Įkraunama...
Įkraunama...

Vilkpėdė: Vilkpėdės darželis-mokykla

Labu dienu labonitos Arijui nuo maniskio Arijaus. Keista, kad retas gana vardas, o vis susitinkame nemazai Ariju lotuliukas.gif Beja,jei nuo rudens, tai ir mus is Drugeliu i Skruzdeliuku grupe perkels, nes ten bus 2006 gimimo, o Drugeliuose dauguma 2005 gimimo.
Atsakyti
sveiki dar karta as kai domejausi tai skruzdeliuku grupej yra vaikai 2003-2004m gimimo as noriu vaika is kito darzelio i si darzeli vest o mano vaikas yra 2004m gimimo tai sake kad busim skruzdeliuku grupej pas aukletojas berods inesa ir violeta, 4u.gif
Atsakyti
Laba, kur visos dingę, tiek klausimų uždaviau blush2.gif
Atsakyti
Sveika,
Pabandysiu aš atsakyti į tavo klausimus, nors šį darželį lankom jau tris metus.
Draugė nesenai užrašinėjo savo vaikutį, tai su vietomis, kaip supratau, sunku. Manau, užrašyt reikia kuo ankščiau. Aš asmeniškai, darželiu labai patenkinta. Nei kart nebuvo noro ieškot ar dairytis kitur. Auklėtojos dirba, daug būrelių, švenčių. Net į ekskursijas važiuoja mažiai bigsmile.gif Į lauką veda du kartus jei oras leidžia: priešpiet ir po vakarienės. Teko girdėt, kad rudenį darželis bus labai atsinaujinęs: bus keičiami langai ir lauko durys, super.
Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(mamute33 @ 2008 05 30, 23:29)
Sveika,
Pabandysiu aš atsakyti į tavo klausimus, nors šį darželį lankom jau tris metus.
Draugė nesenai užrašinėjo savo vaikutį, tai su vietomis, kaip supratau, sunku. Manau, užrašyt reikia kuo ankščiau. Aš asmeniškai, darželiu labai patenkinta. Nei kart nebuvo noro ieškot ar dairytis kitur. Auklėtojos dirba, daug būrelių, švenčių. Net į ekskursijas važiuoja mažiai  bigsmile.gif Į lauką veda du kartus jei oras leidžia: priešpiet ir po vakarienės. Teko girdėt, kad rudenį darželis bus labai atsinaujinęs: bus keičiami langai ir lauko durys, super.
Sėkmės!

Laba vakara,

ačiū už atsakymus, beje. o nuo kokio amžiaus priima į šitą darželį mirksiukas.gif
Atsakyti
Priima nuo 2 metukų. Mažesnių ne, nes nėra lopšelio.
Atsakyti
QUOTE(mamute33 @ 2008 06 03, 10:30)
Priima nuo 2 metukų. Mažesnių ne, nes nėra lopšelio.

supratau, labai jums ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba, žiūriu mėnuo praėjo, o daugiau niekas nebuvo užsukę čia...

tiesa, ar darželis dirba vasarą? ar visą vasarą atostogauja?
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2008 07 11, 11:57)
Laba, žiūriu mėnuo praėjo, o daugiau niekas nebuvo užsukę čia...

tiesa, ar darželis dirba vasarą? ar visą vasarą atostogauja?


Dabar vyksta langu keitimas ir dirba dvi grupes, sujungtos. Nuo rugpjucio vidurio viskas turi grizti i vezes. Bus grazu ir silta thumbup.gif

Mokyklos dar irstoga tvarko.
Atsakyti
QUOTE(Jase @ 2008 07 11, 13:13)
Dabar vyksta langu keitimas ir dirba dvi grupes, sujungtos. Nuo rugpjucio vidurio viskas turi grizti i vezes. Bus grazu ir silta  thumbup.gif

Mokyklos dar irstoga tvarko.

Kaip šaunu thumbup.gif ateisim rudeniop apsižvalgyti, nes į darželį mums dar po metų....
Atsakyti
Taigi vagi - jau 3-ią dienelę pratinasi mano žiogelis "Skruzdeliukų" grupėje,pasiimame po pietų miegelio...
Grupė jauki, auklėtojos stengiasi, net ir mamytes ramina ir padeda joms su stresu susitaikyti.
Kol kas smulkmenų dėl tvarkos, dėl to, ko reikės grupei ir t.t. Bet, manau, kad pripras vaikučiai, gal bus susirinkimas ir viską susidėliosime.
Atsakyti
Sveiki, su rudenėliu.
o kaip kitiems sekasi?

Mamytės, o ko reikia nuėjus užsirašyti į darželį?
kokių dokumentų?
Atsakyti