Įkraunama...
Įkraunama...

Koks geriausias amžiaus skirtumas tarp vaikų???

Tarp mūsų su sese 9 metų skirtumas, manau tai yra labai daug, nes bendraut kaip seserys pradėjom tik prieš porą metų sad.gif Žinoma iš dalies gal ir tėvai kalčiausi, kad taip buvo, nes aš visąlaik turėjau būti sesers aukle, kai tuo tarpu kiti draugai sau ramiausiai žaisdavo. Buvo momentų kai sesers tiesiog nekenčiau ph34r.gif unsure.gif .
Tiesa dabar labai gerai sutariam, juolab kai gyvenam vienam mieste rolleyes.gif
Gal dėl savo karčios patirties, bet aš nusprendžiau, kad tarp mano vaikų tikrai nebus didelis amžiaus skirtumas, o ir mano vyras tam pritarė, taigi, dabar turiu dvi dukras 4metų ir 7mėnesių - nu kol kas labai gerai sutaria, duok Die taip ir toliau rolleyes.gif
Atsakyti
Kai pagimdziau pirma, gydytoja pasake: "Kad du metus taves nematyciau! Leisk organizmui atsigauti." Paklausiau... Kad nesuklysciau net siek tiek persistengiau: pastojau, kai tik dukrai suejo 2m. Pradzioje buvo sunkiausia tai, kad, nepriklausomai nuo visu mano pastangu, valgyti ir miegoti jie uzsimanydavo tuo paciu metu. Buvo ir taip, kad mazaji laikau prie kruties, o su laisva ranka maitinu dukra, ar darau jai valgyti. O dabar jau viskas nusistovejo. Zinoma, pavydo buna, bet abu jie neisivaizduoja kitokio gyvenimo, t.y. vienas be kito. Ir nors kartais pesasi taip, kad nuo riksmo sienos namuose dreba, po keliu minuciu sedi apsikabine ir juokiasi. Taigi, man, kaip ir kitoms, atrodo, kad mano vaiku amziaus skirtumas yra idealus smile.gif
Atsakyti
man irgi, kai gimdžiau abi mergaites pamečiui, gydytoja pasakė, na, jau trečio taip greit neforsuok wink.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2003 03 27, 05:41)
Pagal mane geriausiai, kai tarp vaiku yra mazas metu skirtumas. Nes tada vyresnis nespeja priprasti prie seimos "numyletinio" statuso ir jam lengviau susitaikyt su atejusiu i jo gyvenima nauja seimos nari.

Mano vyro ir jo sesers amziaus skirtumas- metai ir 7 menesiai, taciau pavydas, bent jau pirmaisiais metais, kaip suprantu, buvo nezmoniskas: nuo vazu dauzymo, iki savaites amziaus sesutes galvos spardymo ph34r.gif.. Ir viskas tik todel, kad atsiradus antrajam, visas tevu, seneliu ar kitu giminiu demesys skiriamas tik jam, o vyresnelis pamirstamas.. Taigi, manau, skirtumas nesvarbus, svarbu tevu poziuris. Jei tarp mazojo maitinimu ir kitu butinu proceduru rasi laiko ir vyresneliui, pavydo nebus, kad ir koks vaiku amziaus skirtumas.

