Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko vežiojot vaiką vežimuku?

Mes irgi vežimėlį jau retai naudojam. Nors man tikrai papraščiau būtų jeigu maniškis jame norėtų sėdėt verysad.gif . Į kiemą, parką, net ir į parduotuvę (beveik 2 sustojimai visuomeninio transporto biggrin.gif ) dažniausiai einame pėsčiomis.
Vežimą imam tik tada, kai ruošiuos kažką daugiau pirkt.
Atsakyti
labas,

mano suneliui 2,3m.Jis pats noriai vaiksto,bet turim 6men.mergyte,tai veziojam abu dviniu vezime,nes kitaip reikalu,taip ir nesusitvarkytume,nes vyresnelis visur bega,viska ima ir t.t.Kai buname prie namu,einam i stadijona ar pasivaikscioti vezimo neimam. smile.gif


QUOTE(niuka @ 2005 08 01, 21:41)
Sveikutės,

Lygtai seniau kazkada maciau buvo tokia tema, bet dabar niekur nerandu. Kai maciau  mano mazius dar net nevaiksciojo, taigi tema nesusidomejau. O man idomu iki kada savo vaikiukus veziojot ar veziojat vezimuke (sportinuke), kad neatrodytu labai juokingai ir dar labai bijau jei per ilgai veziosiu, tai gali priprasti, kad visad gali sededamas keliauti ir gali nebenoret pats eiti. Maniskiui beveik 2 meteliai, jei vezimo nepasiimu, tai butinai turiu nesti pats niekaip neina, o jei pasiimu, tai kaip i galva sauna kartais eina, o kartais tik sedi ir net lipti nenori.

Laukiu pasidalinant mintimis ir patirtimi.

Atsakyti
Maniske vezime sedejo iki 1m, veliau nebe, nes vezimas buvo sunkus, sunku issinest budavo, tai pardaviau ir apsiejom be vezimo.Tiesa, prie juros vaziuojant pasiskolindavom sketuka.
Atsakyti
mano mazajai jau 2,8 metuku,bet as dar vezimelio neatsisakau,nes kai reikia lekti i parduotuve,ar kokiame turguje,paskui tenka ta vaika tysioti glebyje.
Atsakyti
Mano dukrytei 1,8metų, bet vežimuko mes neatsisakom. Kitaip reikia jai iš paskos per visus krūmus lėkti. Vežimėlyje sėdi noriai. Pati norėčiau be vežimo eiti, bet ji neduoda rankos ir visur lekia viena.
Atsakyti
O mes savo mazojo beveik neveziojom vezimuke,nors turejom juos du blink.gif Iki 6 men maziukas labai verke del pilvelio,tai nesiojom vis ant ranku,tai priprato ir kai tik noredavom sodint i vezima,klykdavo nesavu balsu cry.gif Dar gyvenam penktam a.tai kartais tingedavau tempt vez.ir eidavau i kiema su vaiku ant ranku 4u.gif kaimynai ir sutikti zmones tikriausiai gavvodavo,kad as vargse mama neturiu vezimo blink.gif o kai vaiksciot ismoko,vedziodavau kol pavargdavo,tada nesdavau mirksiukas.gif o kazkur nuo 1.5m lekia pats kur nori,tik spek is paskos doh.gif taip ir vaikstau is paskos 4u.gif
Gal su kitu vaiku pasidziaugsiu vezimo stumdymo malonumais thumbup.gif
Atsakyti
mes vezimoko atsisakem 1,5 m. buvo ziema ir su sportinuku vazineti pasidare nepatogu, o ir nebereikejo. bet sia vasara (buvo 2 m) buvom issitrauke vel, nes atostogavom Nidoj ir nelabai pavyktu daug pavaiksciioti, tad gelbedami save pradejome vezioti, o vaikas labai apsidziauge, atrakcija 4u.gif bet po vasaros ir ilgesniu gastroliu vezimelis vel liudi laiptines kampe
Atsakyti
Mano dukrytei astuoni menesiai- ir labai pamegom nesiokle, nezinau kaip jai, bet man patogiau- vaikstau kaip kalnu zygija ir neberupi man net atstumai- kai pavargstu i trolaibusa be vargo ilipam...tik i parduotuve sunkesniu prekiu teti komandiruojam arba sedam i vezima. Vasara dviraciu vazinesim...
Atsakyti
As tai savo suneli veziojau iki 2,5metu,mums labai patogu budavo ir i parduotuve ,ir i turgu,nueiti maisus i krepsi sudedavau nesti nereikdavo.Ir vaikas kai pavargdavo i vezima ir toliau einam.O tai is parduotuves grizti su vaiku ant ranku ir dar maisa nesti tai jau sunkoka butu.Jis pas mane lauke megdavo ir nusnausti. bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
As tai savo suneli veziojau iki 2,5metu,mums labai patogu budavo ir i parduotuve ,ir i turgu,nueiti maisus i krepsi sudedavau nesti nereikdavo.Ir vaikas kai pavargdavo i vezima ir toliau einam.O tai is parduotuves grizti su vaiku ant ranku ir dar maisa nesti tai jau sunkoka butu.Jis pas mane lauke megdavo ir nusnausti. bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
maniskiui tuoj 1.9men, bet ziuriu kad dar vezimo jam labaia reikia, nes tingi vaiksciot, nezinau kodel , vasara lyg mego, gal del to kad slidu g.gif
Atsakyti
Maniskei tuoj bus 2.5 metuku ir visdar vezioju vezime, pati nenoriai vaiksto lauke, gal kad ziema.O vasara tai naudojom,nes per pietu miegeli budavom lauke arba toli tekdavo eiti. Manau,kad geriau jau vezime vezti vaika, nei paskui paciai suplukusiai tempti ant ranku.As bent jau ketinu naudoti tol kol reikes, nematau tame nieko blogo
Atsakyti