Įkraunama...
Įkraunama...

Balta oda?

QUOTE(Saulės-Siela @ 2006 10 15, 22:48)
Hmm.. na manau maziau keksmingas butu buves koks tai odos bronzantas,egipto zeme gal,ar siaip kokie skaistaliukai... dzin tie klausimai,svarbu ,kad pati jaustumeis gerai.
  smile.gif

Dabar jaučiuosi daug geriau, o Egipto zemė ar bronzantai neišsigelbėjimas, jei veidas gražiai nuo jų įrunda, o iš po megztinio šviečia baltos rankos, tai jokio gražumo nematau schmoll.gif
Atsakyti
Niekuomet nebuvau soliariume, vasarą nesideginu, nenaudoju jokių rudinančių kosmetikos priemonių. Man gražu mano skaisti balta oda.
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2006 10 16, 09:04)
Niekuomet nebuvau soliariume, vasarą nesideginu, nenaudoju jokių rudinančių kosmetikos priemonių. Man gražu mano skaisti balta oda.



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 10 15, 12:43)
viskam  drinks_cheers.gif tik kad man skruostu rausvint nereikia - nuo maziausios smulkmenos patys raudonuoja, kas man labai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif (o su krempudrom amzinos problemos - visos per tamsios  doh.gif )



va va cia jauciu visu baltaodziu problema, raudona visa gyvenima blush2.gif

o gal kas zinot koki rudinamaji kad nesmirdetu, as apie 5 metus naudojau visokius, bet kai su Brangiausiuoju pradejau gyvent tai uzdraude, nes pakest tos smarves negali doh.gif
Atsakyti
4u.gif tajgi dabar i mada atejo baltut baltutele oda...man labaj grazhu daug grazhiau negu ruda ir balta yra sunkiau priziuret negu ruda rejkia ziuret kad nebutu jokiu spuogeliu ir demeliu ant vejdo...bet atrodo liuksishkai thumbup.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
o man balta oda nepatinka nesakau kad reikia buti kaip sokoladui bet vos rusvai man daug graziau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2006 12 29, 19:26)
o man balta oda nepatinka nesakau kad reikia buti kaip sokoladui bet vos rusvai man daug graziau  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif man ir kazkaip balta oda nelabai,na bet jei Dievas dave tokia,ka padarysi smile.gif bet N.Kidman man graziai atrodo nors ir odyte jos balta g.gif
Atsakyti
man grazu balta oda, zinoma priziureta, skaisti, bet ne to numirelisko atspalvio rolleyes.gif atsibodo jau perpeke soliariumu grazuoles, grazu tik vos rusva oda arba kai is tiesu griztama is siltuju krastu thumbup.gif siandien maciau tokia perkepusia "grazuole" tai net nupurte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2006 12 29, 20:34)
siandien maciau tokia perkepusia "grazuole" tai net nupurte biggrin.gif


Man tos "apkepeles" labai negrazu doh.gif MB pamates tokia negali susivaldyti pradeda juoktis lotuliukas.gif jam kazkodel labai juokinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2006 12 29, 20:40)
Man tos "apkepeles" labai negrazu  doh.gif MB pamates tokia negali susivaldyti pradeda juoktis  lotuliukas.gif jam kazkodel labai juokinga  biggrin.gif


nu merginos saiko nebejaucia biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Nevaikštau į soliariumus ir niekada nesideginu. Man gražu šviesi oda (nors nesu baltaodė), aristokratiška smile.gif
Atsakyti
man graziau kai merginos naturalai idege,o baltas kunas schmoll.gif
Atsakyti