Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

Ragana, aš tau pavydžiu. Gyvenu su dieta ir įvairiais papildais jau 1,5 mėn. o liežuvis kaip baltas, taip baltas. Tik makštyje viskas gerai.

Girdėjau vieno ginekologo komentarą - makšties grybelį gydyti išrūgomis. Nebandžiau, negaliu komentuoti, bet logikos kaip ir yra. Jei grybelis veša šarminėje aplinkoje, tai su sodos tirpalais mes tą šarminę aplinką tik palaikome.
Atsakyti

Pabandyk pries valgi isgert arbatos tulzies issiskyrimui skatinti.Ar tu jau geri g.gif .
As irgi nesupratau kodel reikia skalaut su soda,jei grybeliui tas turetu patikt.Bet soda kiek zinau padeda rolleyes.gif .As naudoju Tantum rose,bet jau esu toje stadijoje,kai nepadeda.
Beje.kaip galvoji,ar galima valgyti ruginius duoniukus g.gif
Atsakyti
As ir naudojau Tantum rose... kuriam laikui padejo... dabar vel uzdegimas.. lyg niezulio nera, nes vartoju antibijotikus, nors pries tai buvo.. bet tikraja pienlige pamaciau pries puse metu, pagrindinis pozymis-daug ir varskingu isskyru... dabar ju neatsiranda taip, tik kartais niezuli pajauciu..
Atsakyti
Tulžį varančios arbatos nebandžiau. Kartais geriu vidurių lašus - jie turi pelyno, kartūs, virškinasi tada puikiai, tik pelyno negalima nei daug nei ilgai.

Ruginių duoniukų negalima. Aš valgiau ryžinius ir grikinius trapučius. Ryžiniai skanūs lenkiški, kur su moliūgo sėklomis. Bet po poros savaičių atsibodo. Ruginę duoną retsykiais valgau - kaip desertą - užsitepu sviesto + česnakas. Kai valgai retai ir ne po daug - skanumas neišpasakytas:).

Į makštį lįsti su plovimais aš nelinkusi. Anksčiau esu naudojusi žvakutes Vagisan. Komforto jausmas ryte - neišpasakytas, bet jei grybelis bujodavo, jos nepadėdavo.
Atsakyti

liezuvis vel baltas,nors atrodo,kad ta pati darau.Nu svarbu,kad grybelis praeitu rolleyes.gif .
gydytoja israse fluconozolio ir lomexil.tikiuosi issigydysiu ir gal nebeatsinaujins ,jei nevalgysiu saldumynu,primazinsiu angliavandenius ( na visiskai nevalgyt negaliu) ,ir geriu arbatas nuo grybelio,bei padedancias virskint.Na dar probiotikai ir gerosios bakterijos i maksti rolleyes.gif .
Atsakyti
Ragana, kai išgersi flukonazolį, stebėk liežuvį. Po kokių 2 dienų jis turėtų pagražėti. Man taip buvo - lūpos apdžiuvo kažkokiais baltais milteliais. Tik po to vėl pabalo... Matyt vienos kapsulės buvo mažai, reikėjo viso kurso.
Atsakyti
Na dabar liezuvis ziauriai baltas,nors pries kiekviena valgi geriu ramuneliu ir tulzi varanciau arbatu doh.gif .
Jei man dar karta pasikartos pienlige,matyt teks gerti fluconazoli kas menesi .
Tik as nesuratau kodel man gine rasydavo polygynax zvakutes,jei jos cia i ne i tema visai .O as ju tiek pirkau,galeciau turbut lojalumo kortele gauti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_ir_lietus: 25 vasario 2010 - 08:02
O aš kai pradėjau rimčiau laikytis tos dietos, saldumynu jau koki mėnesį burnoj neturėjau, dabar ir duonos nevalgau, angliavandeniu mažai, bet šiek tiek jų vis tiek reikia, ir vis tiek neišvengsi. Rytais probiotikų geriu, jogurtuko natūralaus, papildų, alacholo (rusiško tulžį varančio) - ir man tas grybas SUBUJOJO. Draugė patarė Floragyn žvakučių nusipirkti, jos su gerosiomis bakterijomis, ir palaiko rūgščią terpę. Tai dabar jas ir naudoju - šiek tiek palengvėjo iš tikro. Tik bijau kad jau be antigrybelinių vaistų čia nė iš vietos schmoll.gif ... Nu kažkaip tikiuos kad čia to grybo pasispardymas prieš mirtį, nes jeigu ne tai nesuprantu ko jis toks aršus pasidarė, kai aš jam valgyt neduodu sad.gif
Atsakyti
Iš tiesų, TERTELIENE, įdomu, kodėl gi taip g.gif ???

