Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sužinojote, kad Jis jau TAS?

mes su vyru pazystami 12m,o susituoke 5m ir dar nezinau ar tikrai cia TAS biggrin.gif
Atsakyti
Vyras-ne backa kai pabaladosi ir nesuzinosi,kada jis pribrendes g.gif
Tu Ji turi jausti smile.gif
Atsakyti
O man visada mama kartodavo "kai jau sutiksi ta - pamatysi ir suprasi, ka reiskia kai tave myli". Ir pajutau. Nuo pat pradziu kazkaip su vyru labai artimi buvom: dvasine prasme. Aisku, as is pradziu dar atsargi buvau, suktus klausimus klausdavau, ziuredavau kaip atsakys, ypac apie ateiti. Bet sirdyje jau buvo kazkaip ramu: "Cia tas mano vyras" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (ugnieska @ 2004 04 17, 20:54)
supratau is kart, nes to neimanoma nesuprasti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Butent, man net abejoniu nekilo smile.gif
Atsakyti
oij..., kai sutikau savo vyra, jis man labai nepatiko, bet per menesi jis taip sugebejo apsukt man galva ohmy.gif , nors net pasibuciave nebuvom, kad net pati nepajutau kaip isimylejau doh.gif . ir nuo tada galejau dumt su juo nors i pasaulio krasta laugh.gif , taip ir padariau, isvaziavom vasara kartu dirbti i uzsieni. va, tada labai gerai pasimate visi + ir - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif grizom ir supratom , kad atskirai but jau nebegalim wub.gif heart.gif wub.gif
jauti ir zinai, kad cia tas pats pats, pats paciausias wub.gif heart.gif wub.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 04 17, 21:08)
Kartais buna kad TAS TAS TAS, pagyveni, pagimdai vaiku, o pasirodo, kad jau NEBE TAS. hm... vat kajp sad.gif

ir taip kokius 5 kartus laugh.gif
Atsakyti
Man pradzioje buvo -"oi tai jau tikrai jis,tas kuris man skirtas..."
O kaip pagyvenau ir atejo sunkus laikai musu bendrame gyvenime,tai atsiprasau...pasirodo ,kad jis ne tas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 04 19, 12:17)
Man pradzioje buvo -"oi tai jau tikrai jis,tas kuris man skirtas..."
O kaip pagyvenau ir atejo sunkus laikai musu bendrame gyvenime,tai atsiprasau...pasirodo ,kad jis ne tas. blink.gif

sad.gif sad.gif unsure.gif unsure.gif ohmy.gif blink.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
As su saviskiu susitikau labai netiketai, per firmos baliu-pasirodo buvome bendradarbiai, bet kadangi firma tikrai didele, tai susitikome tik per Kaledini vakareli. Is pradziu susitikinejau tik is smalsumo, nes jis buvo kazkuo kitoks nei visi iki tol sutikti vaikinai rolleyes.gif Tik kuo jis skyresi, tikrai negaleciau ivardinti-kazkas ipatingo sklido is jo vidaus. Taciau veliau tas smalsumas peraugo i nuosirdzia draugyste, kuri pamazu virto i meile wub.gif Ir stai mes ruosiames tuoktis heart.gif Ir dabar as esu tikra, kad jis TAS, nes tik su juo as zinau kad busiu laiminga wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mes jau eis penkti metai, kaip kartu, tai gal ir tas g.gif laugh.gif ...
Atsakyti
Kai susipazinau su savo vyru, draugavau su kitu. Bet kazkaip viskas netrukus apsiverte aukstyn kojom. Ir visai del to nesigailiu dabar, nes mums gera kartu, neziurint to, kad visko buvo, kaip ir turbut kiekvienoj seimoj.
O kad jis yra TAS, as tiesiog pajutau. smile.gif Tarsi kazkas i ausi pakuzdejo, kad daugiau ieskoti neverta, nes tai, kas geriausia, jau surasta. smile.gif
Atsakyti
smile.gif pirma kart kai tik pamaciau - pajutau, supratau, kad tas.. wub.gif wub.gif wub.gif po dienos - taip jau susikloste, kad visa diena kartu leidom - buvau 100 proc. isitikinusi -nu ot velnias, - tas.. heart.gif o paskui ilgai ilgai save ir ji itikinejau, kad ne tas ir isvis - kad eitu salin.. bet kazkodel nejo.. tada dar kart pajutau, kad tikrai tas. ir esu tuo tikra stai jau treti metai.. heart.gif
Atsakyti