Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

QUOTE(Bilde @ 2010 02 26, 09:12)
Turėtų tiek užtekti. Vaistai neveikia žaibiškai. Nemalonūs pojūčiai dar gali išlikti keletą savaičių, nes matyt tas grybas stipriai suerzina ar pažeidžia gleivinę.
Nutrauk cukraus vartojimą bent savaitei.

Macmiror skirtas mišrioms infekcijoms gydyti. Gelbėja jis ir esant pienligei.


Man viskas prasidėju tikriausiai visai nusilpus. Iš pradžių susirgau noro virusu, viduriavau ir vėmiau visą dieną, taip žiauriai kad ant galo bloviau tuliką apsikabinus. Aišku išviduriavau visas bakterijas lauk irgi. Tai va, o sekančia dieną įsimetė uždegimas į dantį, kurio niekaip neišėjo pašalint kaip tik su antibijotikų kursu. Aišku su antibijotikais vartojau ir geriasias bakterijas, bet turbūt to jau nepakako. Kas dar buvo likę iš gerų bakterijų organizmę, tą nužudė antibijotikai biggrin.gif
Vakar dar išgėriau vieną geriamą kapsulę, nuo grybelių, pamiršau tik pavadinimą, o žvakutes padėjau į šoną nors ir jas nusiprikau. Tas Macmiror. O šiandien lyg ir situacija pagarėjo.
cukraus evartoju jau daug laiko, saldumynų beveik nevalgau, laaabai retai tik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo convict: 26 vasario 2010 - 11:56
QUOTE(belute222 @ 2010 02 25, 14:42)
Mielos mamytes ,siulau iklotus ir paketus anion kuriuos pati naudoju ir labai dziaugiuosi.

trumpa info apie juos.
Per menstuacijas, pačios jautriausios odos vietos yra labai pažeidžiamos, o reprodukcinė sistema yra ypač jautri virusams ir bakterijoms. Geriausia, ką moteris gali sau suteikti šiomis dienomis, tai - saugią ir švelnią apsaugą. Šie įklotai  ir paketai yra sausi, ypatingai gerai sugeriantys ir pralaidūs orui. Kasdien nešiojami įklotai normalizuoja makšties pH, stabdo mikrobinių, virusinių ir grybelinių infekcijų plitimą nesukeldami jokių pašalinių reiškinių.


pigiai!!!rasyti  AZ


Nuo grybelio jie tiesiogiai ir nepadeda - bet kad maloniau ir patogiau negu su kitais, tai faktas.
Čia daugiau info, ir yra parašyta kur pirkti (www.Assorti.lt manau geriausia kaina)
www.gentleday.com/lt
Papildyta:
QUOTE(convict @ 2010 02 26, 12:55)
Man viskas prasidėju tikriausiai visai nusilpus. Iš pradžių susirgau noro virusu, viduriavau ir vėmiau visą dieną, taip žiauriai kad ant galo bloviau tuliką apsikabinus. Aišku išviduriavau visas bakterijas lauk irgi. Tai va, o sekančia dieną įsimetė uždegimas į  dantį, kurio niekaip neišėjo pašalint kaip tik su antibijotikų kursu. Aišku su antibijotikais vartojau ir geriasias bakterijas, bet turbūt to jau nepakako. Kas dar buvo likę iš gerų bakterijų organizmę, tą nužudė antibijotikai biggrin.gif 
Vakar dar išgėriau vieną geriamą kapsulę, nuo grybelių, pamiršau tik pavadinimą, o žvakutes padėjau į šoną nors ir jas nusiprikau. Tas Macmiror.  O šiandien lyg ir situacija pagarėjo.
cukraus evartoju jau daug laiko, saldumynų beveik nevalgau, laaabai retai tik.


