Įkraunama...
Įkraunama...

**Kremines pudros**

Nude ir man graziai ziurisi ant veido,bet nepatinka,kaip tepasi, ir pojutis su ja,as ja jauciu ant veido g.gif Bet atrodo tikrai gerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 05 balandžio 2009 - 22:21
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 04 05, 21:15)
Chanel Pro lumiere, raso, kad visu tipu odai. Bet realiai man vasara su misria oda ji blizgedavo ir net labai. Todel, sakyciau, kad ji turetu tikt misriai i sausuma odai. Siaip smagi pudrike, bet ji is sunkesniu, gerai maskuoja ir svyti. Kam ji atitinka, jos nebeiskeicia  wub.gif
As jau antra karta girdziu, kad Dior Nude matosi ant veido. Man jos tikrai nesimato, kai bunu su ja visi giria mano oda, bet ne krempudra  blush2.gif  Jorky, gal tavo veidukas su smulkiais nematomais  plaukuciais  g.gif

Sitos nebandziau, bet labai ilgai naudojau Vitalumiere ( apie 4 metus jos i nieka nekeiciau ) ir 2 metus buvau istikima Chanel teint innocent.
Masciau apie pro lumiere, bet net neejau prie chanel stendo, nes pas mane pagrinde visa kosmetika chanel, tai nutariau pabandyti kitas firmas. bet jei netiks, vel grisiu prie chanel, man ji thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 04 05, 22:20)
Aisku, as jau pagalvojau, kad va kur slypi paslaptis. Vadinasi, tau netinka Dior Nude, kada imesiu kaip ji man ant veiduko atrodo. O kol kas lauksiu atsiliepimu apie EL, nes light versijos dar nebandziau  smile.gif

mano oda misri, blizganti, nes nieko netepant tik vandeniu nusiprausus, po poros valandu islenda blizgesus ir truputi turiu kai kur issipletusiu poru, gal del ju man laaabia matesi ant veido ir nelygiai tepesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 04 05, 23:20)
Aisku, as jau pagalvojau, kad va kur slypi paslaptis. Vadinasi, tau netinka Dior Nude, kada imesiu kaip ji man ant veiduko atrodo.


Idomu butu kaip ant tavo veiduko ziurisi bigsmile.gif As kaip tik siuo metu laukiu Dior Nude, parasysiu savo atsiliepimus apie ja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 04 05, 21:38)
Blaskiausi tarp nr 30 ir 15,galiausiai paemiau 15  g.gif Dabar galvoju,gal vasara bus per sviesi,nes dabar tai as isbalus tokia  g.gif , na teks bronzantu koreguot.... Arba pirkt  dar kokia pudra  biggrin.gif

as is chanel visada tik 30 nr naudoju, man jis labai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ViShy @ 2009 04 05, 22:26)
Idomu butu kaip ant tavo veiduko ziurisi  bigsmile.gif As kaip tik siuo metu laukiu Dior Nude, parasysiu savo atsiliepimus apie ja  ax.gif

ir man idomu butu pamatyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 04 05, 23:26)
Idomu butu kaip ant tavo veiduko ziurisi  bigsmile.gif As kaip tik siuo metu laukiu Dior Nude, parasysiu savo atsiliepimus apie ja  ax.gif



QUOTE(Jorky @ 2009 04 05, 23:29)
as is chanel visada tik 30 nr naudoju, man jis labai  thumbup.gif
Papildyta:

ir man idomu butu pamatyti  thumbup.gif

Foto ilgai nelaikysiu. As cia su Dior Nude smile.gif
user posted image

Jorky, man keista, kad Vitalumieras tavo mylimukas. Kaip suprantau, tavo riebesne oda uz manaja, nes mano misri i sausuma. As Vitalumiera naudojau 5 metus. Bet buvo vasaru, kai jis man tiesiog nuplaukdavo. Bet ji amziams liks mano atminty wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 05 balandžio 2009 - 22:41
ESLAUDA veidukas tobulai lygus thumbup.gif ziurisi puikiai, toks svytintis...ant virsaus yra meteoritu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 04 05, 23:41)
ESLAUDA veidukas tobulai lygus  thumbup.gif ziurisi puikiai,  toks svytintis...ant virsaus yra meteoritu?  blush2.gif

Aciu 4u.gif Meteoritu nera, jie man sausina veiduka. Cia tik Dior Nude, be jokios kompaktines. Nes Nude man gerai islaiko matiskuma, kartais net traukia odele smile.gif Bet blizgesys i vakara vistiek islenda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 04 05, 23:43)
Aciu  4u.gif  Meteoritu nera, jie man sausina  veiduka. Cia tik Dior Nude, be jokios kompaktines. Nes Nude man gerai islaiko matiskuma, kartais net traukia odele  smile.gif Bet blizgesys i vakara vistiek islenda  biggrin.gif


Na aisku...atrodo puikiai bigsmile.gif manau su tokia veido oda kaip tavo daugelis pudru atrodo tobulai wub.gif Tikiuosi tiks man ta Nude blush2.gif Mano oda misri, vietomis riebi, vietomis issausejus, tikras vargas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 05 balandžio 2009 - 22:47
QUOTE(ViShy @ 2009 04 05, 23:46)
Na aisku...atrodo puikiai  bigsmile.gif manau su tokia veido oda kaip tavo daugelis pudru atrodo tobulai  wub.gif Tikiuosi tiks man ta Nude  blush2.gif Mano oda misri, kartais riebi, o kartais issauseja, tikras vargas  doh.gif

Man atrodo, kad ji tau geriau tiks nei man, nes kaip ir sakiau man kartais "traukia" oda ji. Laikausi ja vasarai. O ziema, tai man sunku su savo oda, tokie issausejimai, kad priversta detis drekinancia kauke kas antra diena doh.gif Dekui dar karteli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 04 05, 23:38)
Foto ilgai nelaikysiu. As cia su Dior Nude  smile.gif

Eina sau koks grozis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2009 04 06, 00:31)
Eina sau koks grozis.  doh.gif

blush2.gif Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Nespejau pamatyti verysad.gif
Papildyta:
O as siandien sedziu antra diena su pro lumiere smile.gif , visai patenkinta, nesausina odos, aisku blizgesys i vakara islenda,bet pasikoreguoju su YSL kompaktine ir super,nuo Nude man atrodo labiau riebaluodavosi veidas g.gif Patinka pojutis pro lumiere man, tokia dregna ant veido,nors tepant atrodo tokia sunki ir rieboka,pojutis su ja labai fainas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 06 balandžio 2009 - 07:35