Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

QUOTE(sandriux @ 2009 01 22, 00:05)
o as jau vaikstau pilna peda, nors dar savaite tureciau mint ant kulno  ax.gif ir i batus platesnius jau ikisu, vis ne vyriski, o moteriski  thumbup.gif . Kojoj dar liko du varzteliai, bet juos sake tik po metu ims. Dabar koki kova noreciau issioperuoti ir kita koja cool.gif

Sveikinu, 4u.gif saunu kad issveikejai
Is karto turiu tau klausimuku
Pries kiek laiko tau dare operacija ? bigsmile.gif
Ar buvai pas chirurga konsultuotis po siulu isemimo, pav po 1 men po operacijos?
nu labai laukiu tavo zinutes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 01 22, 14:13)
Sveikinu, 4u.gif saunu kad issveikejai
Is karto turiu tau klausimuku
Pries kiek laiko tau dare operacija ? bigsmile.gif
Ar buvai pas chirurga konsultuotis po siulu isemimo, pav po 1 men po operacijos?
nu labai laukiu tavo zinutes blush2.gif



OPERAVO MANE LAPKRICIO 25D. O pas chirurga buvau kai praejo men po operacijos, padare rentgeno nuotrauka, sake viskas graziai sugije. Tiesa, liko varzteliai kojoj, delto einant truputi jaucias. Lyg trugdytu kazkas, bet nera jokio skausmo.
Atsakyti
O tie varzteliai po oda? Kazkaip naiviai tikiuosi, kad man niekas nieko daugiau nepjaustys... O gal?... kazkaip manau, kad tik ausytes pasalins... sad.gif O i batus tai manau be problemos as ta koja ikisiu greitai, dar tik minti neleidzia. Va ji pas mane apibintuota tikrai neplatesne uz neoperuota... ai pas mane jos siauros, tai gal labai su batais problemos nebus. Ir iki siol nebuvo. Nu bet vistiek dziugu, kad kitoms viskas gerai gyja. Man siandien jau dali siuliuku istrauke. Sesele buvo pamikoje, nes labai negrazia spalva bintas isteptas buvo... toks kaip puliais.. bet pasirode, kad truputi vaistai su metalu oksidavosi, tai niekis... viskas graziai gyja..zaizdos svarios. Pirmadieni likusius siuliukus trauks.
Atsakyti
QUOTE(sandriux @ 2009 01 23, 18:38)
OPERAVO MANE LAPKRICIO 25D. O pas chirurga buvau kai praejo men po operacijos, padare rentgeno nuotrauka, sake viskas graziai sugije. Tiesa, liko varzteliai kojoj, delto einant truputi jaucias. Lyg trugdytu kazkas, bet nera jokio skausmo.

As jau vakar pradejau minti pilna beda, isplesiau pado idekla is savo senu batu ir isidejau orto vitpadi. Ir viskas okei, tik dar slubcioju, nes ta koja sustingusi kazkokia. O tu ar slubciojai, kai pirmas dienas pilna peda pradejai minti? Ar realu issioperuoti kita koja kovo pabaigoje kazn?
Papildyta:
QUOTE(pienas @ 2009 01 23, 20:30)
O tie varzteliai po oda? Kazkaip naiviai tikiuosi, kad man niekas nieko daugiau nepjaustys... O gal?... kazkaip manau, kad tik ausytes pasalins... sad.gif O i batus tai manau be problemos as ta koja ikisiu greitai, dar tik minti neleidzia. Va ji pas mane apibintuota tikrai neplatesne uz neoperuota... ai pas mane jos siauros, tai gal labai su batais problemos nebus. Ir iki siol nebuvo. Nu bet vistiek dziugu, kad kitoms viskas gerai gyja. Man siandien jau dali siuliuku istrauke. Sesele buvo pamikoje, nes labai negrazia spalva bintas isteptas buvo... toks kaip puliais.. bet pasirode, kad truputi vaistai su metalu oksidavosi, tai niekis... viskas graziai gyja..zaizdos svarios. Pirmadieni likusius siuliukus trauks.

