Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma cigaretė po gimdymo

Apklausa: Kada pirma karta paruket? (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kai sužinojau, kad laukiuosi - iškarto mečiau rukyti, bet dabar mano saulutei jau beveik trys mėnesiai, bet toks noras užeina parukyti, tai niekas tikriausiai net neįsivaizduoja... Po kolkas tvardausi kol maitinu, bet po to... abejoju... 000189.gif
Atsakyti
Tikiuosi, kad pagimdzius 2.gif nebepradesiu. Brangus malonumas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wowerike: 13 sausio 2009 - 20:22
iki nestumo rukiau,bet kai tik suzinojau,kad laukiuos net minties nekilo apie cigaretes...tiesa viena surukiau is karto kai testo atsakyma pamaciau
(buvau lb pasimetus) o veliau visa nestuma grauziausi...kai pagimdziau tvirtai nusprendziau,kad nerukysiu kol maitinu,bet deje turejau galimybe maitinti tik 2 sav verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif o pirma karta uzsirukiau kai vaikuj buvo 3sav jau nemaitinau.......
Atsakyti
QUOTE(arkadija @ 2008 10 23, 18:38)
Gyvenu netoli VGN, kartais su vaiku vaikstant matau ten gulincias "labai" nescias moteris, kurios stovi ir ruko. Vis pagalvoju, kad jeigu jos guli ligonineje dar gimdymui neprasidejus, kazkas ir taip negerai yra su vaikeliu, o jos dar ir ruko  verysad.gif Vaiku gaila.

As irgi maciau tokius atvejus, pati rukiau iki nestumu turbut ir rukysiu toliau blush2.gif , bet kaip ruko nescios ir maitinancios slykstu darosi schmoll.gif
Atsakyti
Rukiau desimt metu iki leliuko planavimo..kai jau pribrendau jam pasakiau kol nemesiu rukyt tol nebandysiu pastot, taip norejau vaikiuko, kad per menesi atsisakiau sio iprocio ir po dvieju menesiu pastojau smile.gif
Vakar paskambina drauge (kuri visa nestuma ruke ir dabar maitindama tai daro) ir sako: - ar tu pati valgai ekologiska maista? Atsakiau, kad bandau, bet ne visada pavyksta... o ji nusistebejo.. - na juk ta chemija persiduoda per piena leliukui.. g.gif
Mamytes, linkiu visom to atsisakyti!!! Kaip negrazu kai vienoj rankoj vezimelis, kitoj cigarete.. verysad.gif
Atsakyti
tfu tfu tfu tai bjauriausias dalykas maitynant rukyti o dar gražiau besilaukiant verysad.gif nesuprantu ką tos moterys galvoja,man nesuvokaimas dalykas schmoll.gif
kaip aš pastojau nedgi mano vyras mete rūkyti thumbup.gif nesuprantu kaip dėl savo atžalu negali pasiryšti g.gif
Atsakyti
Prieš pastojant rūkydavau ir nemažai, kai sužinojau kad nestuke.gif tą dieną suriukiau dvi cigaretes ir buvau išsigandus kaip čia reiks mesti, kitą dieną viena cigaretė susmilko tarp pirštų (nes pripratimas labiau psichologinis buvo), o trečią dieną atsikėliau kaip visiškai nerūkantis žmogus, iki šios dienos nebuvo nei karto užėjęs nei mažiausias noras, o jau nebedaug liko, tikiuosi nerūkyti ir vėliau. Žinau, kad prie leliuko ar maitindama tikrai rūkyt negalėčiau, tad nerimauju dėl velesnio laiko, kad vėl neprasidėtų nuo vienos cigaretės 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
As iki nestumo rukiau ~8 metus, labai megau visa ta procesa, niekad nenorejau mest, kol... nepastojau, negaliu pasakyti, kad as meciau, as tiesiog negalejau rukyti, mane pykino nuo cigareciu. Visa nestuma negalvojau apie rukyma, tiesiog netrauke. Kai pagimdziau ir maitinau, tol irgi negalvodavau apie zalinga iproti, o vat nustojus maitinti pirma mintis buvo VEL RUKYSIU bigsmile.gif , bet susitvardziau ir jau 7 men. sekmingai kontroliuoju savo nora. Karta pabandziau vyro pypke, tikrai nieko gero schmoll.gif
Noreciau palinketi visoms stiprybes, kovojant su tuo zalingu iprociu 4u.gif
Atsakyti
As po gimdymo nepradejau rukyti. Mazas vaikutis namie - nezinau, man kazkaip nesiderina visai unsure.gif Negaleciau prie vaiko uzsirukyti ax.gif
Atsakyti
As meciau si iproti vos suzinojusi,kad laukiuosi 4u.gif Dabar musu pipiriukui 8men,kol maitinu tikrai nerukysiu,nors kartais tikrai uzsinoriu. o siaip,kai pagalvoji,kad jau tiek laiko nerukau,tai nekyla ranka ir pradeti...
Atsakyti
Rukiau ir nestumo metu (nors baisiai grauziausi) ir dabar. Kai tik pagimdziau ryte iskart nutapenau laukan rukyt... Maitinu pati, jau menuo, pieno turiu uztektinai (tfu tfu tfu). Rukyt kol kas nesugebesiu mest (nebent gert pradesiu - reik juk nervus kazkaip nuramint blush2.gif ) Bet noreciau mest, nemalonu prie vaikucio eit smirdanciai... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(-panthera- @ 2009 02 01, 20:55)
Rukiau ir nestumo metu (nors baisiai grauziausi) ir dabar. Kai tik pagimdziau ryte iskart nutapenau laukan rukyt... Maitinu pati, jau menuo, pieno turiu uztektinai (tfu tfu tfu). Rukyt kol kas nesugebesiu mest (nebent gert pradesiu - reik juk nervus kazkaip nuramint  blush2.gif ) Bet noreciau mest, nemalonu prie vaikucio eit smirdanciai...  verysad.gif

Aš labai užjaučiu tavo vaikutį, kad jis turi rūkančia mamą.Jis tikrai ačiū nepasakys, nes rūkančių mamyčių vaikučiai daug silpniau vystosi ir fiziškai ir psichiškai. verysad.gif Faktas, rašiau kursinį darbą apie tai, todėl labai daug tyrinėjau atvejus visokius g.gif
Atsakyti