Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

hmmmm.... o skrandis po to nesustreikuoja?!
Atsakyti
Ne, skrandis nestreikuoja, nes citrinos sultys tik is pirmo zvilgsnio atrodo, kad labai astrios. Cituoju is Michalo Tombako knygos "Kaip sveikai gyventi 150 metu". "...Gydymosi metu sultis reikia gerti tik grynas, neskiedziant ju vandeniu, nepridedant medaus ir cukraus. ...Gerti pusvalandi pries valgi arba valanda po valgio...Kad issigydyti sunkia, chroniska liga, reikia per visa gydymosi laikotarpi isgerti 200 citrinu sultis."200 citrinu! Tiek daug rugsties?"- pagalvos skaitytojas...As neapsirikau. Butent 200 citrinu ir ne viena m,aziau. Per mano gydymo praktika ne vienas simtas zmoniu gere didelius citrinos sulciu kiekius, todel dziaugiasi gera sveikata. ... Gydymosi schema:
I ir XII diena - 5 citrinos,
II ir XI diena - 10 citrinu,
III ir X diena - 15 citrinu,
IV ir IX diena - 20 citrinu,
V, Vi, VII ir VIII diena - 25 citrinos.
Sultis reikia gerti po keleta kartu (3-5 kartus kasdien)... Rewikia pridurti, kad gydymosi metu po keliu dienu bus pastebimas inkstu veiklos suaktyvejimas. Gali pasikeisti slapimo spalva, patamseti, gali atsirasti rusvos plytos atspalvis, susidares del slapimo drusku....Baigian gydyma slapimas igauna gintaro atspalvi...Citrinos rugstis vienintele, kuri organizme susijungia su kalciu. Sio proceso deka susidaro unikali druska. Jai tirpstant organizmas gauna fosforo ir kalcio - elementu, kurie normalizuoja medziagu apykaita ir regeneruoja kaulu audini...."
Dabar neberandu, kurioje vietoje parasyta, bet skaiciau, kad jau pradedant gerti tas sultis, reikia i tarpa tarp kojos nykscio reikia ka nors ikisti ir labai gerai butu per nakti laikyti.
Atsakyti
Nezinau... as i tuos receptus skeptiskai ziuriu, nes realiai, to kauliuko tai ne tiek ir daug. Pagrindine beda pacio kaulo pasislinkimas 4u.gif Jau pripratau prie to bato. Jau ismokau vaikscioti su vienu ramentu. Taip pat einu ir be ramento. Mama perrisima vel padare, kaip ir nieko... vienoje vietoje kur drenas buvo truputuka dar kraujo lasiukas, bet viskas grazu. Siules tai istinusios. Maziau tarpupirscio siule. Penktadieni soliuosiu i poliklinika siuliu isimti ir tuo paciu nedarbinguma pabaigsiu.
Atsakyti
QUOTE(suomija @ 2009 01 17, 22:47)
Cituoju is seno pokalbio, bet, manau, kad ir siandien ta problema yra. Skaiciau vienoje knygoje, kad ta kauline isauga galima istirpinti citrinu sultimis. Yra tam tikra metodika (keliu citrrinu ir kaip gerti). Teigiama, kad po citrinu sulciu kurso ne tik pirsto kauline, bet ir nugaros bei sprando ataugos istirpsta. Jei kam idomu, galesiu imesti visa ta gydymo procesa. Manau, kad verta bandyti, negu duotis kaulus pjaustyti. Citrinu kursas brangiai iseina, bet operacijai ir po to ribotas darbingumas, tikriausiai, dar brangiau kainuotu + didelis skausmas ir nepatogumas vaikstant.

butu labai idomu paziureti, kas cia per kursas. ir kazin ar didelis kiekis citrinu nesukels skrandzio rugstingumo g.gif jei galit, imeskit ta gydymo kursa, nes irgi turiu toia beda
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 01 18, 17:37)
butu labai idomu paziureti, kas cia per kursas. ir kazin ar didelis kiekis citrinu nesukels skrandzio rugstingumo  g.gif jei galit, imeskit ta gydymo kursa, nes irgi turiu toia beda

