Įkraunama...
Įkraunama...

Balta oda?

Anksciau kartas nuo karto apslankydavau soliariumuose (mazdaug 4-5 kartus per men), bet nusprendziau neinvestuoti pinigu i padidejusia tikimybe susirgti veziu. Be to, neturiu kantrybes gulinet papludymiuose visa vasara - sugalvoju kur kas idomesniu atostogu praleidimo budu. Rezultatas: nuo siol idegi skatinancius kremus/losjonus/balzamus iskeiciau i oda balinancius. Ir laiko sutaupau, ir soliariumams bei ju kremams nebeisleidziu pinigu (vietoj ju nusiperku geru knygu), ir onkologiniu susirgimu tikimybe sumazinu ir atradima padariau - balta oda is tiesu gali buti grazi thumbup.gif Vienas minusas: sunku prisitaikyti pudra, kaip jau kazkas minejo.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2006 10 13, 15:29)
Anksciau kartas nuo karto apslankydavau soliariumuose (mazdaug 4-5 kartus per men), bet nusprendziau neinvestuoti pinigu i padidejusia tikimybe susirgti veziu. Be to, neturiu kantrybes gulinet papludymiuose visa vasara - sugalvoju kur kas idomesniu atostogu praleidimo budu. Rezultatas: nuo siol idegi skatinancius kremus/losjonus/balzamus iskeiciau i oda balinancius. Ir laiko sutaupau, ir soliariumams bei ju kremams nebeisleidziu pinigu (vietoj ju nusiperku geru knygu), ir onkologiniu susirgimu tikimybe sumazinu ir atradima padariau - balta oda is tiesu gali buti grazi  thumbup.gif  Vienas minusas: sunku prisitaikyti pudra, kaip jau kazkas minejo.



jbs, kokias balinancias priemones naudoji? kazkaip ieskojau, bet pasirinkimo nelabai yra....
Atsakyti
Niu man tai nepatinka balta oda visai, bet ir ne visai ruda, tik tokia gražiai rusva thumbup.gif Gal balta nepatinka, nes pati labai jau balta esu ir visad visi klausia gal man kas negerai, gal blogai jaučiuosi ir pan. - įgrįsta visiems aiškinti, kad AŠ TOKIA ESU doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As rasausi prie tu baltuju biggrin.gif Man isvis nesuprantamas tas noras zaloti (t.y. sausinti ir sendinti) oda soliariumuose blink.gif ir tas soliaruminis rudumas.. fe fe fe schmoll.gif Be to mano oda siaip nelinkusi ruduoti taip kad net ir vasara ilgai bunant sauleje atspalvio beveik nepakeicia.. nu nesijauciu as kazkokia "nesveika". Manau kad man visai tinka, o ir MB situo labai zavisi tongue.gif
Atsakyti


Ash ir baltos odos megeja smile.gif Esu ish prigimties shviesi, bet mano oda labai reaguoja i saule, po vasaros apgamu pilna atsiranda, o ir shiaip man negalima del tam tikru priezashciu degintis, tai saules kremus naudoju nuo 14 metu smile.gif Man negrazu ruda oda smile.gif Bet pastebejau, kad daug kam balta oda yra negrazu, o kai pasiskaitai, kad tamsus plaukai ir balta oda yra lavonishka tai ish vis doh.gif Pati plaukus dazau tik juodai, jau shimta metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2006 08 10, 16:09)
balta oda - pati gražiausia  thumbup.gif kuo šviesesnė ir mažiau nukentėjus nuo saulės tuo gražesnė...niekada nebuvau rudos odos fanatė ir tiesiog slykščiuosi užėjusia soliariumų populiarumo banga, bei jos aukomis  schmoll.gif



Absoliutus pritarimas,Balta - nuo senu senoves aristokratiskumo simbolis,kai moterys balta oda paliesdamo skruostukus burokeliais,vos vos baltumui pagyvint,stai kas yra puiku.Idealus grozis.
Beabejo,kiekvienam savo.
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2006 10 15, 01:03)
Absoliutus pritarimas,Balta - nuo senu senoves aristokratiskumo simbolis,kai moterys balta oda paliesdamo skruostukus burokeliais,vos vos baltumui pagyvint,stai kas yra puiku.Idealus grozis.
Beabejo,kiekvienam savo.

Ir labai didelis "malonumas" kai kiekvienas sutiktas klausia, ar nesergi doh.gif Neištvėriau ir pradėjau soliarintis, dabar bent tokių klausimų išvengiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 10 15, 02:12)
Ir labai didelis "malonumas" kai kiekvienas sutiktas klausia, ar nesergi  doh.gif Neištvėriau ir pradėjau soliarintis, dabar bent tokių klausimų išvengiu  ax.gif




Man tai kazkodel niekad niekas tokiu klausimu neuzdavinejo, turbut daug kas priklauso nuo aplinkos su kuria bendrauji.Jei mano rate butu soaliariumines grazuoles, tai speju irgi tokiu klausimu sulaukciau, bet kai neturiu nei vienos tokios drauges, tai kazkaip viskas labai normaliai.Be to ash visada rausvinu skruostus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2006 10 15, 09:42)
Man tai kazkodel niekad niekas tokiu klausimu neuzdavinejo, turbut daug kas priklauso nuo aplinkos su kuria bendrauji.Jei mano rate butu soaliariumines grazuoles, tai speju irgi tokiu klausimu sulaukciau, bet kai neturiu nei vienos tokios drauges, tai kazkaip viskas labai normaliai.Be to ash visada rausvinu skruostus smile.gif


O as prisimenu net papiktinau viena fyfa savo balta oda - pareiske, kad vaiksciot su tokia oda kaip mano - tiesiog geda. Ir sulaukiau dar fantastisko palyginimo su pamelynavusia vistos oda lotuliukas.gif doh.gif O ji pati tai buvo oranzine.. Tamsesne uz mulate lotuliukas.gif Zodziu, gaila man tokiu kvaileliu, kurios po metu poros bus panasios i nuvytusius ziedus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapho: 15 spalio 2006 - 10:30
niekada nebuvau soliariume
ir mano draugės jo nepripažįsta

kiek įdegu vasarą, tiek užtenka 4u.gif

o neinu, nes gaila babkių
geriau pramogoms su diedu
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2006 10 15, 09:42)
Man tai kazkodel niekad niekas tokiu klausimu neuzdavinejo, turbut daug kas priklauso nuo aplinkos su kuria bendrauji.Jei mano rate butu soaliariumines grazuoles, tai speju irgi tokiu klausimu sulaukciau, bet kai neturiu nei vienos tokios drauges, tai kazkaip viskas labai normaliai.Be to ash visada rausvinu skruostus smile.gif

viskam drinks_cheers.gif tik kad man skruostu rausvint nereikia - nuo maziausios smulkmenos patys raudonuoja, kas man labai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif (o su krempudrom amzinos problemos - visos per tamsios doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 10 15, 00:12)
Ir labai didelis "malonumas" kai kiekvienas sutiktas klausia, ar nesergi  doh.gif Neištvėriau ir pradėjau soliarintis, dabar bent tokių klausimų išvengiu  ax.gif


Hmm.. na manau maziau keksmingas butu buves koks tai odos bronzantas,egipto zeme gal,ar siaip kokie skaistaliukai... dzin tie klausimai,svarbu ,kad pati jaustumeis gerai.


smile.gif
Atsakyti