Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(vida777 @ 2009 04 29, 15:48)
nu prabangiai tu cia...  wub.gif
o kur jau buvai pasiruosus tas plastmases kisti  tongue.gif  - II-oj foto uz rododendro (tik cia rododendras, ar azalija mastau.gif )?

aciuks.gif čia dar tik pradžių pradžia, kadangi esu "prie meno" tai mąstau atitverti kažkokius plotukus ir padaryti su smulkiais akmenukais/skaldele, žiūrėsiu kaip atrodys...O dar kiek augalų reikia doh.gif Važiuosiu vėl kokių įdomybių ieškot 4u.gif

Čia Rododendras maišytas su kažkuo blush2.gif Nelabai nusimanau apie tas rūšis, turguje pirkau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neri29 @ 2009 04 29, 14:27)
KNIFOFIJA,  kiek suprantu  tu prekiauji trupuciuka augaliukais, ar as ne taip supratau smile.gif
Jei taip, ko grazaus turi, gal galima kur foto pamatyti?

Teisingai atspėjai, prekiauju augalais, albumo neturiu, bet sąrašą galiu atsiųsti.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2009 04 29, 15:21)
Teisingai atspėjai, prekiauju augalais, albumo neturiu, bet sąrašą galiu atsiųsti.

NU as kai tokia amzinai neapsisprendzianti ko noriu, tai man sunku, ale va galvoju butu koks albumelis sukurtas kur galima pasidiryt po Knifofijos gelynus, tai nereiktu kiekvienai siust saraselio, pasiziurim ir tada kreipiames i Knifofija su pageidavimais. as vis pagalvoju saraselio jos paprasyt, nu gal ka apsispresciau blush2.gif tai gal ir man ta saraseli butu galima g.gif i zydriausia@hotmail.com
Atsakyti
As tai labai laukiu Knifofijos internetinio puslapio rolleyes.gif
Atsakyti
Knifofija, gal ir man galit atsiusti augalų sąrašą ax.gif
Gal žinot kas apželdinimo projektėlius daro nebrangiai blush2.gif
Atsakyti
Gal kas pasakytu kas ten per lapuotis krumelis tarp tujos ir buko ?

http://s436.photobuc...pozicijos_4.jpg
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 29, 15:48)
**as alpinariumo irgi nesiruosiu (????) - niekada nesakyk niekada  tongue.gif , bet sausrai skirtu augalu noreciau pasiziureti ... pranesa globalini atsilima  biggrin.gif .

jaučiu ir vėl 'agurkai' galvoj laugh.gif , bet ... ar visas gyv. rajonas nėra vienas didžiulis alpinariumas? bigsmile.gif O žurnalo nemačiau Rkioske, kitoj vietoj labai didelės eilės buvo ir jau nebesibroviau. Ryt dar kitus kioskus prazonduosiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 29 balandžio 2009 - 19:26
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 29, 19:26)
jaučiu ir vėl 'agurkai' galvoj laugh.gif , bet ... ar visas gyv. rajonas nėra vienas didžiulis alpinariumas?  bigsmile.gif O žurnalo nemačiau Rkioske, kitoj vietoj labai didelės eilės buvo ir jau nebesibroviau. Ryt dar kitus kioskus prazonduosiu  rolleyes.gif

nu zinok dabar tai pasijauciau kaip tikra blondine doh.gif lotuliukas.gif ...
beveik kiekvienoj nuotraukoj pas mane augalai tarp akmenu susodinti, aplink kalnai, o as aiskinu, kad alpinariumo nedarysiu biggrin.gif . Turejau minty, kad savo sklype nedarysiu, bet kai sklypas slaitinis, tai gali gautis ir alpinariumas...
As matyt jau uzsiciklinau ant tu "spuogu" - alpinariumu, tai ir galvoju, kad tokio nedarysiu tongue.gif .
Atsakyti
štai ir išsiaiškinom bigsmile.gif O pati tiek stengiausi atmesti a la japonišką dvasią, žiūriu, kad bent jau visa šešėlinė sklypo dalis būtent tokia ir bus doh.gif lotuliukas.gif ( ir vėl smth1 duos pylos dėl afrikiečio šiaurėj - na nesigauna kitaip, tikrai tikrai laugh.gif )
Atsakyti
Dee, raportuoju biggrin.gif siandien jau atlaisvinau tavo vazonus-hortenzijos zemeje, tik negaliu garantuot ar ju nekilnosiu.Sukisau i nuo tvoros krintanti seseli, siaip joms pavesis kaip ir tinka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 29 balandžio 2009 - 20:22
megstancioms akmeninius darzelius uzejus su pele ant paveiksliuko-pasididina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2009 04 29, 17:21)
Teisingai atspėjai, prekiauju augalais, albumo neturiu, bet sąrašą galiu atsiųsti.




Na tikrai butu labai malonu
siusk i AZ arba i emaila:
taleja.sinkuniene@gmail.com

labai jau lauksiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Wolke @ 2009 04 29, 22:50)
megstancioms akmeninius darzelius uzejus su pele ant paveiksliuko-pasididina  smile.gif



Na man tai visai nieko, ax.gif bent jau pirmi 3, o kitiems dar laiko reikia. smile.gif
Nors esu girdejusi tokia minti, kad akmenukai, ypac sviesu nepraktiski , tipo prikrenta siuksliu, negraziai atrodo, sunku priziuri.
As pati turiu vietele, kur sviesus akmenukai. Problemu nematau, man net gi grazu kai ten metosi vienas kitas apdziuves lapelis, kazkaip naturaliau atrodo.
Ai, man tai grazuu biggrin.gif
Atsakyti