nu maziukuij jau misinuko nebereik pirkti pardejopienuka gerti tai is parduotuves pinukas irgi kainuoja ta gryna bijau duot kai ji toks jautrus yra
LABAS MERGYTES NU KAIP SEKASI PASITAUPYT MAN TAI NESISEKA
BET KA GALI SUTAUPYT IS 500LT
NU PINIGAI TIRPTE TIRPSTA
ir atrodo kad daug piriperku bet kai istustinu tase nesimato kad ka but pavalgyt
siaubekas kazkoks
nu maziukuij jau misinuko nebereik pirkti pardejopienuka gerti tai is parduotuves pinukas irgi kainuoja ta gryna bijau duot kai ji toks jautrus yra
nu zodziu pusk vejau pus per kisene
nu maziukuij jau misinuko nebereik pirkti pardejopienuka gerti tai is parduotuves pinukas irgi kainuoja ta gryna bijau duot kai ji toks jautrus yra
Pasekiau savo islaidas jei 3 ir 4 menesius 2 asmenism (sau ir vaikui) maistui isleidau nuo 350 iki 400 tai jau 5 ir 6 vos tilpau i 500. Dabar tik pastebejau kad kainos stipria isaugo. O taip na viena pabrngo kita preke ir pabrango, bet kazkaip nesijaute, o kai pasiziurejau konkreciai tai kosmaras.
QUOTE(Irma77 @ 2008 07 19, 14:23)
Pasekiau savo islaidas jei 3 ir 4 menesius 2 asmenism (sau ir vaikui) maistui isleidau nuo 350 iki 400 tai jau 5 ir 6 vos tilpau i 500. Dabar tik pastebejau kad kainos stipria isaugo. O taip na viena pabrngo kita preke ir pabrango, bet kazkaip nesijaute, o kai pasiziurejau konkreciai tai kosmaras.
na taip... kai analizuoji kainas tai kraupu darosi...
QUOTE(dirty_kiss @ 2008 07 15, 20:54)
Iš "Amway". Tik dėl produktų sutartį pasirašėm, nes tikrai verta pirkti.
nu nežinau,neekonomiški jų produktai
rūbai netu pirkt išeina ant 50 ir daugiau proc pigiau
QUOTE(kristiorlov @ 2008 07 21, 13:29)
nu nežinau,neekonomiški jų produktai
,kainos per didelės
aš konkrečiai skaičiavau tai mūsų šeimai jie
o dar norai prakišt tai ko man nereik už brangiau..
Na dėl tų produktų, tai kiekvienos šeimininkės reikalas, ar jis tinka ar ne.
Dėl maisto tai tikrai kainos stulbinančios, tačiau kol kas šitoj srity netaupom...
Jungiuosi i taupanciuju buri
Nesu siaip labai islaidi bet kai nuejus paskutini karta i parduotuve isleidau 35lt uz praktiskai nieka... Apstulbau...
Ogi pirkau sauskelnes vaikui (ir toli grazu ne brangiausias!!!), surio gabaliuka (irgi toki pigesni), ciulpiamu saldainiu (jie visi "papigam") ir 3 pomidorus
Viskas
Ka nori ta valgyk
Bet kaip ir dirty_kiss as manau kad sioj srity labai nepritaupysi. Valgyt vis tiek reikia (kad ir uz didele kaina)
Bet kaip ir dirty_kiss as manau kad sioj srity labai nepritaupysi. Valgyt vis tiek reikia (kad ir uz didele kaina)
QUOTE(juraciux @ 2008 07 22, 10:23)
Bet kaip ir dirty_kiss as manau kad sioj srity labai nepritaupysi. Valgyt vis tiek reikia (kad ir uz didele kaina) 
Kaip aš sakau "skauda" pripažinti, bet maisto kainos auga greičiau nei grybai miške... Taupyti šitoj srity nesinori, nes per taupymus galima sveikatą "padėti" tada vaistai savo dalies pareikalaus... Kažkaip dabar pagalvojau, kad gerai kol dar dviese gyvenam, nes su vaiku tai iš viso jokie taupymai maisto pirkime negalios... Čia išankstinė tokia nuostata, kad nuo vaikystės reikia stengtis kiek įmanoma sveikai valgyti .