Convict, tu geriau nebesinuodyk vaistais geriamais... Pastiprink geriau organizmą po šitiekos vaistų ir infekcijų! Kokio imbieriuko, cinamono, sulčių natūralių išsispausk, medetkų arbatėlės pagerk - ir nuo grybelio padeda (tikrai ne iš karto), ir organizmą pastiprinsi. Nes po tiek antibiotikų ir dar antigrybelinių vaistų, kepenėlės gali supykti.
Atsakyti
Tik daug negerk medetku arbatos, kiek zinau, galima tik karta i savaite (1 puodeli), nes kenkia kepenims... As ir geriu ja... darausi "voneles"...
Atsakyti
QUOTE(Miamora @ 2010 03 02, 11:15)
Tik daug negerk medetku arbatos, kiek zinau, galima tik karta i savaite (1 puodeli), nes kenkia kepenims... As ir geriu ja... darausi "voneles"...


hmm, o as skaiciau, kad medetkos kepenu veikla aktyvina
Atsakyti
Merginos, o kam nors pradėjus laikytis tos dietos, buvo pasireiškęs tas straipsnyje minėtas "Intoksikacijos efektas"?

"Kai grybelis nebegaus maisto, cukraus ir bus veikiamas vaistažolėmis bei papildais, jis žus sukeldamas intoksikacijos efektą. Jos trukmė yra nuo kelių dienų iki kelių savaičių ir kiekvienas patiria skirtingus simptomus. Dažniausiai tai būna pykinimas, galvos skausmas, dujų kaupimasis žarnyne, dirglumas, viduriavimas, ryškus energijos trūkumas, padidėjęs cukraus poreikis, neryškus matymas."

Man kažko tai nei iš šio nei iš to ištino limfmazgis... Kaži ar gali būti nuo to? g.gif
Atsakyti
[quote=terteliene,2010 03 03, 18:22]
Merginos, o kam nors pradėjus laikytis tos dietos, buvo pasireiškęs tas straipsnyje minėtas "Intoksikacijos efektas"?


nepastebejau tokiu simtomu as g.gif
Atsakyti
Labas rytas,gal galite pasakyti kurios vartojo Lomexin, po kiek laiko pajautėte pagerėjimą? Aš sunaudojau tą stipresnę vieną žvakutę,bet perštėjimas ir deginimas dar jaučiasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibris* @ 2010 03 05, 09:21)
Labas rytas,gal galite pasakyti kurios vartojo Lomexin, po kiek laiko pajautėte pagerėjimą? Aš sunaudojau tą stipresnę vieną žvakutę,bet perštėjimas ir deginimas dar jaučiasi g.gif


Man gal tik po savaitės, bet plius aš per savaitę išgėriau dar dvi tabl. kur geriamos yra ir parduodamos po vieną, tik nebe pamenu koks pavadinimas jų.
Atsakyti
Man pradžioje buvo keli simptomai - pykinimas, nepaaiškinamas ūmus viduriaviamas, ir tas užmušantis popietinis nuovargis. Jau 2 mėn. taip pragyvenau, makštyje grybas daugiau neišlindo, bet liežuvis toliau lieka baltas.

Limfmazgiai nuo tokios dietos negali padidėti. Bent aš taip manau. Arba infekcija kažkokia, arba kepenų darbas. Bet kuriuo atveju, virškinimas turi būti superinis.
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 03 05, 11:39)
Man gal tik po savaitės, bet plius aš per savaitę išgėriau dar dvi tabl. kur geriamos yra ir parduodamos po vieną, tik nebe pamenu koks pavadinimas jų.


Tikriauisiai Mycomax gėrei,man grybas pirmą kartą pasireiškė,ir kiek paskaičiau straipsnių ir komentarų supratau,kad gali būti ilgam doh.gif blogiausia,kad pas gydytoją pakliūti greit neįmanoma,tai visa laimė,kad dar vaistų be recepto parduoda.
Atsakyti
QUOTE(Kolibris* @ 2010 03 05, 12:55)
Tikriauisiai Mycomax gėrei,man grybas pirmą kartą pasireiškė,ir kiek paskaičiau straipsnių ir komentarų supratau,kad gali būti ilgam doh.gif blogiausia,kad pas gydytoją pakliūti greit neįmanoma,tai visa laimė,kad dar vaistų be recepto parduoda.


jo jo šitų. Išgėriau pirmą vieną, po trijų dienų antrą. Pirmą dieną plius dar sunaudojau ovulia viena ta stipria. Ir per savaitę pranyko tfu tfu tfu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos.Uzkankino ir mane jau ta pienlige doh.gif nutariau pabandyti Gyno-lact.Jau 4d. naudoju, bet pagerejimo kazkaip nesimato... unsure.gif gal kuri nors taip pat pabandet,kokie rezultatai?Labai lauksiu atsakymu 4u.gif
Atsakyti