Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko migdymo ritualai

Maniske tiek vyresnele, tiek jaunele uzmiega pacios savo lovytese. O pries tai butinas ritualas su visais atsibuciuoti ir pasimyluoti wub.gif Paskui 'labanakt' sviesa isjungta, durys uzdarytos ir viskas smile.gif
QUOTE(joviliukste @ 2008 04 01, 14:48)
  as kartais net noreciau saviske pasupti ar paniuniuoti dainele kokia, bet kur tau,

drinks_cheers.gif Kartais labai noretusi pasupuot ir ant ranku uzmigdyt, bet... schmoll.gif paguli minutele ir viskas, rieciasi, lipa, pyksta... o tik i lovele atsigula ir viskas - ramuma smile.gif
Atsakyti
mzniskis tai pats uzmiega atsigula i lovyte kelios minutes ir jau ziurek miega thumbup.gif
Atsakyti
kartais mazajam lopsine niunuoju, kartais galvyte glostau ar kojytem masaziuka darau ax.gif ziurek ir jau snaudzia sau smile.gif
Atsakyti
Pas mus vyksta pasisupavimai ant ranku ir lopsiniu niuniavimai. biggrin.gif Noreciau paguldyt ir paskaicius pasaka iseit blush2.gif Bet cia gal veliau, kai paaugs smile.gif Dabar daznai pasitaiko, kad duodasi musu lovoj net iki valandos: lipa, keliasi, vel gula ir jau kai pradeda stotis ir griuti, tai zinom, kad labai greit lus biggrin.gif
Tai tokie tie ritualai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristaaa @ 2008 04 03, 08:39)
mzniskis tai pats uzmiega atsigula i lovyte kelios minutes ir jau ziurek miega thumbup.gif

drinks_cheers.gif pas mus lygiai tas pats,21val jau buna nupraustas,suvalgo koses buteliuka ir paguldau i lova,dvi minutes ir mano vaikas jau daro liule,kad mes isvis nuo gimimo jokiu ritualu neturejom,pas mus toks gulimas miegot visada,matomai vaikas miegalius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paulapaula: 05 balandžio 2008 - 12:37
manoji nakti miega kitam kambaryj,tai vakare nesuosi i jos kambari,ant ranku isgeria pieneli,isbuciuoju ismyluoju ir paguldau i jos lovele.Viskas,iseinu is kambario,o ji zino,kad laikas liulia biggrin.gif
Atsakyti
dabar musiskei 1 m.ir 11 men,tai kartu reikia atsigulti tai uzmiega...nors jau kelis kart uzmigo pati atsigulusi...matomi ateity taip ir bus smile.gif bet kolkas dar atsigulu kartu unsure.gif Pietums tai nei su manim gula,nei pati,tik glebi uzmiega,arba vezime lauke g.gif
Atsakyti
na man net pavydas ima, skaitant kai vaikuciai patys moka uzmigti unsure.gif Maniske tai tiek pietu miegeliui tiek nakciai turiu panesioti prie krutines prisiglaudusi ir tada iskart uzmiega, bet kai vaikelis sveria 13 kg ne taip jau ir lengva ja uzmigdyti ir pastoviai nesioti:oh bet cia dar nieko butu, jei ji nakti gerai miegotu...nakti keliames kas pora valandu ir vel turiu ja migdyti doh.gif Kartais bandau tiesiog prie saves pasiguldyti, tuomet pasima mano ranka ir bando pati uzmigti, bet tai uztrunka LABAI ilgai, o tuo tarpu vartosi, muistosi, mane visa suspardo besivartaliodama ir toks jausmas kad viena diena ir ta mano ranka nulaus taip intensyviai spausdama doh.gif tai vat, labai tikiuosi, kad ateis tokia diena, kai paguldysiu i lovyte savo mazyle, pabuciuosiu, uzgesinsiu sviesa ir viskas verysad.gif
Atsakyti
Mano kleckas uzmiega tai labai lengvai ir paprastai-nusiprausiam,vis dar is buteliuko blush2.gif isgeria savo aktimeli,liepia pasekti pasa (pasaka),po to liepia man eit,uzdaryt dooo(duris) ir viskas,miega thumbup.gif Bet va nakti doh.gif doh.gif niurza,muistosi,verkia,gert praso po n kartu...jau neisivaizduoju ka reiskia ismiegot visa nakti verysad.gif
Atsakyti
Anksčiau abu kankindavomės prieš miegą - mažiukas kokią valandą po lovą šmirinėdavo, kol užmigdavo. O va prie kelis mėnesius atradau stebuklingą būdą užmigyti - švelniai visą glosčiau. Labiausiai patiko rankyčių ir pirščiukų glostymas. Dabar užmigdau per 10-15 min. - tik ne aš, o jis man rankas glosto smile.gif Pabandykit, gal suveiks rolleyes.gif
Atsakyti
mamytes kaip as jums nuosirdziai pavydziu.patarkit man ka nes jau baigiu isprotet.mano sunaus migdymas uztrunka po valanda su glostymais pasaku skaitymu ir tt,bet jis blaskosi ir niekaip neuzmiega glosto mano ranka issibudina ir vel is naujo.apie isejima is kambario nera net kalbos.jam du metai ir keturi men.as laukiuosi ir taip noreciau ismokint pati uzmigt.... schmoll.gif
Atsakyti
Kai gimė pirmoji, tai buvo visko: ir nešiojimo, ir čiūčiavimo, ir pagulėjimų šalia, ir padainavimo, ir 100 pasakų... biggrin.gif Dabar jai penki, tai pati susiruošia (tualetas, dantukai, pižama), tuomet išsirenka pasaką, bučiukai ir labanakt.
Su mažyliu šiuo klausimu visada buvo lengva. Pirmais mėnesiais dar kartais tekdavo pasupt, bet iš esmės nuo gimimo paguldydavau į lovytę dar ne miegantį ir jis ramiai pats užmigdavo. Tas pats ir dabar (1,5 m.). Nusiprausiam, išsivalom dantukus, apsirengiam pižamą, išdalinam bučkius šeimynai ir dainuodami išsijunginėjam šviesas, užsitraukiam užuolaidas, dar pamojuojam mašinytėms ir katytėms lauke, o tada į lovytę ir atiaaaaa.... biggrin.gif

QUOTE(Creed @ 2008 04 13, 12:58)
isgeria savo aktimeli

Ne į temą, bet nebijot dantukų sugadint, prieš naktį saldaus gėrimo gerdami?.. unsure.gif
Atsakyti