Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

user posted image
Nu as cia niekaip napagaunu minties doh.gif . Griovys akmenim ispiltas? blink.gif Nesuprantu kas cia ....
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 04 29, 22:52)
user posted image
Nu as cia niekaip napagaunu minties doh.gif . Griovys akmenim ispiltas? blink.gif Nesuprantu kas cia ....

As manyciau baseinelis g.gif
Atsakyti
moteros ar teko ka nors girdet apie Kanadoje esanti The Butchart Gardens wub.gif wub.gif palandziokit po galerija,tikrai atgaiva sielai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 29, 20:15)
ir vėl smth1 duos pylos dėl afrikiečio šiaurėj - na nesigauna kitaip, tikrai tikrai laugh.gif )

neduos neduos... jei nepasistatysi kur salia drakono hihihi.gif .
jei tavo siaurine/seseliuota puse atitinka japonisko sodo (ne sauso tongue.gif ) salygas, tai tu ten sacharos nepadarysi niekaip. Ir jei ten augs paparciai, melsves, plukes, rododendrai ir gules keli apsamanoje akmenys, vistiek iki japonisko sodo bus toli kaip iki menulio irnesakyk.gif .
Atsakyti

QUOTE(vida777 @ 2009 04 28, 16:16)
Kad jau visos rodosi, rodausi ir as ...
Neplanuota kompozicija - tulpes turejo zydeti kartu su tokiais cesnakais, jos kartu i viena inda su jais pasodintos (tie ilgesni truputi susisuke lapai) , o gavosi - su rudgrudele. Stai ir tikek, ka raso ant pakuociu  doh.gif . I desine nuo tulpiu - cesnakas (is rokoko), uz cesnako margalapes gebenes lapeliai geltonuoja, buvo jau aukstoka, bet apsalo. Nukarpiau sakeles, ir kad eme naujus ugliukus leisti  thumbup.gif :

kaip ir sakaiu, kad nezydes kartu. drinks_cheers.gif
taviskiai cesnaku Allium Siculum lapai ciut ilgesni uz mano - be vasaros nesitikiu pamatyti ziedu, velyvas jis, ''kaip cesnakas''.
niekaip nepamenu, koki cesnaka daviau - turbut Iranini pagal vaizda g.gif maniskiai iraniniai kelia pumpurus jau -zydes greta/kartu su svarainiais wub.gif

QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 28, 19:30)
Nusipirkau turgelyje, sakė žydi šviesiai mėlynai, šeimoj praminė "vilko akimi". Gal atpažinsite iš lapų:

sprendziant pagal nurodyta pavadinima lotuliukas.gif , pardavejas tokio zodzio derinio ''sibirinis vilkdalgis'' turbut isviso negirdejes..
cia tikrai jis.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 04 29, 22:38)
kaip ir sakaiu, kad nezydes kartu. drinks_cheers.gif

ot ragana biggrin.gif ...
tavo duotas - valgomais lapais, tai reiskias Iraninis?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 29, 22:46)
ot ragana  biggrin.gif ...
tavo duotas - valgomais lapais, tai reiskias Iraninis?

jazau - NE! doh.gif
davaiu tau ne cesnaka - o narcizalapi svoguna: skanaus!

Knifofija sake vien tokius tevalgo tongue.gif
pagal tai,kaip valgysi, t.y. pjausi, priklausys ir ziedu laikas - naturaliai [nepjaunant] prazysta vasaros vidury.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 04 29, 23:07)
jazau - NE! doh.gif
davaiu tau ne cesnaka  -  o narcizalapi svoguna: skanaus!

Knifofija sake vien tokius tevalgo tongue.gif
pagal tai,kaip valgysi, t.y. pjausi, priklausys ir ziedu laikas - naturaliai [nepjaunant] prazysta vasaros vidury.

kad gal nevalgysiu - prie gatves auga ax.gif . As ziauriai megstu viska, kas tik i cesnaka panasu biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 29 balandžio 2009 - 23:14
QUOTE(rokoko @ 2009 04 29, 21:07)
jazau - NE! doh.gif
davaiu tau ne cesnaka  -  o narcizalapi svoguna: skanaus!

Knifofija sake vien tokius tevalgo tongue.gif
pagal tai,kaip valgysi, t.y. pjausi, priklausys ir ziedu laikas - naturaliai [nepjaunant] prazysta vasaros vidury.


o jeigu aš jį normaliai pjaustysiu, tai jau nebežydės? unsure.gif
Paragavau jau, patiko thumbup.gif tik vyrams dar neužrodžiau, nes jeigu parodysiu, tai ne tai kad žiedų, bet ir lapų nebematysiu lotuliukas.gif

P.S. užmiršau padėkoti už gėles, jau gyvena žemėje bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(nuosirdi @ 2009 04 29, 12:56)
aciuks.gif čia dar tik pradžių pradžia, kadangi esu "prie meno" tai mąstau atitverti kažkokius plotukus ir padaryti su smulkiais akmenukais/skaldele, žiūrėsiu kaip atrodys...O dar kiek augalų reikia doh.gif Važiuosiu vėl kokių įdomybių ieškot 4u.gif

Čia Rododendras maišytas su kažkuo blush2.gif Nelabai nusimanau apie tas rūšis, turguje pirkau blush2.gif


nepyk, bet būtent meno čia neįžiūriu. Matau tik bandymą aklai kopijuoti augalų pardavimo aikštelių madas... 4u.gif

ir dar vienas esminių gėlynų darymo principų - didelėj erdvėj ir gėlynai turi būti dideli, o ne "trupinukai" po vieną kitą augalą pabarstyti... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(monikucia @ 2009 04 29, 17:25)
Gal kas pasakytu kas ten per lapuotis krumelis tarp tujos ir buko ?

http://s436.photobuc...pozicijos_4.jpg


kurį augaliuką turi omeny? tujų čia daug visokių, o buko (net ir buksmedžio, jei netyčia būtum supainiojus) nematau nė vieno unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 04 29, 23:38)
maniskiai iraniniai kelia pumpurus jau -zydes greta/kartu su svarainiais wub.gif
sprendziant pagal nurodyta pavadinima lotuliukas.gif , pardavejas tokio zodzio derinio ''sibirinis vilkdalgis'' turbut isviso negirdejes..
cia tikrai jis.

O mano cesnakai lapus isleido, o apie zydejima net negalvoja unsure.gif pas mane yra gigantea, kerataviens... ar kaip ten ir dar kazkokie.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aš turiu tokį kvailą klausimą blush2.gif Ar dar galima sodinti vaismedžius? Noriu pasodinti kriaušę ir gal persikų g.gif Tik nežinau ar jau nepasivėlinau blush2.gif

Ir dar vienas klausimukas rolleyes.gif
Pas mane labai nuo tos neprižiūrimos vejos plinta visokios bjaurios piktžolės. Pievoje į jas nekreipiu dėmesio, bet po krūmais, kur mulčias užpiltas labai jau nekaip atrodo. Jeigu aš tas piktžoles patepsiu su roundapu ar nepakenksiu krūmams? Krūmų lapų neliesiu su teptuku, bet jei netyčia nulašėtų koks lašas ant žemės ar per šaknis nepakenksiu?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 30, 07:51)
O mano cesnakai lapus isleido, o apie zydejima net negalvoja  unsure.gif pas mane yra gigantea, kerataviens... ar kaip ten ir dar kazkokie.

nesijaudink, pas mane dar vos tik snapus kisa... tu dar palauk biggrin.gif .
Atsakyti