Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sužinojote, kad Jis jau TAS?

Kai pradėjome draugauti, labiau vienas kita pažinti...tada ir pajutau, kad TAS-MANO VIENINTELIS heart.gif
Neįmanoma nepajust, kai mudviem taip gera kartu... viską pamiršti... bunant kartu laimėj ir nelaimėj... wub.gif
Ne už kalnų ir vestuvės... heart.gif
Atsakyti
Visa laika norisi galvoti, kad cia TAS PATS PATS, ir ta garsiau pripazystam tik ilgiau padraugavus, o taip is pirmo zvilgsnio suprasti, tai....... g.gif unsure.gif
Atsakyti
Aš tik JĮ vienintelį turėjau, tai ir abejonės nekylo, kad gali būti ne tas.........
Atsakyti
clap.gif As kai pajutau, kad be jo nebegaliu, tai tada ir supratau, kad jis TAS. Ir del to esu labaaai laiminga clap.gif
Atsakyti
O musu su vyru tai istorija idomi.
Susipazinom universitete. Iskart vienas prie kito prilipom. Po 2 metu issikyrem - charakteriai nesutapo. Labai pykomes, abu nelaimingi buvom ir viskas tik blogyn ejo. Po metu susitaikem. Per tuos metus abu labai pasikeitem, daug isgyvenom. Patapom tolerantiskesni, ismokom graziai pyktis. Dar po metu susituokem. Dabar beveik nesipykstam, charakteriai sutampa .
O kad jis TAS pajutau tada kai susitaikem, tiesiog buvo be galo gera su juo, net ir pyktis. Po to, kazkada teko susidurti su bureja ir ji man pasake, kad musu meile globoja dangus.
Atsakyti
jei galvoji ir abejoji ar čia jau TAS ar dar ne, tai reiškia, kad tai dar ne tas. kai pamatai, tą tikrąjį ir vienintelį jokie klausimai nekyla, tiesiog žinai, tvirtai ir aiškiai, čia Tas.
va, tik dėl vieno 'dalyko' dar nežinau, ar TAS būna visam gyvenimui, ar jų gali būti keli. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
o kaip galima sužinoti biggrin.gif ? Tik - jausti, bet iš tiesų ir nežinosi, ar čia tas, ar ne, nes per visą gyvenimą nemanau, kad kam nors kartą nekilo dėl to abejonių...
Atsakyti
Pamaciau savo vyra 1998 0101 prie miesto egles ir supratau, kad tai JIS wub.gif
Su nieko iki JO taip nesijauciau wub.gif Nebuvo tokio virpuliuko sirdyje, nebuvo taip sunku issiskirti, taip lengva bendrauti wub.gif
Atsakyti
O as tai vis dar nezinau ar jis jau yra tas ar ne tas rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
as vis blaskausi biggrin.gif ar tas ar anas wink.gif
Atsakyti
As irgi galvojau kazkada, kad vat jei jau TAS, tai pajunti is kart kaip gera, lengva su juo bendrauti, koks sielu bendrumas... Nugi nė velnio biggrin.gif. Visai as nieko nesupratau, bendravom, pykdavomes, skirdavomes, kazkodel sugrizdavom vienas pas kita, bet vis galvojau, kad su juo ilgai as neisbusiu. Tik kad labai po truputi pamazu pradejo ta meile ateiti, supratimas, pagarba ir t.t. Dabar jauciu, kad noriu visa gyvenima praleisti, kad sielu ir kuno bendrumas yra ir kad jis pats paciausias clap.gif
Atsakyti
MAN DAR NEPASISEKĖ SUTIKTI SAVOJO ''TO''. sad.gif
VIENĄ KARTĄ MANIAU JAU, KAD TAI TAS MANAIS, BET KLYDAU.... sad.gif
Atsakyti
Et, pavydziu jums tokio romantisko poziurio..Ne velnio netikiu,kad pasaulyje yra tik vienas vienintelis TAS, kuri sutikus gyvenimas rozinem spalvom svyti. Gyvenime galima myleti ne viena vyra, ir su kiekvienu jaustis ypatingai. Ir savo vyra galeciau pavadinti TUO - t.y. vyru, su kuriuo man SIUO METU geriausia buti. O kaip ateity bus, tai biesas zino huh.gif
(Tik prasyciau nepult manes gaileti, kad nezinau kas yra tikra meile laugh.gif Ne tik kad zinau, bet ir labai myliu. Taciau racionaliai paziurejus, kiek ant svieto vyru..)
Atsakyti