Įkraunama...
Įkraunama...

Nemėgstamiausia maitinimo įstaiga

Nepatinka forto dvaras, nezinau kodel, bet kazkaip netraukia ir tiek (gal ju sukurta "aura" man nepriimtina) taip pat nemegstu parduotuviu kaviniu doh.gif jau geriau nusipirkti ka nors is tos pacios parduotuves ir veliau suvalgyt, negu kad ten valgyt... Nemegstu mazu miesteliu kaviniu lotuliukas.gif todel, kad ten atejus visada nemaloniai pasijauciu - tuoj nuziuri, kas cia per svetimkunis atvaziavo i ju miesta, tuoj ziuri skersai... mega_shok.gif nemegstu bravarijos, nes ten nepatinka prie patiekalu esantis garnyras doh.gif kazkaip visada patinka sviezios darzoves, o ten kai atnesa, tai dazniausiai visokie marinuoti, konservuoti, bet ne sviezios darzoves...
Atsakyti
Katpėdėlė - tragiškas maistas, klaikus aptarnavimas. Numeris vienas nemėgstamiausių sąrašiuke.

Cancan - nepatinka ir tiek.

Mamapica - kiek kartų buvau, tiek kažkas ne taip.

Forto dvaras - PC Europa maistas tragiškas, neatitinka kainos. O prie Hyper Rimi Žirmūnuose, kažkada buvo liuks, o dabar žiauriai suprastėjo maisto kokybė. Todėl lenkiu iš tolo.

Bravarija - loterija. Ypač su alum. Maistas tragiškas, nors gali kaip loterijoje pasisekti. Alus tragiškas, anksčiau buvo superinis. Pasikeitė technologas ir ate geram alučiui.

Delano - yra skanių dalykų, bet juos reikia atrasti po nevykusių bandymų. Valgau (dažniausiai) amerikietišką vištą ir ją mano skrandis toleruoja. Dar mėgstu sriubas, troškintas daržoves. Viskam kitam - laimės dalykas. Bet nesakau, kad viskas ten š ax.gif

Netoleruoju pakelių kavinių maisto. Galiu išgerti tik sultis iš pakelių. Net kavos ten negeriu, nes tragiška. Vienintelis priimtinas pakeliui restoranas - Bajorkiemis. Kitais keliais nevažinėju, gerų įstaigų nežinau.

Už Trakų esantis žuvies restoranas, kur pats gali pasigauti žuvį. Atrakcija gera - žuvis neskani. Privaryta tiek prieskonių, kad sugadina žuvį, nebelieka natūralaus skonio. Ir dumblais smirda. Vaikai mėgsta gaudyt, toks ir malonumas.

Nidoje kone visos maitinimo įstaigos. Yra tik keli restoranai ir kavinės verti dėmesio: "Nerija", "Kuršis", "Nidus", dar kiti giria "Senas žvejys" (man jis nepatinka).
Atsakyti
Universiteto valgykla. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O siaip neskanu ir cancan picoj... panasu, kad viskas ten mikrobangu krosnelej sildyta..... blink.gif
Atsakyti
ST.Valentino nepatinka. schmoll.gif
Atsakyti
Nepatinka visokie fortai, katpėdėlės, kaimai ir pan. - man, kad skaniai pavalgyčiau nebūtina akėčios ant sienos pakabintos ir padavėjos su klumpėm.
O šiaip, prieš nėštumą buvau įsidarbinus gana žinomoj kavinėj, įvaizdis geras, kainos aukštos, tai pažiūrėjus į virtuvės darbą mieliau renkuosi maistą, gamintą namie. O jei namie valgyt nesinori, tai jau geriau koks piknikas ant žolytės. Jei būnu kavinėj, tai arbatos išgert arba ieškot kažko nekepto, vienalyčio ir kad to maisto plovimas nebūtų labai svarbus. Net alaus nedrįsčiau paimt, nes nežinia kada galiojimo laikas pasibaigęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2008 05 24, 16:16)
ST.Valentino nepatinka.  schmoll.gif


Ir man nepatinka jo maistas, ypač karšti pusėtiniai. Turinys neatitinka kainų. Sriubas galiu valgyt, vynas geras, latte kaip visur. ax.gif

Nepatinka pigūs kiniečiai, kur dabar privisę ant kiekvieno kampo, neaiškiais pigiais patiekalais. Nežinia iš kokios šunienos gamina.

