Įkraunama...
Įkraunama...

Koks geriausias amžiaus skirtumas tarp vaikų???

QUOTE (MAMA2T @ 2004 03 16, 19:08)
Nerute thumbup.gif  neshiurpink mamu laugh.gif Pagalvos, kad kokia tais super-moteris esi wink.gif  Juokauju...

Shaunuole! Man patinka tokios mamos tongue.gif

laugh.gif Kiekviena mama yra super moteris. Niu rask tu dieda kuris taip ryztingai ir daug visko sugebetu padaryti. Juk pati sukies kaip vovere, ir speji viska ir atrodo pavargt ner kada, o ka vyrai grizta po darbu pavarge ir jiemi poilsio reikia, o mamyte dirba 24 val per para, o pavargsta tik kartais. thumbup.gif
Beje dabar kai mano leliai darzeliniai, o as pati dirbu tai ohoho kaip nusikalu, bet ta suvoki tik i tas pacias kurpes ilipus. Taip ir su pametinukais. 2.gif 2.gif

As dabar taip pasiilgstu to meto kai buvo du mazi mazi leliukai, tokia svarbi buvau ju gyvenime.... Egoistiska, bet taip buvo. Noriu noriu nestuke.gif BET DAR NE DABAR
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 16 kovo 2004 - 22:57
Tarp mano vaiku bus 3 metu skirtumas. Gerai tai ar blogai, sunku ar nelabai, bus matyt. smile.gif
Atsakyti
Man atrodo kad reik galvot paprastai, koks amziaus skirtumas bebutu tap vaiku - bus gerai, nes is tiesu labai daug kas priklauso gi ir nuo vaiku charakteriu, taip kad tikekim kad bus gerai ir bus gerai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
Nemanau, kad net vienturtis vaikas yra kuom nors nuskriaustas..Pati tokia esu, ir jokio dikomforto nekada nejauciau..Juolab nemanau, kad vaikui bus blogai, jeigu skirtumas bus didelis..Vat, jeigu tas skirtumas labai mazas, tai kur kas didesne problemu tikimybe-visu pirma tevams 

O štai aš buvau vienturtė iki 15 metų , todėl jaučiausi ir jaučiuosi labai nuskriausta. Aš už mažą skirtumą, bet ne visada taip kaip norėtum gaunasi wink.gif
Atsakyti
Tarp mano vaiku 4 metu skirtumas ir as tuo visai patenkinta. Dabar jie jau paauge, galiu trumpam palikti vienus namie, jei labai reikia.Brolis vyresnis, visada sudrausmins sese, jei ta ka negero sugalvos(o ji ta sugeba smile.gif ).Be to mazoji kopijuoja broli, ziuri kaip jis pamokas ruosia ir pati bando rasyti, skaityti, kad neatsiliktu nuo jo.
Del vienturciu: as pati tokia buvau ir vaikysteje nesijauciau nuskriausta.Bet dabar labai noreciau tureti broli ar sese, ypac ta poreiki pajutau, kai rimtai susirgo mama ir prie jos ligonineje buvau tik as.Zinoma, man tai nebuvo sunku, taciau truko moralaines paramos. Ir dar pavydas ima, kai matau, kaip graziai bendrauja suauge broliai ir seses seimomis.
Atsakyti
Russne, o man pavydas neima, nes labai daznai matau, kaip broliai ir seserys labai negraziai bendrauja, ypac suauge wink.gif
Atsakyti
Svetimai: Jo, lazda turi du galus. Kai pagalvoji, kaip kiti vargsta su kokiais broliais girtuokliais ar vagimis, tai gal geriau tada vienturciu buti. Bet kai matai siltus santykius, vel kitaip atrodo. Zodziu, viskas nuo situacijos ir paciu zmoniu priklauso. wink.gif
Atsakyti
Tarp mano vaiku 3.5 metu skirtumas. Kai laukiausi bijojau, kad vyresnis labai pavydes, todel is anksto ji ruosiau sitam ivykiui, bet kai gime dukryte, pamaciau, kad vyresnis ja labai myli, buciuoja, glosto, kalbina ir t.t. Tik bijau, kad kai paaug dukra, kuriai dabar 3 men., viskas pasikeis. O kol kas viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (zvaigzdute @ 2004 03 27, 13:25)
Tik bijau, kad kai paaug dukra, kuriai dabar 3 men., viskas pasikeis. O kol kas viskas thumbup.gif

Butent, kai mano vaikai paaugo (5 ir 10 metu dabar), tai tada visos pestynes ir prasidejo. Jie siaip myli vienas kita, bet amzinai erzinasi, nepasidalina kuom nors, skundzia vienas kita blink.gif Kartais net baisu, galvoju, gal visa gyvenima taip pjausis. As tai viena augau, tokiu problemu neturejau. g.gif Pvz sunus sako:"nu nesuprantu as zmoniu, kurie per "Atleisk" sesiu iesko, juk su jom vienas vargas.As tai gyvenime neieskociau." Net nezinau, ar cia juoktis, ar verkti g.gif Tai va, myli, bet pykstasi smile.gif
Atsakyti
oi, russne, tarp manes su sese 5metu skirtumas. Visa gyvenima kaip shuva su kate buvom, o dabar - geriausios drauges thumbup.gif Bet ta draugyste prasidejo, kai jai sukako 16m, o man jau buvo virsh 20 rolleyes.gif
Atsakyti
Oi,mano vaiku amzius idomiai labai atrodo...kaip cia parasyt.
Pirma dukrai 10metu,sunui 9metai tarp ju skirtumas 1metai ir 3dienos.
O treciai mano lialkai dabar metukai.tai tarp ju skirtumas 10metu ir 9metai ir menuo.tai va visi tris gyme kovo menesi rolleyes.gif
Atsakyti
Manes pirmagimis Augustinas (1,4 metu) kol kas nenugasdino -- auga ramus ir mielas vaikas. Bet abu su vyru esame isitikine, kad vaikui vienam augti negerai. Todel jei tik sveikata ir pinigine leidzia -- pirmagimiui reikia seses ar brolio. Tik iskilo klausimas -- kada geriausia antrakart sulaukti gandru? Vieni sako, kad geriausia auginti pametinukus ar poros metu skirtumu gimusius vaikus -- esa, tas pats vargas buna atvargtas, o veliau vaikai buna gerais draugais, nes budami panasaus amziaus turi panasius interesus. O ir pirmagimis nesijaucia toks nuskriaustas, nes dar nepriprates buti vienintelis ir nepakartojamas gimines lepunelis. Kiti tvirtina priesingai. Gydytojai siulo nors 3 metu pertrauka tarp gimdymu, kad moters organizmas atsigautu. As pati tai bijau, kad kuo ilgesne bus pertrauka, tuo labiau prie gero priprasiu, apie vel gresiancias bemieges naktis darysis baisu ir pagalvoti, todel galim ir nebeprisiruosti... Tai kaip yra is tikruju?
Atsakyti