Sveika Piene,
maziau jaudinkis del varzteliu visokiu kojoj, tavo israse po operacijos turejo buti parasyta, o tuos virbalus (ausis) tau isims ir viskas bus ok tikuosi.
Atsakyti
man dar ir dabar rytais buna sustingusi koja, kol prasivaikstau. O slubciojau keleta dienu
Atsakyti
sveikos, man jau po operacijos trys savaites praejo. Zaizdos uzgijo graziai, susiuta irgi graziai, bet man atrodo, kad man tas kaulas kaip buvo taip yra doh.gif Net nezinau ar ten istine, ar ten kaulas.. kazkaip man nepanasu, kad kazkas tintu. Kelis kartus buvo igelusi bite i ranka, pirsta, va ten tai tinimas... o kojoje jo nesijaucia. Zodziu pasiskambinau ir penktadieni vaziuoju konsultuotis, nes as isivaizduoju, kad turetu kaulas mazesnis buti.
Atsakyti
QUOTE(sandriux @ 2009 01 24, 12:54)
man dar ir dabar rytais buna sustingusi koja, kol prasivaikstau. O slubciojau keleta dienu

as tai jau kokias dvi savaites slubcioju, koja sustingusi, nezinau ka daryti gal mankstos kokios padetu?
Papildyta:
QUOTE(pienas @ 2009 02 04, 19:58)
sveikos, man jau po operacijos trys savaites praejo. Zaizdos uzgijo graziai, susiuta irgi graziai, bet man atrodo, kad man tas kaulas kaip buvo taip yra  doh.gif  Net nezinau ar ten istine, ar ten kaulas.. kazkaip man nepanasu, kad kazkas tintu. Kelis kartus buvo igelusi bite i ranka, pirsta, va ten tai tinimas... o kojoje jo nesijaucia. Zodziu pasiskambinau ir penktadieni vaziuoju konsultuotis, nes as isivaizduoju, kad turetu kaulas mazesnis buti.

Parasyk kaip sekesi, 4u.gif ka sake chirurgas?
Ir dar nekuklus klausimelis, blush2.gif ar dekojai chirurgui uz operaija dovanelem, gali parasytii ir i AZ
Atsakyti
Sveikutės,
turiu tą pačią bėdą, nuo paauglystės pradėjo lįst kauliukai, tai jau šiek tiek pasiskaičiau mirksiukas.gif Visų pirma, šaunuolės merginos, kurios ryžotės išsioperuoti 4u.gif 4u.gif , nes aš vis ruošiuosi ruošiuosi ir nežinau nuo ko pradėti... Kol kas maitinu dukrytę, tai turbūt nieks manęs neoperuos, bet vat vaiko auginimo laikas, kad ir koks sunkus būtų, bet man atrodo tinkamas laikas susitvarkyti bent vieną kojytę, nes kai grįšiu į darbą, tai tikrai negalėsiu imti nedarbingumo dviems mėnesiams, o jeigu ir antrą koją, tai išvis...

Gal galėtumėt parašyti, nuo ko reikia pradėti, kokius tyrimus kur pasidaryti, kas Vilniuje operuoja, skaičiau kad Greitosios pagalbos ligoninėj, bet gal galit detaliau, kas operuoja (gal kontaktus galėtumėt duoti), kiek kainuoja, ar ilgai reikia laukti savo eilės, kas turi duoti siuntimą g.gif o gal kažkur privačiose klinikose operuoja ir ligonių kasos kompensuoja (kažkas man pasakojo, kad Kaune taip daro, bet gal ir Vilniuje? g.gif ). Būsiu dėkinga už bet kokią info, nes mano pėdos manęs visiškai netenkina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Frezija*: 11 vasario 2009 - 21:08
Kaip laikotes issioperavusios?... mano koja jau pakankamai grazi smile.gif.. zinoma estetinis vaizdas dar baisokas. Pirmadieni vaziuosiu vielutes isimineti, bet gali buti, kad viduje esancias dar paliks. doh.gif Kodel nezinau. Nuotrauka taip pat zadejo daryti. Man ortopedinis batas jau atsibodo iki negalejimo. Noriu greiciau normalius batus pradeti nesioti. Siaip tai koja siaura ir problemu neturetu buti.. zodziu reikia leidimo minti.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2009 02 25, 17:37)
Kaip laikotes issioperavusios?... mano koja jau pakankamai grazi smile.gif.. zinoma estetinis vaizdas dar baisokas.  Pirmadieni vaziuosiu vielutes isimineti, bet gali buti, kad viduje esancias dar paliks.  doh.gif  Kodel nezinau. Nuotrauka taip pat zadejo daryti. Man ortopedinis batas jau atsibodo iki negalejimo. Noriu greiciau normalius batus pradeti nesioti. Siaip tai koja siaura ir problemu neturetu buti.. zodziu reikia leidimo minti.

