Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 01, 20:06)
taip, taip  irnesakyk.gif kai turėsi miniuką ir karvytę, pamatysi, kažko dar prireiks  hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif


Va čia mano bėda hihihi.gif Atrodo nusipirksiu geltoną ir sustosiu, tada kažkaip atsiranda kitokios spalvos ir taip be sustojimo. Kažin kada galas bus? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 01, 19:31)
Va čia mano bėda  hihihi.gif  Atrodo nusipirksiu geltoną ir sustosiu, tada kažkaip atsiranda kitokios spalvos ir taip be sustojimo. Kažin kada galas bus?  lotuliukas.gif


Jei tave paguos toks atsakymas, tai pasakysiu - negreit tas galas, negreit, ir orchių vis daugės ir daugės lotuliukas.gif Bet man irgi lygiai taip pat drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 01, 20:31)
Va čia mano bėda  hihihi.gif  Atrodo nusipirksiu geltoną ir sustosiu, tada kažkaip atsiranda kitokios spalvos ir taip be sustojimo. Kažin kada galas bus?  lotuliukas.gif

va va hihihi.gif manau, tau reiks irgi kabliukų lubose lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
o žinot, kas blogiausia? topsecret.gif
kad tų orchidėjų nesuskaitoma gausybė schmoll.gif
neišpirksim visų, neįsigysim , juolab kasmet išvedama daugybė hibridų schmoll.gif doh.gif
rezultatas - namai=džiunglės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o ligonės = visai ligonės umn.gif umn.gif umn.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 01, 19:38)
va va  hihihi.gif manau, tau reiks irgi kabliukų lubose  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif
Papildyta:
o žinot, kas blogiausia?  topsecret.gif
kad tų orchidėjų nesuskaitoma gausybė  schmoll.gif
neišpirksim visų, neįsigysim , juolab kasmet išvedama daugybė hibridų  schmoll.gif  doh.gif
rezultatas - namai=džiunglės  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o ligonės = visai ligonės  umn.gif  umn.gif  umn.gif  lotuliukas.gif


Pabandyk tai pasakyti sau, kai pamatai be galo gražią orchidėją, kurios tiesiog noooori ir nieko negali padaryti lotuliukas.gif Šitos parazitės užblokuoja mąstymą ir telepatiškai sako "Nusipirk mane, nusipiiiirk" laugh.gif
Atsakyti
Na žinokit stebiuosi jūsų tempais mergytės laugh.gif Iki 30 augalų pasiekiau ne anksčiau, negu trečiais savo orchidėjinės karjeros metais lotuliukas.gif Aišku, falenopsius tikslingai nustojau pirkti, kai turėjau juos 5, 7 kitus sudovanojo doh.gif Pati pirkčiau jau tik natūralių rūšių... Kadangi namai ne guminiai, o ir tamsūs gana, nelabai geras sąlygas galiu žiemą duoti, gal tas ir stabdo. Nors kai rudenį iš terasos reikia parsigabenti į kambarį visas, kurios vasaroja lauke, kiekvienais metais paaiškėja, kad augalų padaugėjo, o ir tie patys kažkodėl paaugo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šilinge, taip taip, kai ir mes pajusim, kad jos dar ir auga, bus nekas doh.gif lotuliukas.gif nieko, jau ir MB apsiprato, ir 40 orchyčių neatrodo taip daug hihihi.gif irnesakyk.gif hihihi.gif namai ne guminiai, tiesa, na, bet ateity dar lubos tam yra rolleyes.gif
(tiesa, čia ir skonio reikalas - kitiems gražu 1 didelė daili gėlė, o aš galėčiau oranžerijoj gyventi turbūt, ant kiminų kur kamputy susiraičius) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Tiesa, Šilinge, juk seniau ir kainos, ir pasiūla buvo ne itin palankios pirkimui, o dabar visai neseniai prasidėjo spalvų, rūšių įvairovė g.gif nenuostabu, kad tempai padidėjo schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet man keisčiausias dalykas tas, kad niekada gyvenime nesidomėjau augalais, gėlėmis ir pan.. Neturėjau nė vieno augalo, net nenorėjau turėti, bet va netyčia gavau dovanų. Sakau "nustips" pas mane, nes net kaktusai pas mane numirdavo. Pasodinus tą pirmąją orchidėją į blogas žemes, kur senukuose yra pirkti. Bet aš jos nenumarinau, o šiuo metu netgi pražydo bigsmile.gif Tai va, taip ir užsikabliavau nuo to, kad pražydinau orchidėją. Pasirodo ir aš galiu augalus auginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 01, 20:21)
o as tai vis laikausi, nuo paskutinio cimbo pirkimo,kai daviau sau pazada taip dar nieko namo ir neparsitempiau  biggrin.gif

imkit pavyzdi merginos is axaros, va cia tai uzsispyrimas ir kantrybe thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 01, 21:07)
imkit pavyzdi merginos is axaros, va cia tai uzsispyrimas ir kantrybe  thumbup.gif  thumbup.gif


Čia jau auksinė kantrybė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 01, 21:04)
Bet man keisčiausias dalykas tas, kad niekada gyvenime nesidomėjau augalais, gėlėmis ir pan.. Neturėjau nė vieno augalo, net nenorėjau turėti, bet va netyčia gavau dovanų. Sakau "nustips" pas mane, nes net kaktusai pas mane numirdavo. Pasodinus tą pirmąją orchidėją į blogas žemes, kur senukuose yra pirkti. Bet aš jos nenumarinau, o šiuo metu netgi pražydo  bigsmile.gif  Tai va, taip ir užsikabliavau nuo to, kad pražydinau orchidėją. Pasirodo ir aš galiu augalus auginti  biggrin.gif


drinks_cheers.gif pas mane buvo panašiai, kažkaip nepastebimai ėmiau domėtis augalais, pirkt, prižiūrėt ir pan. Visi stebisi: tu???? gėles augini???? apie oranžeriją svajoji????? tu?????
Atsakyti
nors kai pagalvoju tai as dar irgi ne super ligone blush2.gif lotuliukas.gif turiu tik 5 phalikus, 1 oncidium ir 1 cimbuka ir viskas , nepalyginsi su kai kuriu kolekcijom mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmąjį falenopsį man padovanojo, nes žinojo, kad labai noriu, o pati nesiryžau pirkti, nebuvau įsitikinusi, kad mano sąlygomis išgyvens (tada dar namai buvo laaabai riboto komforto, dabar tai jau viskas gerokai patiuninguota, įskaitant visos šildymo sistemos renovaciją, langus, pro kuriuos nebepučia, kad užuolaidos kilnotųsi, kaip anksčiau, ir t.t.). Antrasis atsirado tik po pusmečio, kai išgyvenom žiemą ir pirmasis ne tik kad nenudvėsė, bet dar ir pražydo iš naujo biggrin.gif Ir su kiekviena nauja rūšim taip - pirmiausia susidraugaujam, tik po to ieškau kažko naujo. Naujienos vis sudėtingėja, nes tie patys ir tie patys augalai ilgainiui perprasti pasidaro nebe tokie įdomūs tongue.gif Tokių iššūkių linkiu ir jums visoms 4u.gif
Atsakyti