Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnams duodami žmonių vardai

o man kažkaip šuniui duoti žmogaus vardą...
noes kai pagalvojų, mūsų bokserės vardas Arta, kai kurie taip Artūrą trumpina g.gif
bet kai šunį pavadina Kristina, tai virš visko....
Atsakyti
Aš asmeniškai žmogaus vardo turbūt gyvūnui neduočiau..Dar žiūrint kokiam..jei tai koks naminis, mielas padarėlis, tai gal..bet šuniui, katinui - nė už ką. Na kaip čia atrodys, jei aš kieme šunį Konstantinu šauksiu biggrin.gif .

Tačiau galime pakalbėti apie tai, ar jūs duotumėte gyvūnišką vardą žmogui??? Dabar kai kurių vaikiukų vardai, kaip kieme nugirsti blink.gif doh.gif

Pvz. aš 16 metų turėjau anglų kokerspanielę Airą. Ir ką jūs sau galvojate, gretimame name gyvena turbūt pirmokėlė mergytė vardu Aira doh.gif Aš asmeniškai, o ir mano tėvai, kai taip pavadinom šunį net nebuvom girdėję tokio "žmogiško" vardo doh.gif Dabar aš tos kalytės vardu nedrįsčiau kieme pašaukti, nes baisu būtų ir vaikučio tėvus įžeist ir pačią mergytę skaudint...
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 05 15, 16:40)
Man daug baisiau kai vaikai gauna šunų vardus: Berta, Maksas ir kt.


Baik tu juokus..Berta šventas vardas ir aš jį pati pasirinkau per Sutvirtinimo sakramentą doh.gif Kunigas man savo ranka įrašė šį šventą vardą..iš pradžių dar pasikalbėjome ar man Berta ar Bernadetą rinktis.
O kad žmonės šventais vardais gyvūnus šaukia, tai man visai koktu rolleyes.gif
Atsakyti
Na, mano istirija su gyvūnų vardais ganėtinai juokinga.... Turėjau spanielį vardu Tedas (vadinom tedžiu).... Kai nuvažiavau į Ameriką, ten buvo 2 vyrukai, kurie reiškė simpatijas man (bulgaras Tedas ir Vokiekis Piteris). Jie vienas kito žiauriai nemėgo. KArtą su Vokiečiu bebūdama prasitariau, kad turėjau šunį vardu tedas. Taij vargšas Bulgaras. Kiekvieną kartą kai Piteris susidurdavo su Tedu, rėkdavo Tedy Tedy Wou wou wou.... biggrin.gif O tas vargšelis nieko nesuprato....
Atsakyti
Prisiminiau- drauges draugas JAV buvo Reksas wink.gif

Taip kad nereikia labai jau smerkti tu, kurie augintinius pavadina zmoniu vardais schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 16 gegužės 2005 - 16:55
Tai kad dabar dažnai pradėjo žmones vadinti gyvūnų vardais ieškodami orginalumo biggrin.gif , o ir duodamas gyvūnėliui vardą niekada negali žinoti ar kur nors taip meiliai nesikreipiama į vaiką smile.gif
Mano vienas šuo dokumentuose Lukas, tai vadinu jį Variu, nes sūnus turi pora draugų Lukų. O Vokietijoje dabar labai madinga šunis vadinti rusiškais vardais, net pasaulio čempionės vardas buvo Sasha, o jau Olgų, Sergejų, Katerinų-pilna.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 05 15, 20:55)
Baik tu juokus..Berta šventas vardas ir aš jį pati pasirinkau per Sutvirtinimo sakramentą doh.gif Kunigas man savo ranka įrašė šį šventą vardą..iš pradžių dar pasikalbėjome ar man Berta ar Bernadetą rinktis.
O kad žmonės šventais vardais gyvūnus šaukia, tai man visai koktu rolleyes.gif