Angliavandenių reikia, baltymų irgi, ir riebalų. Visko reikia, kad tas fabrikas veiktų be priekaištų.

Labai svarbu kepenų darbas. Bandysiu kokį kursą Essentiale sugerti, pradėsiu, kai bus ciklo vidurys.

Dabar juokas suėmė, kad galėtų mokslininkai mūsų eksperimentais pasinaudoti:))).


Papildyta:
Polygynax gal gydytoja skirdavo kai tyrimai rodydavo mišrią infekciją?

Dėl to liežuvio. Atrodo, Tibeto gydytojai visada žiūri į ligonio liežuvį. Ir jis rodo virškinamojo trakto darbą. Aš tuoj viską išmoksiu, kas ten vyksta, iki molekulinio lygio:))), o padėti sau vis tiek nepavyksta...
Atsakyti
QUOTE(belute222 @ 2010 02 25, 13:42)
Mielos mamytes ,siulau iklotus ir paketus anion kuriuos pati naudoju ir labai dziaugiuosi.

trumpa info apie juos.
Per menstuacijas, pačios jautriausios odos vietos yra labai pažeidžiamos, o reprodukcinė sistema yra ypač jautri virusams ir bakterijoms. Geriausia, ką moteris gali sau suteikti šiomis dienomis, tai - saugią ir švelnią apsaugą. Šie įklotai  ir paketai yra sausi, ypatingai gerai sugeriantys ir pralaidūs orui. Kasdien nešiojami įklotai normalizuoja makšties pH, stabdo mikrobinių, virusinių ir grybelinių infekcijų plitimą nesukeldami jokių pašalinių reiškinių.


pigiai!!!rasyti  AZ


na nezinau gal kam ir padejo,bet man asmeniskai sitie paketai nepadejo pienliges isnaikinti schmoll.gif ,naudojau visus ir dieninius ir naktinius ir iklotus puse metu,ir vistiek tas pats doh.gif .Del paketu kokybes tai taip jie tikrai geri,sugeria ir kvapa ir dregme,zodziu kas gali sau leisti tai tikrai faini thumbup.gif ,bet manau ligos paketai nelabai isgydys,bet cia tik mano asmenine nuomone ir patirtis smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Sakykit, per kiek maždaug laiko praeina pienligė. Pirmadienį išgėriau tą vieną kapsulę, neatsimenu tikslaus pavadinom bet manau visos čia esančios žinot, ji būna pirkti tik viena. Antradienį man rodos sunaudojam Lomexin ar kažkas panašaus žvakutę. Tinimas ir perštėjimas lyg ir aprimo, tačiau niežėjimas likęs. Ar pirktis dar kokių nors priemonių, ar dar kažkiek laukti? Šitą gėri turėjau kažkada prieš kelis metus, pasveikau sunaudojus kelias žvakutes, o šį kart man rodos kažkaip per ilgai visa tai g.gif paskaičius temą užsirašiau kad riektų nusipirkti dar Macmiror complex ir fluconazol, tik ar nebus per daug čia vaistų per vieną savaitę? Važiuočiau dar šiandien jų įsigyti g.gif
Atsakyti
Turėtų tiek užtekti. Vaistai neveikia žaibiškai. Nemalonūs pojūčiai dar gali išlikti keletą savaičių, nes matyt tas grybas stipriai suerzina ar pažeidžia gleivinę.
Nutrauk cukraus vartojimą bent savaitei.

Macmiror skirtas mišrioms infekcijoms gydyti. Gelbėja jis ir esant pienligei.
Atsakyti