Nepatinka a la japonų, bet su japonų virtuve neturi nieko bendro. Ypač naujai atsidaręs Pilies g. ir dar "lietuviškai japoniškas" Akropolyje. Buvau - neskanu, lietuviškos virtuvės variantas. Sudedami ir tipo japoniški ir lietuviška mišrainė biggrin.gif
Atsakyti
Man taip pat katpedele ir visokie cili kaimai nepatinka,
kazkaip ta aplinka seniene dvelke, o as ateinu pavalgyti, o ne muziejaus eksponatu zvalgytis.
Atsakyti
čili
Atsakyti
MIŠUTKA kodėl? emos pavadimas kokia nepatinka ir kodėl ax.gif
Atsakyti
o as tai negaliu pakęst čili picos. vieną vasarą teko ten trumpai dirbti,tai buvo tikras pragaras.. dabar vien užuodžiu tą picos kvapą iškart kojas pakerta.. cancan ir delano valgiau savo mylimiausią patiekalą - graikiškas salotas. bet abiem atvejais likau labai nepatenkinta doh.gif maistas nėra šviežias ir tiek schmoll.gif dar kažkada juokais su kambariokė sugalvojom maximoj nusipirkt sušio- tai skonis buvo kaip ūkiško muilo blink.gif dabar kaskart kai parduotuvėje pamatau žmones perkančius ta šlykštynę,taip ir norisi prieit ir įkrėst proto mirksiukas.gif
Atsakyti
Nemėgstu tinklinių kavinių - nuo Čili iki Forto dvaro, už maistą ir stiliaus neturėjimą ir priminimą valgyklų stiliaus.
Visų, kaip Žirklutės minėjo, Katpėdėlių ir Kaimų, dėl maisto ir kvailo interjero dekoravimo. Feee visom prasmėm.
Double Caffee už nežmoniškas kainas ir gebėjimą sugadinti normalius produktus gaminant velniasžin ką iš jo - dar sugebėt reikia.
Visokių Delano ir panašių vietų su savitarna - nesisamdžiau dirbti pati sau padavėja.
Kaip sakė Subjektyvi, visokių neaiškių kinų/japonų restoranų.
Pušynėliu vadinamos kavinės už Vilniaus važiuojant į Kernavę už tai, kad dailioj aplinkoj siūlo netiksį aptarnavimą iršlykštkavę.
Paprasčiau būtų išvardyti tai, ką mėgstu: Pizza Jazz (kalbu apie skonį, ne apie kainą), Pomodoro (galima ginčytis, bet seni sentimentai, be to, priklauso nuo dislokacijos vietos), Neringą, Šviežią kavą, Coffee Inn, Vero Cafe, La Provance (kai kas nors vedasi), Da Antonio.
Tų, kurių nemėgstu, į tas ir nevaikštau. Išvis pastaruoju metu dažniausi mano pietūs - cappuccino iš Vero Cafe ir kas nors prie jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo italiana vera: 25 gegužės 2008 - 08:43
Labai teisingai +kris+ pastebėjo, į kavinę ateini pavalgyt, o ne kaip į muziejų... Man irgi nepatinka visos, kuriose seniena dvelkia... schmoll.gif o ypač marceliukės klėtis, kur chebrytė sugeba ir sriubytę su kirmėlytėm patiekti... doh.gif mega_shok.gif swoon.gif
Atsakyti