Vo, prasideda... Ką aš kalta kad tu pasirinkai šunio vardą tongue.gif tongue.gif tongue.gif Aš nuo vaikystės esu girdėjusi šunis Berta, Bertas, Bartas. Žmonių vardai turbūt Bernadeta ar Roberta. Nenorėjau aš tavo vardo įžeisti mirksiukas.gif
Aira kalytė mūsų kieme lakstė, toks spanielis linksmas. Teta prieš kokių 20-25 metus turėjo pudelį Doleta. Kaime buvo šuniukai Leta ir Maksas. Aš kažkaip tokių vardų niekad žmogiškais neskaičiau. Nors man netrukdo tokie išsidirbinėjimai.
Kažkada bernui vienam grasinau, kad kai turėsiu katiną, pavadinsiu jį Renaldu ir iškastruosiu biggrin.gif Supyko, bet paskui atsileido, sako vistiek jį labai mylėsi, niurkysi ir miegosi su tuo Renaldu biggrin.gif biggrin.gif
Kai pagalvoju, žmonės savo gyvunus tikrai myli. Tai nematau nieko blogo, kai vardus duoda jiems priimtinus. Nematau čia pasityčiojimo. Vot jei pirktų daužymui ir pavadintų artimo vardu, čia jau iškrypimas būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2005 05 16, 22:20)
Tai kad dabar dažnai pradėjo žmones vadinti gyvūnų vardais ieškodami orginalumo biggrin.gif , o ir duodamas gyvūnėliui vardą niekada negali žinoti ar kur nors taip meiliai nesikreipiama į vaiką smile.gif


O man baisesnis išsidirbinėjimas yra dabar duodami vaikų vardai... Irgi originalumo ieškant. Kai paskaitau kai kuriuos, nežinau net kas tai iš kur tai...Fantazijos vaisiai doh.gif
Atsakyti
Buvo labai linksma g.gif istorija su sunio vardu.
Buvo mokytoja vardu Janina, o vienas mokinys labai nekente jos destomo dalyko ir pacios mokytojos, tai savo suni (kalyte) pavadino jane. Vedzioja mokinys savo Jane, o si atitruko ir prie kitu sunu nulele. Mokinys kai prades klyklti Jane, kekse, kale tu ar ateisi pas mane. Fu kale, fu Jane. Tik pakelia akis i virsu o mokytoja Janina stovi balkone ir visa net dreba is pykcio. Vargsas mokinys, jo pazymiai ir taip buvo prasti, bet po sio ivykio dar suprastejo doh.gif doh.gif doh.gif

Tad Galvojim koki varda duodam suniukui mirksiukas.gif
Atsakyti
o man patinka šunų žmogiški vardai, tik retesni. mūsų šuns vardas Polis smile.gif nors jis atbėga ir šaukiamas mažyliu ax.gif
Atsakyti
Akivaizdu viena - išnyko bet kokia riba tarp žmogiško ir šuniško vardo. Vieni žmonės vadina savo vaikus šuniškais vardais, kiti - šunis žmogiškais. Man ir viena, ir kita nėra tinkama. Bet jei jums tokie dalykai patinka - prašom.
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2005 05 16, 22:20)
Tai kad dabar dažnai pradėjo žmones vadinti gyvūnų vardais ieškodami orginalumo biggrin.gif , o ir duodamas gyvūnėliui vardą niekada negali žinoti ar kur nors taip meiliai nesikreipiama į vaiką smile.gif
Mano vienas šuo dokumentuose Lukas, tai vadinu jį Variu, nes sūnus turi pora draugų Lukų. O Vokietijoje dabar labai madinga šunis vadinti rusiškais vardais, net pasaulio čempionės vardas buvo Sasha, o jau Olgų, Sergejų, Katerinų-pilna.


Va aš irgi manau,kad ne šunų šeimininkus reiktų peikti kam šunis žmonių vardais vadina,o žmones,kam vaikam durnus vardus duoda huh.gif Na aš nešneku apie Luką,Maximą,Miglę ir pan. Bet jei jau duoda varda Orli,Mikė ar pan. tai ,atleisk dieve,bet tokiem tėvam su galva negerai doh.gif Na mūsų šuo pvz. buvo Tina,žinau,kad tai žmogaus vardas,bet jis retas ir aš nieko smerktino čia nematau ax.gif Beto niekada nevadinciau savo suns Justu ar Dominyk blink.gif O kaimynu šuo - Augustas
Atsakyti