taip užmiega vakare. Kartais dar bando paverkt, bet pasakau, kad naktukė ir reikia daryt liūlę, paguldau ir vėl išeinu. O pietų miegelio užmiega paguldytas be jokių kaprizų ir duris netgi uždarau.
Atsakyti
tikrai, kaip kaikurios cia sakete, tikras malonumas pamiluoti pries miega mazyli ir labai fainas-neapsakomas jausmas kai uzmiega ant ranku mirksiukas.gif
Diena tai kazkaip dazniausiai reik pasupti atsisedus ir pasiemus ant rankyciu susukta i kaldryte... o jei dar dainele, tai kai mama jau pavargsta, tai zvirblis pats :dasidainuoja: lotuliukas.gif Visada labai megsta buti glostomas, ypac nuo mazudienu musu "isjungimo knopke" yra nosytes glostymas thumbup.gif tiesiog kaifuoja vaikius 4u.gif
o vakare tai tete uzsiema migdymu... prausimosi ritualas, pizama, pienukas butinai, ir dukimas teveliu lovoje clap_1.gif poto seka tecio pasaka, rankyciu glostymas, prisiglaudzia tata sunaiteli prie saves ir abu "nusminga" doh.gif

PS o mama tada turi laiko SM paskaityti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(princesa @ 2008 04 01, 22:22)
Aš paguldau į lovytę, paduodu buteliuką su arbatėle, kai išgeria pasako te, tada ateinu paimu buteliuką ir išeinu iš kambario.

Bet dantukams arbatėlė prieš miega tai jau labai negerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesą pasakius, man palengvėjo: tiek daug jūsų vaikučius užmigdote duodami savo rankas... O aš galvojau, kad tokia viena esu, kad čia kažkas gal negerai ax.gif Pasirodo, mano vaiko pomėgis gajus biggrin.gif
Atsakyti
Vakare tai atsigulam mes į savo lovą, mažė į lovytę, būtinai turiu paduot ranką savo ir laikyt kol užmiega ax.gif o pietų gulim kartu kol užmiega ir pabandyk išeit iš kambario doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilexxx: 02 balandžio 2008 - 15:57
Dieną mažąjį reikia pasupti, o nakčiai migdau mūsų lovoje, atsuka man nugarytę, apkabinu ranka ir taip migdomės. Kai įsiminga, keliauja savo lovon.

Bandžiau ir dieną migdyti šalia savęs, bet atsikeldavo, padėdavo galvą ant manęs ir laukdavo, kol pasupsiu wub.gif
Atsakyti
manoji visad uzmiega pati lovyteje smile.gif
Atsakyti
Jūsų lėliukai taip lengvai užmiega,o aš pasiguldau ant pilvo ir palinguoju 10min.ir miega,o po to paguldau į lovytę. bigsmile.gif Tikiuosi, kad nereikės taip migdyti iki 16 metų. smile.gif
Atsakyti