Įkraunama...
Įkraunama...

Nemėgstamiausia maitinimo įstaiga

Da Antonius labai suprastėjo blush2.gif Paskutinį kartą kai buvom su draugais, užsisakėm visko ir daug, ir viskas ir daug buvo neskanu, sugadinta. Nuotaika subjuro. Kainos neadekvačios pagal patiekiamą turinį. Gal čia mums taip nepasisekė? g.gif Labai neskanus Double coffe maistas, ypač karšti patiekalai. Geriau jo negamintų. Vėl gi, dėl skonio sako nesiginčijama, bet.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 05 25, 08:53)
Da Antonius labai suprastėjo blush2.gif  Paskutinį kartą kai buvom su draugais, užsisakėm visko ir daug, ir viskas ir daug buvo neskanu, sugadinta. Nuotaika subjuro. Kainos neadekvačios pagal patiekiamą turinį. Gal čia mums taip nepasisekė? g.gif Labai neskanus Double coffe maistas, ypač karšti patiekalai. Geriau jo negamintų. Vėl gi, dėl skonio sako nesiginčijama, bet.


Bjauru dėl Da Antonio sad.gif Aš buvau prieš kokį mėnesį - betgi tik kavą geriau ir ledų valgiau, tai ne kriterijus - t.y., ne maistas. Vadinasi - ir neisiu, nes šiaip - blogi precedentai linkę kartotis. O kainos - didėti. Bet gerai, jog jis (Antonio) yra, nes remdamasi savininko pavarde aš įsiminiau gerą itališką žodį meschino
Ir liks LT tik tinklinės kavinės a la ... kaimas (iš esmės tegu būna, bet tada norisi ir ... miesto) beigi prabangūs restoranai, kur visi rinksis paspoksoti į paauksuotas sienas ir paragauti sriubos iš kirvio už milijoną, kurią išvirė kinų ir italų kilmės prancūzų virėjas, nesantuokinis japonų jakudzos sūnus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo italiana vera: 25 gegužės 2008 - 09:35
Bravaria-maistas neskanus,bulviniai blynai tipo su sonine tragiski schmoll.gif
Atsakyti
Čili.................. dry.gif suprastėjo... ir caffe rosso... doh.gif už pyragą sumokėjau 7 lt, o atnešė pasityčiojimą... poros pirštų storio riekelę.. draugė visą vakarą iš manęs hah.gif ....
Atsakyti
Už Bravariją kolkas nieko šlykščiau neradau unsure.gif
Atsakyti
pokolkas nemegstamos dar neatradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 05 22, 23:22)
ar turit nemėgstamiausia barą, valgyklą, kavinė, ar pan. ir kodėl?
aš pvz. niekada nevalgau DELANO ir CANCAN nes daug pažystamu ten nusinuodijo arba roto virusą su salmonele buvo pagavo  doh.gif

užjaučiu..daug laidotuvių apturėjai? rolleyes.gif

aš nepernešu tiesiog minties apie BRIEDŽIŲ MEDŽIOKLĘ. Būna, kad prošal važiuoju... Padavėjos pasišiaušę išdidumu, juodom panagėm, kleckuotais drabužiais... maistas su žemėm... Stalai nevalyti.

Ir kitur pasitaiko visko. Tačiau praeina pyktis, ir vėl einu.
Atsakyti
apsinuodijo taip geriau???????????????????

o kur yra ta BRIEDŽIŲ MEDŽIOKLĘ ???? unsure.gif pirma karta apie tokia girdžiu ax.gif
Atsakyti
mini "Bajorkiemis" Kauno Akropolyje - pradedant neaišku kada pagamintu ir mikrobangėje šildytu maistu, baigiant klaikiu aptarnavimu...
Briedžių medžioklėje teko apsilankyti kartą, bet to užteko, nors maistas skanus (bent jau man pasitaikė), kainos nedidelės, bet papildomi atributai, tokie kaip aptarnavimas ir švara - apgailėtini...
kažkas minėjo suši iš Maximos biggrin.gif tai ir aš apturėjau šią klaidą lotuliukas.gif muilo skonio? - per švelniai pasakyta doh.gif biggrin.gif

o dėl visų tinklų kaip "Čili", "Delano", "Berneliai" ir t.t. ir pan., tai kaip kur pataikysi... tam pačiam mieste yra to pačio tinklo kavinių, į kurias niekada neičiau, ir tokių, kuriose mielai lankausi... rolleyes.gif

aj, dar pamiršau paminėti, kad Kaune žemyn nusirito "Pas Paolo", "Bella Italia" ir kažkada buvęs mano mėgstamas kavos baras "Bella Toscana" (kai jį nupirko tas pats Paolo biggrin.gif ).
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2008 05 28, 13:52)
o kur yra ta BRIEDŽIŲ MEDŽIOKLĘ ???? unsure.gif pirma karta apie tokia girdžiu ax.gif

Karmėlavoje rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=naitas,2008 05 28, 15:50]
užjaučiu..daug laidotuvių apturėjai? rolleyes.gif

čia tai bent komentaras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokiausi gal 5 minutes
Atsakyti
Mambo pica doh.gif
Atsakyti
Nebemėgstu Čili picerijos schmoll.gif
kaip jie pakeitė/atnaujino meniu, tai pakilo kainos, o porcijos sumažėjo.
Ir šiaip man ten picos labai neskanios.
Atsakyti