Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

QUOTE(Forinta @ 2012 05 10, 08:10)
Kraujo tyrimas rodė ne nėštumo laiką, o vaisiaus amžių. Jei vaisiui apie 2 sav., tai nėštumas ~4 sav. Dar labai anksti mirksiukas.gif



QUOTE(Kolapse @ 2012 05 10, 10:21)
palauk dar pora savaiteliu smile.gif tavo nestumas 4 savaites, nes skaiciuojasi nuo paskutiniu mm pirmos dienos. man gemaline puslele mate tik sesta savaite ir liepe ateiti dar po 2 savaiciu isitikinti, kad gemaline puslyte nebus tuscia. geriausia eiti 7-8 savaite



Ačiū už atsakymą 4u.gif Tik nelabai suprantu, kaip turėčiau skaičiuoti, jei mano ciklas absoliučiai išsiderinęs (prieš 5 mėn. nustojau vartoti kontraceptikus, per tą laiką mm buvo 3 k.), paskutinės mm prasidėjo kovo 21. Balandį ir vėliau, jau nesulaukiau. Nesulaukus, pasidariau 2 testus, kurie buvo neigiami, pagalvojau, akd vėl ciklas dėl išsiderinimo durniuoja. Ir tik prieš kelias dienas (prieš tam tikras sveikatos procedūras) vieną po kito dar kartą pasidariau 2 nėštumo testus (buvo teigiami) ir kraujo tyrimą (HCG 82.98). Kraujo tyrimą pakomentavo taip - nėštumas teigiamas, tačiau dar mažas, apie 2 savaitės.

Tai klausimas, echoskopiją daro ir mato puslytę 4-5 savaitę esant nėštumui (kuris skaičiuojamas nuo mėnesinių 1 mm) ar 4-5 vaisiaus amžiaus sav. ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aleks@ndra: 10 gegužės 2012 - 11:34
QUOTE(aleks@ndra @ 2012 05 10, 12:33)
Ačiū už atsakymą 4u.gif Tik nelabai suprantu, kaip turėčiau skaičiuoti, jei mano ciklas absoliučiai išsiderinęs (prieš 5 mėn. nustojau vartoti kontraceptikus, per tą laiką mm buvo 3 k.), paskutinės mm prasidėjo kovo 21. Balandį ir vėliau, jau nesulaukiau. Nesulaukus, pasidariau 2 testus, kurie buvo neigiami, pagalvojau, akd vėl ciklas dėl išsiderinimo durniuoja. Ir tik prieš kelias dienas (prieš tam tikras sveikatos procedūras) vieną po kito dar kartą pasidariau 2 nėštumo testus (buvo teigiami) ir kraujo tyrimą (HCG 82.98). Kraujo tyrimą pakomentavo taip - nėštumas teigiamas, tačiau dar mažas, apie 2 savaitės.

Tai klausimas, echoskopiją daro ir mato puslytę 4-5 savaitę esant nėštumui (kuris skaičiuojamas nuo mėnesinių 1 mm) ar 4-5 vaisiaus amžiaus sav. ? 4u.gif


mano irgi ciklas buvo nereguliarus, tai kitoj temoj mergaites pasake, kad kai nereguliarus ciklas, nestumas skaiciuojamas nuo ovuliacijos. kadangi as stimuliavausi, tai tiksliai zinau, kada man ovuliacija buvo smile.gif tavo atveju net nezinau, man atrodo, ir tu nezinai, kada ovuliacija ivyko. tai gal kaip gydytoja liepe, taip ir daryk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aleks@ndra @ 2012 05 10, 11:33)
Tai klausimas, echoskopiją daro ir mato puslytę 4-5 savaitę esant nėštumui (kuris skaičiuojamas nuo mėnesinių 1 mm) ar 4-5 vaisiaus amžiaus sav. ? 4u.gif

