Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

Kažkaip nuramino jūsų pasisakymai, nes pas gydytoją išeis nueiti tik 9 savaičių.
Galiu pasidalinti savo pirmo nėštumo patirtim, kai nulėkiau gal kokių 4 savaitėlių. Papuoliau pas labai nevykusią gydytoją, kuri gerai man pratąsė nervus. Dukrytės dar nesimatė, prieš tai ilgai nepastojusi, moteriškė suvedė su kokiomis net ligomis, priskyrė vaistų, kurių negėriau. Vėliau pasirodė, kad jie man kenksmingi, nes turiu papildomai susirgimų. Galiausiai nėštumą patvirtino, perėjau pas kitą gydytoją.
Per anksti neverta lėkt. Echoskopas dar nepajėgia parodyti ar viskas gerai, o jei ne vietoje pastota, prasideda skausmai, kurie tikrai yra pakankamai intensyvūs.
Atsakyti
nuejau 6 savaiciu (po 4 dienu kai pamaciau teigiama NT), gydytojas tik apziurejo. echoskopui uzrase po 3 savaiciu smile.gif
Atsakyti
iki 12 sav reiketu apsilankyti pirma kart pasidaryti tyrimus
Atsakyti
Sveikos, būsimos mamytės! 4u.gif

Aš pas ginekologę pirmą kartą nuėjau praėjus savaitei nuo tada, kai NT parodė dvi juosteles. smile.gif Tada man buvo maždaug 6-os savaitės vidurys (skaičiuojant nuo paskutinių mėnesinių primos dienos), tai ginekologė apžiūrėjo (paviršutiniškai, tikrai nieko nespaudė, nes ir negalima dar taip anksti), pasakė, kad pagal spalvą ir gimdos kaklelį panašu, jog tikrai laukiuosi, paėmė tepinėlį ir liepė ateiti po kokių 3-jų savaičių.

Taigi šiandien kaip tik ir buvau nuėjusi, tai mane jau įtraukė į nėščiųjų įskaitą, prirašė daug tyrimų (įvairūs kraujo ir šlapino tyrimai, dantukus pasitikrinti) ir liepė ateiti, kai jau būsiu pridavusi visus tyrimus.

Tik vienas dalykas mane nustebino. Pažymėjo, kad man 6-7 nėštumo savaitė, nors, skaičiuojant nuo paskutinių mėnesinių primos dienos (taip, kiek teko skaityti, ir yra skaičiuojama), būtų maždaug 9-ta savaitėlė. Na, žiūrėsiu, kaip gimdymo datą nustatys: jei taip pat, kaip skaičiuoklės, tai, matyt, poliklinikoj nurodo, kiek laiko iš tikrųjų laukiamasi. smile.gif

Sėkmės visoms ir lengvo nestuke.gif !
Atsakyti
kai suzinojau buvo 6 savaites, iskart uzsiregistravau pas gydytoja, bet priimti galejo po poros savaiteliu tik, tai gavos taip kad nuejau, kai buvo 8 sav. nestuke.gif
Atsakyti
Mano pirmas vizitas buvo 7-8 savaiciu, labai sunku buvo islaukti, norejosi kuo greiciau apsilankyti, bet tiesiog taip patare mano gydytojas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ėjau po savaitės pamačius II, bet tik dėl to, kad niekur neradau laisvos vietos ax.gif Buvo 4ta savaitė, su pirmu taip pat smile.gif
Atsakyti
Ėjau kai savaitę vėlavo mmm, o testukas jau rodė neryškiai ryškią antrą juostelę biggrin.gif Dar po savaitės padarė echoskopą ir jau buvo 5savaitės. Džiaugiuosi, kad taip anksti nuėjau, tai dabar ramu. Aišku, jei būtų nieko nematę, būčiau išėjus kaip zombis. Todėl gerai tom, kurios kantrybės turi, tada galima ir neskubėti per daug smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pirmą kart ėjau penkių sav. nes pradėjo tepliot. Jei viskas bus gerai, kai pastosiu antrą kart, eisiu vėliau - kokių devynių.
Atsakyti
QUOTE(Egle_86 @ 2013 01 30, 14:17)
Tik vienas dalykas mane nustebino. Pažymėjo, kad man 6-7 nėštumo savaitė, nors, skaičiuojant nuo paskutinių mėnesinių primos dienos (taip, kiek teko skaityti, ir yra skaičiuojama), būtų maždaug 9-ta savaitėlė. Na, žiūrėsiu, kaip gimdymo datą nustatys: jei taip pat, kaip skaičiuoklės, tai, matyt, poliklinikoj nurodo, kiek laiko iš tikrųjų laukiamasi. smile.gif

Sėkmės visoms ir lengvo nestuke.gif !

Taigi, poliklinikoje tikrai rašo, kiek laiko iš tikrųjų laukiamasi (maždaug 2-iem savaitėm mažiau nei rodo internetinės skaičiuoklės), nes numatomą gimdymo datą įrašė, kaip ir internetinėje skaičiuoklėje apskaičiuota. smile.gif

Tad vaikelio vystymąsi galima drąsiai sekti (tiksliau, domėtis, kas konkrečią savaitę vyksta pylvelyje nestuke.gif ) pagal internetines skaičiuokles, kuriose reikia įrašyti paskutinių savo mėnesinių pirmos dienos datą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egle_86: 07 vasario 2013 - 12:26
Sveikos paneles.,.gal galite pagelbeti.,.pasidariau nestumo testa -> teigiamas
(nesulaukem vaiku apie 2 metelius), vyras is karto nuveze pas musu daktare - ji paziurejo echoskopu, bet tuo kur kisasi, o ne tuo kur per pilva vedamas (ar tai gerai ji padare, ar galima tokiu ziureti (atsiprasau uz durna jei ka klausima))?
tiesa ji pamate nestuma wub.gif
nepasake nieko tik folio ruksti gerti ir ateit po 2 savaiciu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PumpuliukaS: 07 vasario 2013 - 16:53
QUOTE(PumpuliukaS @ 2013 02 07, 16:52)
Sveikos paneles.,.gal galite pagelbeti.,.pasidariau nestumo testa -> teigiamas
(nesulaukem vaiku apie 2 metelius), vyras is karto nuveze pas musu daktare - ji paziurejo echoskopu, bet  tuo kur kisasi, o ne tuo kur per pilva vedamas (ar tai gerai ji padare, ar galima tokiu ziureti (atsiprasau uz durna jei ka klausima))?
tiesa ji pamate nestuma wub.gif
nepasake nieko tik folio ruksti gerti ir ateit po 2 savaiciu?

galima. Vaginaliu echoskopu labiau matomas nėštumas nei tuom per pilvą smile.gif
turėtų tyrimam duot siuntimų smile.gif Manau, jei eini pas gydytoją turi pasitikėt jos veiksmais ax.gif
Atsakyti