Įkraunama...
Įkraunama...

Balta oda?

QUOTE(ViShy @ 2006 12 30, 01:10)
Man tos "apkepeles" labai negrazu  doh.gif MB pamates tokia negali susivaldyti pradeda juoktis  lotuliukas.gif jam kazkodel labai juokinga  biggrin.gif


juokinga kaip panos pacios save zaloja ir isivaizduoja kad grazhios... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2006 12 30, 13:37)
man graziau kai merginos naturalai idege,o baltas kunas schmoll.gif

siaurietes "naturaliai idegusios" ziema? bigsmile.gif hm g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 12 30, 20:42)
siaurietes "naturaliai idegusios" ziema?  bigsmile.gif hm  g.gif  doh.gif


nu taj jeigu vasara geraj idegi taip buna ir ziema..pvz ash iki shiol ruda nuo vasaros nes nesvejkai verysad.gif deginausi... biggrin.gif
Atsakyti
Man vienas iš kraupesnių vaizdų- ruda oda, balti plaukai ir perlamutrinės lūpos...
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2006 12 30, 17:17)
nu taj jeigu vasara geraj idegi taip buna ir ziema..pvz ash iki shiol ruda nuo vasaros nes nesvejkai  verysad.gif  deginausi...  biggrin.gif

jep smile.gif turiu drauge,kuri kai vasara idega tai net ir ziema dar idegis matos,va taip va,pasirodo buna naturaliai idegusiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2006 12 29, 22:02)
Nevaikštau į soliariumus ir niekada nesideginu. Man gražu šviesi oda (nors nesu baltaodė), aristokratiška smile.gif

man irgi thumbup.gif Kazkaip man paslaptingiau atrodo balta oda...O ruda, taigi cia kaip sakant, kaimieciu idegis, tik zmones dirbantys laukuose, plusantys, idega, nudega, o aukstuomene, baltaodziai (cia neisizeiskit, juokais as mirksiukas.gif , nes turejau tokia pazistama, kuri perkepus ziauriai, neislenda is soliariumu, tai deda ant baltaodziu, neva jai slykstu lotuliukas.gif )Tai vat norejau labai ja pasiept... blush2.gif Nekenciu zmoniu, kurie save ale "grazina", o ant kitu, kurie ne tokie kaip jos, deda... mad.gif
Atsakyti
as ir tokiu nekenciu, tipo rudi kaip negrai, o pamato mane perbalusia papludimy ir prasideda: oi suris, varna nunes, pasidegink gal truputi, nepradesi gi kiekvienam aiskint kad tau negalima visai ant saules but, arba kad nemadinga perkepusiu but. vienzo man kai jau rudi kaip s.... tai irgi slykstu, akys sviecia ir purvini atrodo. as uz svelniai idegusi kuna.
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2006 12 31, 15:22)
jep smile.gif  turiu drauge,kuri kai vasara idega tai net ir ziema dar idegis matos,va taip va,pasirodo buna naturaliai idegusiu biggrin.gif


nu taiwa 4u.gif ir nereikia tada i jokus soliariumus ir odos gadint nerejk... beto man soliariumas smirdi schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
Kadangi esu sviesiaode,tai nematau prasmes ziema vaidint kazkokia mulate doh.gif
seniau pasitepliodavau savaiminio idegio kremais,bet kai pabandziau tept reguliariai,pora kartu per savaite,tai nelygus rudi plemai atsirado,o kai pradedavo plautis,tai purvais tokiais doh.gif nesuzavejo manes tie vaizdai,tai taip ir guli visa bonkute idegio purskiklio
Atsakyti
Žiūrint kokio baltumo ta oda...Man labai gražu kaip sakykim Nicole Kidman atrodo, jai tinka būti baltai su ugniniais plaukais. Įspūdinga. Bet tamsesnė oda man atrodo sveikesnė ir gražesnė nei visai baltut baltutėlėsmile.gif Juk kokiu losjonu pagyvinto odą galima, net nesilankant soliariumuose...Bet čia juk skonio reikalas, kaip kam gražu:) Bet kai oda ruda (lankausi saikingai soliariumuose, ir losjoną su įdegiu naudoju) labai dažnai susilaukiu komplimentu, kad atrodau gražiai, gyvai ir sveikai:)) Nekalbu apie tas, kurios deginasis iki totalaus parudavimo:)) ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 12 31, 13:35-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2006 12 31, 13:35)
as ir tokiu nekenciu, tipo rudi kaip negrai, o pamato mane perbalusia papludimy ir prasideda: oi suris, varna nunes, pasidegink gal truputi, nepradesi gi kiekvienam aiskint kad tau negalima visai ant saules but, arba kad nemadinga perkepusiu but. vienzo man kai jau rudi kaip s.... tai irgi slykstu, akys sviecia ir purvini atrodo. as uz svelniai idegusi kuna.


Bet tos, kurios lankosi soliariume, praranda nuovoka, ir nerturi saiko..Joms atrodo vis maza ir maza, sau atrodo dar baltos, nors jau uz puses kilometro sviecia tamsi oda lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai balta oda - slykstu! tikrai asocijuojasi su nesveikata smile.gif man asmeniskai tikrai labai negrazu,manau, jog ziena tikrai reiketu pagyvinti oda, nes kai kuriu, kurie apsigime baltaodziai oda primena lavona! verysad.gif
Atsakyti