Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

QUOTE(Tristesse @ 2010 01 20, 10:30)
Jūsų diagnozė ta pati ar ir jums skauda valgant bananus? Na, nuryjant  maistą? kiek laiko jau sergate ? Man buvo prieš dvi savaites panašiai, kad ragavau ir obuolio ir bananą visą suvalgiau ir nesuskaudo nė kiek, jau buvau pradėjus džiaugtis, bet ant rytojaus vėl tas pats, taip ir iki šiol negaliu.. vis paragauju banano pažiūrėt ar sveikstu, čia kaip rodiklis man.. bet vis nusiviliu... verysad.gif o vandens geriu labai daug kasdien ir arbatų.. ir dar šaltalankių aliejų, na ir tuos vaistus visus... doh.gif

Tristesse, tai kad labai daug ka galite valgyti, sarasas tikrai ilgas biggrin.gif , tai ko jus panikuojat, nervinates del kazkokiu bananu doh.gif , nu pasveiksit turekit kantrybes, istvermes ir galesit vel valgyti tuos megstamus vaisius. biggrin.gif Gal pagerkit ka nors nervu sistemai stiprinancio, juk visos ligos nuo ju. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti

Sąrašas gal ir ilgas, bet maistas nemėgstamas blush2.gif bet manau, kad jis gal dar ilgesnis būtų.. nebandžiau dar daug dalykų.. biggrin.gif hm.. ką padarysi, belieka susitaikyt su tuo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tristesse: 20 sausio 2010 - 10:40
QUOTE(Tristesse @ 2010 01 19, 19:11)
pas mano mamą yra visas didžiulis alijošius namie, dideliam dideliam vazone thumbup.gif  reikės išsispaust kai grįšiu.. bet bijau labai, nes jei man net nuo bananų skauda, tai kas bus kai to daikto užpilsiu..  blink.gif  ar tau perštėdavo, degindavo, kai jį gerdavai?
O dėl Alveo, tai dėkui, man ne imunitetą reikia stiprint ir ne nuo peršalimo saugausi.. man reikia ko nors, kas gydo žaizdas, kas tikrai jas gydo.. vaisto, o ne vitaminų...  verysad.gif


nebijok, juk nuo vieno pabandymo nieko tragisko neatsitiks, man negrauzdavo jis, truputi padegindavo toks karstis, tik neuzmirsk su medum sumaisyti ir vandenuko stikline ant virsaus isgerti. Ir tikrai, gerai cia kazkuri sake, daug daug skysciu reikia gerti.
Atsakyti
a.inesa, gali dar primint kiek tų sulčių reikia išspausti ir kaip su kuo ten atskiest? dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tristesse @ 2010 01 20, 11:06)
a.inesa, gali dar primint kiek tų sulčių reikia išspausti ir kaip su kuo ten atskiest? dėkui 4u.gif

nu as pati to recepto proporcijas pasidariau:) pora lapu alijosiaus ir koki sauksta medaus i tas sultis idejus istrinu ir ganasi toks visai saldus skystis, net nesijaucia alijosiaus kartumo beveik, tada ryte atsikelus sauksteli to skyscio geriau ir vandenuko stikline, po to linu selenu plikytu valgydavau, ir tokia kombinacija man padejo blush2.gif
Atsakyti
as jau virs metu laiko kovoju,bet taip ir nenugaliu sitos ligos. pries menesi laiko vel ejau tirtis skrandzio,vel geriau vaistus, dvi savaites pasijauciau gerai,o dabar ir vel skauda skrandi. negaliu nieko valgyti,tik koses,kurios jau taip atsibodo,kad nebegaliu i jas ziureti. per ta skrandi net isivariau nervu liga,hipochondrini sutrikima verysad.gif dabar net menki skrandzio skausmai sukelia nerimo priepolius ir isterijas. kas aisku tik dar labiau padidina skausma. o jeigu ir neskauda man to skrandzio,tai konors uzvalgiusi,pvz sausaini ar desrele kokia,pradedu galvot,kad prades skaudet skrandi,tai ir pradeda. matyt pati isikalbu tuos skausmus. nerado pas mane jokiu opu ar eroziju,tik paraudusi skrandi ir bakterija,kuria turejo isgydyti antibiotiku kursas,bet va jau antri metai eina kai gyvenu su tuo skausmu,per kuri baigiu depresija isivaryti. ispradziu laikiausi ir as,tikejau,kad pasveiksiu,bet dabar jau baigiu prarasti vilti. atrodo nevalgau to,ko negalima,nerukau,negeriu,bet tas skrandis vistiek mane kamuoja.
Atsakyti
Žinot, gal tikrai įsitikinimas.. Gal ir man kažkas tokio.. Nes pagalvojau dabar.. Aš tada ramiai sau net bananą be skausmo suvalgiau, kai draugas buvo atvažiavęs.. buvau visa laiminga ir rami rami.. o va, išlydėjau jį, tą dieną dar viskas gerai buvo, o ant rytojaus vėl tas pats... aš dar visad su įtampa kažką ragauju ir atsargiai laukiu skaudės ar neskaudės.. o kai laukiu tai ir pajuntu, kad skauda.. doh.gif reikia mums pailsėt kažkur ramiai pora savaitėlių, o va tada gal ir pasveiktume.. cool.gif
dėkui, a.inesa už receptuką.. kai grįšiu būtinai pabandysiu.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tristesse: 20 sausio 2010 - 14:09
bet kaip atsikratyti to isitikinimo doh.gif as taip pat kai valgau laukiu ar skaudes,tai ir pradeda skaudet.suprantu kad reikia negalvoti apie tai,bet mintys stipresnes uz mane. buna dienu,kai vyras nedirba ir diena praleidziame kartu,tada nera kada galvoti apie skausma,bet pastebiu,kad tada ir neskauda. labai noreciau pailseti kur nors,matyt tikrai perdaug itampos mano gyvenyme,bet kad nera galimybiu ilsetis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nebyli asara133 @ 2010 01 20, 15:39)
bet kaip atsikratyti to isitikinimo doh.gif as taip pat kai valgau laukiu ar skaudes,tai ir pradeda skaudet.suprantu kad reikia negalvoti apie tai,bet mintys stipresnes uz mane. buna dienu,kai vyras nedirba ir diena praleidziame kartu,tada nera kada galvoti apie skausma,bet pastebiu,kad tada ir neskauda. labai noreciau pailseti kur nors,matyt tikrai perdaug itampos mano gyvenyme,bet kad nera galimybiu ilsetis verysad.gif

Nu mergaites cia jau reikia gydyti nervukus, nervukus g.gif 4u.gif Mane sios ligos jau lydi virs desimt metu, bet tokiu astriu pojuciu doh.gif schmoll.gif , cia tikrai nera dar tokia baisi liga. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanita: 20 sausio 2010 - 17:23
gydausi ir nervus,bet tas skrandis vistiek neduoda ramybes doh.gif pavalgau ka nors ir pradeda skaudet,o tada iskart ir nervintis pradedu
Atsakyti
Mergytės, o jūs dešreles valgot? blink.gif Ar kadanors domėjotės jų sudėtimi? Kaip gali skrandukas pagyti? smile.gif
Atsakyti
as kartais paragauju kokios pieniskos desros ar desreles,tik ziuriu kad butu labai sviezios. bet retai tas buna,nes stengiuos vengti tokio maisto
Atsakyti