Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

Na, aš išvardijau viską ką valgau jau biggrin.gif manau, kad negalėčiau net kąsnio nuryt, nes ten gi su prieskoniais visokiais.. bet jei nebūčiau susirgus, turbūt valgyčiau, kad ir ne kokia jų sudėtis.. blush2.gif o dabar jau nebe aš, o skrandis renkasi ką valgysiu, o ko ne.. rolleyes.gif
Atsakyti
Na, aš jau du metus jų nevalgau poto kai plačiau pasidomėjau apie sudėtį biggrin.gif Apskritai- sveiką maistą surasti- reikia beveik su žiburiu ieškoti doh.gif Tos nuorodos "eko"- tikrai dar nereiškia kad maistas tikrai sveikas ... doh.gif O kiek žmonių tuo tiki smile.gif
Atsakyti
Jammin, turi omeny, kad jei ir parašyta, kad be E, tai tų E vistiek yra ? blink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Ir vėl aš jungiuosi prie jūsų.

Atrodo tik prieš gerą savaitę padarė endoskopiją ir nieko nerado, kaip sakė viskas švaru, gražu, gal dėl to kad pati savavališkai Ultopą gėriau... bet jau trečia diena ir vėl skrandis ar tai dvylikapirštė skauda.
Tas diskomfortas pilve taip erzina doh.gif
Negi vėl reikia eiti pas daktarą ir sakyti kad nėra man viskas tvarkoj.
Beto lūpos džiusta, nors netroškina, gal čia koks uždegimas unsure.gif

Vyras sako, gal žarnyną reikėtų išsitirti g.gif (teko girdėti apie tą malonumą... schmoll.gif ), bet kad man daugiau skauda skrandžio srityje ir apie bambą....

Jaučiu reikės maistą atidžiau rinktis, o tai pradėjau valgyti beveik viskas kas papuola...
Atsakyti
QUOTE(Tristesse @ 2010 01 21, 13:40)
Jammin, turi omeny, kad jei ir parašyta, kad be E, tai tų E vistiek yra ?  blink.gif

Turiu galvoje, kad tarkim parašyta be E, bet produkte tiek visokio sh "privaryta", kad e tik "pyragai"..
Na imkim kad ir tas kątik minėtas dešreles. Jose E gali ir nebūti, jei taip paženklinta. Bet pažvelkim į realią jų sudėti- 15% mėsos(paskaičius dar ir ta mėsa "superinė"- plėvės, gyslos, odos, įvairūs subroduktai), likusi dalis svorio, skonio ir spalvos suteikiantis mėsos pakaitalas- gryna sintetika+miltai...
Deja, visi BIO, "be jokių E" ir pan. produktų gamintojai labai puikiai etiketėse maskuoja į sudėtį įeinantį "sh"- parašo tokiom aukštom frazėm, kad giliau tuo nesidomėjęs ar apie tai nesimokęs žmogus tą produktą perka kaip "sveiką" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 21 sausio 2010 - 16:11
Jammin1, iš dalies pritariu tau.. Dėl visokių dešrų, neva"kumpių" ir pan. žinau, kad taip ir yra.. girdėjau kažkada net, kad kalio permanganato tirpalo deda į juos, kad negestų ar spalvą palaikytų, nepamenu db tiksliai.. bet iš kitos pusės pagalvojus tai juk visi produktai dabar nesveiki.. kokia pasiūla, tą ir perka.. iš tikrųjų juk labai užimti žmonės net neturi laiko kada domėtis.. o taip gilinantis net ir duoną namie kepti reikėtų... unsure.gif nors neaišku kas bus toliau su žmonija, mintančia vien konservantais.. doh.gif
Atsakyti
Na aš labiau kalbu kad ir skubančiam šiuolaikiškam žmogui galima pasirinkti iš dviejų blogybių mažesnę smile.gif Man pasiūlytų sumuštinį su dešra ar salotas- be abejonių imčiau salotas smile.gif
(beja, apie konservus- neseniai ir apie juos filmą žiūrėjau biggrin.gif Rusijoje iš 68 pakuočių "tušonkės" 18 pakuočių nerado nė 1% mėsos biggrin.gif , apie visa kita nutylėsiu biggrin.gif ).
Atsakyti
nu joa, as irgi rinkciausi salotas gal, bet kartais pagalvoji, kur tos darzoves augo, is kuriu salotos padarytos? ir kuom ispurktos buvo? pvz ant manes labai lengvai galima patikrinti ar darzove ar vaisius nera super cheminis biggrin.gif - ne karta buvo ismete tokiom ziauriom demem-puslem..blink.gif
Atsakyti
Blackberry, jo- daržovės pas mus irgi nekokios, deja...
Vieni iš pažįstamų pasakojo, kaip Ispanų kulinarai atvažiavę į Lietuvą mūsiškiams sako- kam jūs išvis tas daržoves plaunat- negi nežinot, kad visi nitratai ir kitas šlamštas jau jų viduje smile.gif Bet mėsa irgi ne ką geresnė- priskiepyta antibų, poto prileista tam tikrų sintetinių medžiagų svoriui didinti ir t.t.
Sunku išties kažką gero parduotuvėje surasti, todėl net statistiškai skrandininkų daugėja kasmet nerealiais kiekiais...
Apskritai-esant galimybei- pirkčiau iš pažįstamų sertifikuotų,licenzijuotų ūkininkų- bet tokių nėra... Todėl mėsą perku dažniausiai iš ūkininkų turgelio šalia namų, kuris atvyksta kartą per savaitę(klausimas ar ten niekas neprikišo savo vištytėms ir kalakutams antibų). Ties tuo turbūt ir baigiasi "sveikas maistas", oru sotus ilgai nebūsi smile.gif doh.gif


Atsakyti
Sveikos, gal žinot kaip tiksliai vadinasi tas išsamus kraujo tyrimas, per kurį galima pasitikrint kepnis ir tulžį? ir ar daug kraujo ima, tirdami? kokios apskritai gali būt tulžies ligos? noriu pasižiūrėt prieš išvažiuodama.. ačiū.. 4u.gif
Atsakyti
o as mielosios keliauju dar i kita puslapi verysad.gif verysad.gif verysad.gif suzinojau savo liga, kurios pasekmeje skrandzio bedos tik viena is daleliu verysad.gif verysad.gif verysad.gif laikykites ir tikekites, kad daugiau ligu neturit verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.inesa: 23 sausio 2010 - 14:08
QUOTE(a.inesa @ 2010 01 23, 14:41)

o as mielosios keliauju dar i kita puslapi verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif suzinojau savo liga, kurios pasekmeje skrandzio bedos tik viena is daleliu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif laikykites ir tikekites, kad daugiau ligu neturit verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

A.Inesa, kokios dar ligelės? blink.gif Kažką "naujo" rado? doh.gif

Tristesse, kaip sveikatukas?
A.Inesa, kas per ligelės užpuolė?
Atsakyti