Su nereguliariu ciklu sudėtingiau. Manau, kadangi su reguliaru ciklu pas gydytoją patartina apsilankyti 7-8 sav., tai tau turbūt reikėtų apsilankyti, kai vaisiui bus 5-6 sav. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ėjau kai buvo 7 svaitės, jau plakė širdutė wub.gif
Atsakyti
Sveikos, as nauja sitam forume ir sitoj temoj. Noreciau pasidomet, ar man begt pas ginekologa ar ne. Pries savaite pasidariau 2 niestumo testus ir akys issipute pamacius dvi juosteles.Tai pirmasis mano niestumas 4u.gif , jei menesines nebutu pavelavusios, isvis nebuciau supratusi,kad esu niescia- manes nepykina, silpumo nejauciu, sysiuko ir taip begioju daznai,nes stengiuosi per diena isgert bent po 2 litrus skysciu, keistam maistui potraukio nejauciu. Kada man verta eit pas ginekologa? Tikslaus niestumo laiko nezinau, nes kuo toliau galvoju, tuo praeitos menesines itartinesnes atrodo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neutronic @ 2012 05 16, 15:31)
Noreciau pasidomet, ar man begt pas ginekologa ar ne.


mano visais atvejais nėštumo testas nemelavo... apsilankydavau apie 8 savaitę...reikia skaičiuoti nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos kurias manau atsimeni bent jau maždaug...svarbu kad jautiesi gerai , o kai nueisi bus ramiau ir aiškiau smile.gif aš eičiau )
Atsakyti
QUOTE(Neutronic @ 2012 05 16, 15:31)
Sveikos, as nauja sitam forume ir sitoj temoj. Noreciau pasidomet, ar man begt pas ginekologa ar ne. Pries savaite pasidariau 2 niestumo testus ir akys issipute pamacius dvi juosteles.Tai pirmasis mano niestumas 4u.gif , jei menesines nebutu pavelavusios, isvis nebuciau supratusi,kad esu niescia- manes nepykina, silpumo nejauciu, sysiuko ir taip begioju daznai,nes stengiuosi per diena isgert bent po 2 litrus skysciu, keistam maistui potraukio nejauciu. Kada man verta eit pas ginekologa? Tikslaus niestumo laiko nezinau, nes kuo toliau galvoju, tuo praeitos menesines itartinesnes atrodo..  ax.gif

Aš pirmą kartą apsilankiau 7tą savaitę. ginė pažiūrėjo ar nėštumas vietoj ir jau matėsi širdelė smile.gif
Atsakyti
Geriausiai eiti nuo 7nių savaičių ir ne anksčiau. Nes būna mergaitės nueina labai anksti, dar nieko nemato, tada labai pergyvena kenkia sau ir leliukui.
Atsakyti
na va- uzsiregistravau treciadieniui.atrodo 7,5 savaites pas mane smile.gif tai bent matysiu
Atsakyti
Esu Švedijoje, kai sužinojau, kad laukiuosi, buvo keturios savaitės, galėjau eiti čia pas gydytoją, tik sužinojusi, bet pabijojau, vistiek, svetima šalis, o ir vyras sako, čia neliksim tikrai, noriu kad Lietuvoj gimdytum, tai kitą pirmadienį plaukiu namuku ir eisiu pas gydytojus iškarto.. g.gif ax.gif Bus septynios savaitės ir kelios dienos nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Nemaniau, kad antra karta vel bus kaip pirma doh.gif nes is tiesu, nieko tiksliai nebeprisimenu blush2.gif

pries savaite pamaciau II, pas gine poliklinikoje registravausi ir anksciausiai ji gali priimti liepos 4d. t.y. kai nestuke.gif bus jau 9sav1d (skaiciuojant pagal mmm paskutine diena). tai sakykit, ar reiktu man kur anksciau isiprasyti, privaciai gal? maciau, kad pirmine nescios apziura 100lt kainuoja, tai ir mastau, kas i ta kaina ieina g.gif kokia cia ta apziura.....

kaip suprantu pirma karta atejus paskiria tyrimu kruvas, na pagrinde juk slapima priduot reikes ir krauja nusileisti, na dar gal kortele jau uzvestu tokiu laiku. o ar echo poliklinikoj daro taip anksti? kiek girdejau tik 1 tepriklauso apie nestuke.gif viduri.. na nebent trumpai paziuretu, ar vietoje puslele... bet jei ne vietoje, ar issilaikytu zirniukas visas 12 sav???? blink.gif

zodziu patarkit, kaip pasielgti? jei blogai nesijauciu, tai gal ir islaukti to laiko? g.gif
Atsakyti
As nuejau pas gine kai mums buvo 6 sav.
Atsakyti