QUOTE(Bettina @ 2005 06 01, 12:45)
O man iškilo toks klausimas. Yra vyresnio amžiaus vaikų, pusiau paauglių 11-13 metų. Ar juos kviesti kaip suaugusius? Kaip su maistu?
O as kaip tik manau, kad tokiam amziui skaiciuot nereikia, nuo 15 metu jau galima, musu vestuvese dalyvavo keturi vaikai, is kuriu 2 berniukai buvo 13 metu, tai jiems apart traskuciu nuo alaus stalo ir sausainiu nuo saldaus stalo niekas nerupejo, karsta patiekala jiems skaiciuot reiketu, bet va saltu tikrai nereikia, nes dazniausiai vaikai tik vos pajudina maista.
Beje kalbant ar vaikai trukdo, tai per mano vestuves apie tai net negalvojau,man maziausiai rupejo kaip jauciasi kiti. O vaikai trukde mano anytai, ta vis eidavo ir lisdavo jiems i akis, nevalgyk cia ne tau ir pan. O vaikui nuo kokiu 5 metu manau nera ko verkti prie stalo, tik va ju tevams problema, nes anksti uzsimanys miegot, tai i wc nuvesk, tai kur nukris ir pan.