Pastebėjau, kad man geriausias taupymas - kai kurį laiką paskaičiuoji visas išlaidas ir juodu ant balto užrašai. Rašiau diplominį, susijusį su namų ūkiais, tai pusmetį užrašinėjau kiekvieną išlaidėlę, na ir pamačiau paveiklsiuką, kuris nedžiugina. Daug yra išleidžiama nienkiekiams, daug ką galima pigiau įsigyti turguje (čia aš apie maistą), kai ką vertėtų pirkti didesniais kiekiais ir pigiau. Pvz., maistą katėms pirkdavau po mažą maišiuką, kas gaudavosi apie 25 Lt už kg. Dabar perku 10 kg maišą ilgam laikui, moku apie 17 Lt už kg.
jau seniai aišku, kad pirkti didelę pakuotę apsimoka, nes moki už vieną pakuotę (įpakavimą) o ne už daug mažų... Iš viso gerai išanalizavus kainas tai bet kuris produktas yra menkavertis lyginant su kitais kaštais, kurie įskaičiuojami į produkto kainą...
QUOTE(aige @ 2008 07 15, 20:58)
Aš perku sau , vaikams ir vyrui pigiau nei LT parduotuvėse net per išpardavimus kai kada pigiau nei skuduryne.
Aš pradėjau ir daiktus, žaislus pirkti ebay, nes nueinu retkarčiais į parduotuvę, pasižiūriu į kainas, net negera darosi, kai pagalvoju, kad už tą pačią sumą parisiųsti net kelias prekes galiu
QUOTE(Irma77 @ 2008 07 19, 14:23)
Pasekiau savo islaidas jei 3 ir 4 menesius 2 asmenism (sau ir vaikui) maistui isleidau nuo 350 iki 400 tai jau 5 ir 6 vos tilpau i 500. Dabar tik pastebejau kad kainos stipria isaugo. O taip na viena pabrngo kita preke ir pabrango, bet kazkaip nesijaute, o kai pasiziurejau konkreciai tai kosmaras.
išties labai pabrango, bet Jūs ir taip labai šauniai laikotės ir nedaug išleidžiat
QUOTE(kristiorlov @ 2008 07 21, 13:29)
nu nežinau,neekonomiški jų produktai ,kainos per didelės aš konkrečiai skaičiavau tai mūsų šeimai jie o dar norai prakišt tai ko man nereik už brangiau..
Čia gal priklauso nuo to, kaip vartojama
QUOTE(Miaška @ 2008 07 25, 12:16)
Pastebėjau, kad man geriausias taupymas - kai kurį laiką paskaičiuoji visas išlaidas ir juodu ant balto užrašai. Rašiau diplominį, susijusį su namų ūkiais, tai pusmetį užrašinėjau kiekvieną išlaidėlę, na ir pamačiau paveiklsiuką, kuris nedžiugina. Daug yra išleidžiama nienkiekiams, daug ką galima pigiau įsigyti turguje (čia aš apie maistą), kai ką vertėtų pirkti didesniais kiekiais ir pigiau. Pvz., maistą katėms pirkdavau po mažą maišiuką, kas gaudavosi apie 25 Lt už kg. Dabar perku 10 kg maišą ilgam laikui, moku apie 17 Lt už kg.
Didelė pakuotė visada labiau apsimoka
QUOTE(dirty_kiss @ 2008 07 24, 21:12)
Kaip aš sakau "skauda" pripažinti, bet maisto kainos auga greičiau nei grybai miške... Taupyti šitoj srity nesinori, nes per taupymus galima sveikatą "padėti" tada vaistai savo dalies pareikalaus... Kažkaip dabar pagalvojau, kad gerai kol dar dviese gyvenam, nes su vaiku tai iš viso jokie taupymai maisto pirkime negalios... Čia išankstinė tokia nuostata, kad nuo vaikystės reikia stengtis kiek įmanoma sveikai valgyti .
Visiskai sutinku
Vaikui isvis nepritaupysi
QUOTE(Will @ 2008 07 25, 14:24)
Didelė pakuotė visada labiau apsimoka
Turguje išties pigiau, bet aš niekada ten neperku mėsos, nes bijau ir nėra tiek laiko, kad būtų galima apvažiuoti ir parduotuves, ir turgų... o laikas irgi brangus
Dėl niekniekių, tai jų labai sumažėja, kai apsipirkinėjama tiksliai pagal sąrašą ir ilgesniam laikui
Nes kasdien einant į parduotuvę labai vilioja ant takos išdėti niekniekiai ir akcijos atrakcijos 
Ugdausi ir aš apsipirkinėjimą su sąrašiuku. Tada eini tik ten kur reikia. Nes jei mintinai tik suki produktų sąrašiuką tai tuoj žiūrėk ir krepšys pilnas...