Dziugu buvo gauti Tavo zinute smile.gif
Man tai nekas, jau menuo kaip vaikstau normaliai o sanari vis skauda. Buvau pas chirurga sake sanario uzdegimas, prirase tepalo ir fizioterapija. O Tu kaip dabar konsultuojiesi pas operavusi gydytoja ar pas savo poliklinikos? Parasyk kaip seksesi vielutes isimti? Idomu kokiu metodu tau operacija daryta, tai yra kurioje vietoje padikaulis pjautas (kaulo pjovimas med. osteotomija)? Man tai Shede osteotomija, tai reiskia kad tas atsikises kauliukas pjautas. Labai lauksiu zinuciu kaip taus ekesi blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
As konsultuojuosi pas operavusi chirurga. Israsant is ligonines gavau lapa su operacijos aprasymu ir visais telefonais. Taip pat buvo nurodyta, kad esant reikalui galiu konsultuotis su operavusiu chirurgu. Nemanau, kad poliklinikoje man kas pades.
Operacijos metodo pavadinimo tai nepasakysiu... kazkur lapas yra, reiks paskaityti. Man buvo dalinai pjautas kauliukas, tarp didziojo ir antrojo pirsto isiuta silikonine kapsule, kad nekryptu. Taip pat pjautas didziojo pirsto kaulas, bei pacios pedos kaulas po kauliuku. Veliau jie pasukalioti ir sujungti is naujo ir sutvirtinti virbais. Du virbai su isorinemis ausytemis ant didziojo pirsto, o dviem vielomis sukabintas pedos kaulas.. kazkas tokio. Zodziu buvo rimta pedos rekonstrukcija. Kauliuko labai daug negremze, nes pareiske, kad negalima jo daug nuimti g.gif
O tu gal jau batus normalius nesioji ir kauliuka jie spaude, kad uzdegimas gavosi?..nu sveik greiciau. Manau, kad tai laikina ir viskas susitvarkys. Per savaitgali parasysiu ka ten rasiu tame operacijos aprasyme.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2009 02 27, 15:30)
As konsultuojuosi pas operavusi chirurga. Israsant is ligonines gavau lapa su operacijos aprasymu ir visais telefonais. Taip pat buvo nurodyta, kad esant reikalui galiu konsultuotis su operavusiu chirurgu. Nemanau, kad poliklinikoje man kas pades.
Operacijos metodo pavadinimo tai nepasakysiu... kazkur lapas yra, reiks paskaityti. Man buvo dalinai pjautas kauliukas, tarp didziojo ir antrojo pirsto isiuta silikonine kapsule, kad nekryptu. Taip pat pjautas didziojo pirsto kaulas, bei pacios pedos kaulas po kauliuku. Veliau jie pasukalioti ir sujungti is naujo ir sutvirtinti virbais. Du virbai su isorinemis ausytemis ant didziojo pirsto, o dviem vielomis sukabintas pedos kaulas.. kazkas tokio. Zodziu buvo rimta pedos rekonstrukcija. Kauliuko labai daug negremze, nes pareiske, kad negalima jo daug nuimti  g.gif 
O tu gal jau batus normalius nesioji ir kauliuka jie spaude, kad uzdegimas gavosi?..nu sveik greiciau. Manau, kad tai laikina ir viskas susitvarkys. Per savaitgali parasysiu ka ten rasiu tame operacijos aprasyme.

Gerai, lauksiu zinuciu. Kauliuko as nespaudziau, o vat gavosi toks uzdegimas ir tiek, kol myniau ant kulno jokio skausmo nejutau, o kai pradejau vaikscioti tai nuo pirnos dienos ir prasidejo, bet dar minant ant kulno man buvo itarimas kad gali buti uzdegimas, nes aapie kauliuka oda buvo paraudusi, bet seimos daktare nuramino, kad kraujotaka taisosi,o ten pasirodo uzdegimas formavosi. Bet manau kad issigydysiu, rytoj vel pas seimos daktare nusius reabilitacijai.
Atsakyti