Citrina - praktiskai vienintelis vaisius, kuris budamas labai rugstus, nekelia rugstingumo. O ta metodika as jau vakar idejau - siek tiek auksciau. 4u.gif
Atsakyti
39and69, kiek jau tau laiko po operacijos?.. kaip savijauta?.. ar buvo metalo isoreje palikta?.. ar isiminejo metala is vidaus ar ne? Klausimu milijonas. Praejus dviems menesiams po operacijos mano pirsto "ausis" ir kita dziaugsma turetu salinti, o iki to laiko negalima minti pedos priekine dalimi. Ar vel labai susibjauros koja ar nieko ziauriai nerakines?..
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2009 01 18, 23:01)
39and69, kiek jau tau laiko po operacijos?.. kaip savijauta?.. ar buvo metalo isoreje palikta?.. ar isiminejo metala is vidaus ar ne? Klausimu milijonas. Praejus dviems menesiams po operacijos mano pirsto "ausis" ir kita dziaugsma turetu salinti, o iki to laiko negalima minti pedos priekine dalimi. Ar vel labai susibjauros koja ar nieko ziauriai nerakines?..

Man jau praejo 8 sav po operacijos.. kojos man visai neskaudejo ir nebuvo matomai istinusi. Galejau operuotis greitosios pagalbos ligonineje, ten butu dare operacija su visam laikui peda fiksuojanciais metaliukais sraikteliu ir viela, bet susiradau chirurga, kuris sake, kad galima man operacija atlikti ir be to metalo nes sanariai dar geri, taigi atliko minimalistini varjanta. Manau yra pliusu ir min, nezinau ar pilnai istaise pedos asi, bet uz tai randas nedidelis ir nelabai matomoi vietoj. Po savaites tureciau minti visa peda ax.gif , bet vat beda unsure.gif vakar buvau parduotuveje batu matuotis, tai neilendu nei i viena mano ismieroos bata, teks su vyro batais kuri laika vaikscioti. Ir suku galva ar tai normalu, gal turite patyrimo. Per kiek laiko gryzta koja i pusiausvyra.
Kai konsultavausi GPL bendravau su moteriske, kuri buvoatejusi pas chirurga, po 5 men po operacijas, jai, kaip ir tau, buvo peda laikinai fiksuota metaline konstrukcija, maciau jos operuota peda ir neoperuota, iskrypimas tikrai didelis, bet isoperuota koja po 5 men tiktrai dailiai atrodo. taip kad visi tavo nepatogumai turi prasme.
Parasyk kaip seksis kompensuoti orto bato kaina. Kada kita koja operuosi?

Papildyta:
QUOTE(suomija @ 2009 01 18, 18:31)
Citrina - praktiskai vienintelis vaisius, kuris budamas labai rugstus, nekelia rugstingumo. O ta metodika as jau vakar idejau - siek tiek auksciau. 4u.gif

Sakyk Suomija, tai su tom citrinom cia yra 8 dienu kursas, kiek laiko reikia taip gerti?
Atsakyti
tai kad ten ne 8 o 12 dienu kursas iseitu... Bet manau, per tiek nespesi 200 citrinu isgerti...
Atsakyti
Aisku... nu tikriausiai tavo peda dar istinusi, jeigu i bata netelpa. Pries operacija tai juk neteko su vyro batais vaikscioti 4u.gif Pas mane randas bus tarpupirstyje ir pedos sone.. tai labai pasistengti ji iziureti reikes. Peda jau dabar atrodo pakankamai graziai, kiek tai imanoma per tynima, oranzini tepala, siulus, ausis ir visa kita biggrin.gif.. aisku.. nu ziuresiu ka man ten paliks ka trauks po tiek laiko. O kad neskauda tai pasaka. Nesitikejau. Pilnas atsistatymas tik po pusmecio, Taip chirurgas sake. O kita operuosiu gal kitais metais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienas: 19 sausio 2009 - 19:05
Sveika Piene,
Gal gali savo koju fotkes pasidatyti ir atsiusti man i az. As tai turiu savo nusifotkinus pries operacija, bigsmile.gif po siuliu isemimo ir dabar. Galetume apsikeisti, nes idomu kaip kitu atrodo. Taip pat bus idomu suzinoti, ar tau paliks kokius varztelius, visam laikui ar ne?
Atsakyti
Tai kad fotoaparato neturiu smile.gif Nu baisios jos tikrai buvo. 4u.gif
Atsakyti
o as jau vaikstau pilna peda, nors dar savaite tureciau mint ant kulno ax.gif ir i batus platesnius jau ikisu, vis ne vyriski, o moteriski thumbup.gif . Kojoj dar liko du varzteliai, bet juos sake tik po metu ims. Dabar koki kova noreciau issioperuoti ir kita koja cool.gif
Atsakyti