As antraji taipogi planuociau po 2-3 metu, taciau draugas apie natra vaika kol kas ne pagalvot neleidzia biggrin.gif.. " -Isprotesiu", - sako biggrin.gif..
Atsakyti
Tarp maniskiu skirtumas 1,9 men. Siaip l.norejau kad nebutu didelio skirtumo del daznos priezasties-kad butu linksma zaisti tongue.gif Ir esu patenkinta. Aisku, dar toli iki ju bendro zaidimo, bet... Bet, kaip sako vienu suviu du zuikius thumbup.gif Tad mes saviskius isauginsim ir galesim grizti i iprastinio gyvenimo vezias.
Atsakyti
Kvailas klausimas . Yra kaip yra. Negi dabar sakysi, kad tau blogai, jei taip nėra. Gerai yra bet kaip. Ir kai labai mažas skirtumas, ir kai labai didelis. Ir kai vienas vaikas , ir kai dešimt. Todėl ir įdomu gyventi. biggrin.gif
Atsakyti
Tarp mano bernu - 3,5m skirtumas. Tiesiog thumbup.gif . Vienas be kito gyvent negali. Zaidzia, box.gif, buciuojasi...ir taip visa diena. Ash kartais einu ish proto, o jie kaifuoja. clap.gif
Atsakyti
Tarp mano vaiku 13 metu skirtumas ir galvoju kad viskas priklauso nuo tevu.Kol buvau nescia baiminausi ,kad bus problemu , bet dabar matau kad viskas tik i gera.Dukra broli labai myli, nepriestarauja kai reikia paziuret( tiesa as jos stengiuosi neisnaudot) ,pati pasidare meilesne, gal kiek vaikiskesne, nors suaugusiuju gyvenimas ir toliau labai rupi , ko noret - paaugle.Tiesa pavydas siek tiek jauciasi vis klausineja , mama ar mane taip mylejai , ar nesiojai tiek daug ir t.t. Tikiuosi tokie santykiai isliks ir jie bus draugai.
Tarp manes ir brolio tik 2 metai skirtumas , bet as turejau buti jam kaip mama, uz viska buvau atsakinga as , juk mergaite ir dar vyresne . Man tas nepatiko , iki siol yra likusi nuoskauda, nors mes ir gerai sutardavom.
Tai va , didelis skirtumas tarp vaiku turi pliusu gal net daugiau.O kiek jie veliau bendraus priklausys nuo auklejimo , charakterio , pomegiu ir t.t. Manau , kad kuo mazesnis skirtumas tuo jis svarbesnis, o 8 - 13 metu ar dar daugiau tai jau nebeturi reiksmes.
Atsakyti
šiaip, auginant ne vieną vaiką, kažkuris vistiek lygiuojasi į kitą brolį/sesrį, įdomu, į kurį ir pagal ką, kažkur skaičiau, kad vyresni būna, kad suvaikėja, matydami, jaunesnį brolį/sesę šalia, o jaunėliai kaip tik pasistiebia į priekį, kaip yra pas jus?Pas mus jaunėlė jau yra autoritetas vyresnėlei, ji viską diriguoja, pranoksta, sesė iš jos mokosi, ima pavyzdį, tiek mokyklėlėje žvilgčioja į ją, ką ši darys, tiek dainuodama ar ką kita darydama blink.gif
Atsakyti
Kai pasigimdžiau antrą vyresniai buvo 5 metai, atvirai pavydo nerodė, nors gydytoja sakė kad gali būti giliai užslėpta. Myli beproto kai skiepino mažiukę tai verkė abi. Mažiukė tik pamato sesę tai iškarto šypsena iki ausų. Kad ir taip būtų toliau. tarp manęs ir sesės 4 metai skirtumo, bet santykiai nekas ir vaikystėj ir dabar. ir nuo ko čia priklauso? huh.gif
Atsakyti
QUOTE (uolma @ 2004 01 18, 22:06)
Kai pasigimdžiau antrą vyresniai buvo 5 metai, atvirai pavydo nerodė, nors gydytoja sakė kad gali būti giliai užslėpta. Myli beproto kai skiepino mažiukę tai verkė abi. Mažiukė tik pamato sesę tai iškarto šypsena iki ausų. Kad ir taip būtų toliau. tarp manęs ir sesės 4 metai skirtumo, bet santykiai nekas ir vaikystėj ir dabar. ir nuo ko čia priklauso? huh.gif

Nuo charakterių. Skirtumas bendravimui įtakos neturi, mano nuomone. Mes taip sakom, nes kažkas kažkada pasakė. Juk žmogus individualus, jo nuomonė, požiūriai visada skirsis nuo kito. Kiek yra žmonių, kurie būdami visiškai skirtingi, o sutaria puikiai. Mes su viena šeima bendraujam nuostabiai, nors kiti apie juos nekokios nuomonės. Tačiau aš nematau juose to blogio, kokį kiti mato. Ką aš laikau normaliu dalyku, kitiems tas gali atrodyti nenormalu. Ir atvirkščiai.
Taigi, tegul vaikai gimsta tada, kai jiems patogiau. O mes, tėvai, prisitaikysim. Juk visi prisitai ir išgyvena. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tarp mano berniokų skirtumas 1m3mėn. thumbup.gif Kaip norėjom taip ir turim. Labai jau greit augo pirmasis, norėjosi greit antro. tai ir turim. Dabar dičkiui bus greit 3m, mažiui 1m.9mėn. Lengva nebuvo, bet ir ne taip sunku, kad būtų pasaulio pabaiga. Kaip ir kiekvienoj šeimoj, vaikai čia bučiuojasi, čia mušasi. laugh.gif rolleyes.gif
Bet draugauti irgi draugauja. Tikiuosi bus ir ateity draugai. Varinės abu pas mergas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ka da nors norėtųsi ir dukrytės. Bet va kaip ją padaryti???? Štai kur klausimas!
2.gif 2.gif 2.gif
Savi pliusai, kai tarp vaikų didesnis skirtumas, bet man atrodo, kad tada neaišku kas ar tėvai, ar jų vargšas vyresnėlis per anksti tėveliu ar mamyte patampa. dry.gif
Kiekvienas pasirenka sau priimtinesnį variantą. Kaip yra, taip ir gerai. clap.gif
Atsakyti