Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

sveikos
as irgi labai stipriai kankinuosi su skrandziu, prasidejo pries metus , matyt stresu ir dietu pasekme
takart praejo , sia vasar a-vel is pradziu doh.gif skausmai maudimas po krutinkauliu , netgi kazkoks tvinksejimas nemalonus skrandzio srityje (?) , pykinimas, net masina vaziuoti negaliu, vimdo iskart schmoll.gif nusimanau truputeli apie vaistus, tai nusipirkau omeprazolio ir ranitidino , 2 savaites pageriau, lyg ir viskas ok'
tik nustojau gert, po savaites dar didesni skausmai, ir vel omeprazolis, ranitidinas..tik sikart mazai kuom padeda blink.gif maudzia pastoviai skrandzio srity verysad.gif
didziausia beda tame kad neprisiruosiu pas daktarus, labai bijau zarnos rijimo, esu labai jautri tokiems dalykams, plius dar perskaiciau tema, isvis nusivyliau, beveik visoms kas lankesi pas daktarus skyre ta pati omeprazoli, raniberl, ir nieko rimtesnio ?( pataisykit jei klystu ?) esu nusivylusi daktarais , tai ir gydausi savarankiskai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 07 26, 12:36)
tik nustojau gert, po savaites dar didesni skausmai, ir vel omeprazolis, ranitidinas..tik sikart mazai kuom padeda  blink.gif  maudzia pastoviai skrandzio srity  verysad.gif
didziausia beda tame kad neprisiruosiu pas daktarus, labai bijau zarnos rijimo, esu labai jautri tokiems dalykams

sveikos, merginos,
prisijungiu ir aš - turiu ir aš šitą bėdų bėdą verysad.gif jau seniai, kokie 8 metai...
man irgi taip būna - omeprozolį pageriu, lyg geriau, kol geriu, nustoju gert kursą - vėl tas pats... Tai tik liaudiškos priemonės tikrai daugiau ir padeda.
Aquawille, o nebandei su nejautra to tyrimo darytis. Man kas metai vis sunkiau šita procedūra 'einasi', tai aš paskutinįkart jau su nejautra dariausi.
Atsakyti
QUOTE(mangule @ 2010 07 26, 20:35)
sveikos, merginos,
prisijungiu ir aš - turiu ir aš šitą bėdų bėdą  verysad.gif  jau seniai, kokie 8 metai...
man irgi taip būna - omeprozolį pageriu, lyg geriau, kol geriu, nustoju gert kursą - vėl tas pats... Tai tik liaudiškos priemonės tikrai daugiau ir padeda.
Aquawille, o nebandei su nejautra to tyrimo darytis. Man kas metai vis sunkiau šita procedūra 'einasi', tai aš paskutinįkart jau su nejautra dariausi.

nezinojau , kad galima su nejautra blink.gif kaip viskas vyksta , gal galite papasakoti? ir moketi reikia manau ?
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 07 27, 11:54)
nezinojau , kad galima su nejautra  blink.gif  kaip viskas vyksta , gal galite papasakoti? ir moketi reikia manau  ?

Taip, procedūra mokama. Čia Vilniuje MDC bent jau aš dariausi. Paguldo ant to stalo ir į veną suleidžia vaistų, po kelių sekundžiu užmiegi ir atsikeli jau palatoje po visko smile.gif Nieko nejauti. tai nežinau, keik tai gerai/blogai, bet jautresniems asmenims galimybė pasidaryti bent tą tyrimą...
Atsakyti
QUOTE(mangule @ 2010 07 27, 11:11)
Taip, procedūra mokama. Čia Vilniuje MDC bent jau aš dariausi. Paguldo ant to stalo ir į veną suleidžia vaistų, po kelių sekundžiu užmiegi ir atsikeli jau palatoje po visko smile.gif Nieko nejauti. tai nežinau, keik tai gerai/blogai, bet jautresniems asmenims galimybė pasidaryti bent tą tyrimą...


o, man butu iseitis nebloga.. as vieninteli karta dariausi Grybe, tai po proceduros net sesute patare kitakart su nejautra darytis. isejau apsiverkusi ir kaip isprievartauta.. Iki siol skrandis ima vartytis kai apie tai prisimenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2010 07 27, 15:04)
o, man butu iseitis nebloga.. as vieninteli karta dariausi Grybe, tai po proceduros net sesute patare kitakart su nejautra darytis. isejau apsiverkusi ir kaip isprievartauta.. Iki siol skrandis ima vartytis kai apie tai prisimenu  ax.gif

Taip taip, labai nemaloni procedūra, ne tas žodis... schmoll.gif Man paskutinį kartą kai darė įprastiniu būdu, tai gydytoja ir liepė kitą kartą su nejautra darytis, kadangi beveik nieko nematė, apsunkinta apžiūra labai buvo...
Atsakyti
QUOTE(mangule @ 2010 07 27, 16:36)
Taip taip, labai nemaloni procedūra, ne tas žodis...  schmoll.gif  Man paskutinį kartą kai darė įprastiniu būdu, tai gydytoja ir liepė kitą kartą su nejautra darytis, kadangi beveik nieko nematė, apsunkinta apžiūra labai buvo...

kiek mazdaug kainuoja visa procedura daroma su nejautra ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquawille: 27 liepos 2010 - 17:41
QUOTE(Aquawille @ 2010 07 27, 19:40)
kiek mazdaug kainuoja visa procedura daroma su nejautra ? g.gif

kai dariausi, buvo apie 150 Lt, bet jei reiks pylori testą daryt, tada dar apie 60 Lt berods prisideda. Na, orientacinė kaina tokia. Pasiskambinus ten į registratūrą tiksliau pasakys.
Atsakyti
sveiki, as kankinuosi su sia beda jau 30 metu - labai sunku - tai atsinaujina, tai vel nurimsta- pas mane gastritas su trimis eroziju zidiniais sad.gif vienintelis vaistas is mano patirties atitinakama dieta - dvi savaites specialiai virta kose su glitimu, tik vanduo mineralinis be burbulu, kartais bananu, dziuvesiu be priedu ir berods tiek.
Pries kiekviena valgyma ir miega - saukstas saltalankiu aliejaus. Taip pat galima gerti linu semenu glitima - reikia pasidaryti is seklu. Vaistai padeda, bet jie nuramina, bet nepadeda uzgyti. Isitikinau, kad tai laikinas dalykas - vis tiek po poros metu vel islenda. Gydytoja pamenu vaikysteje dar pasake - TAI VISAM GYVENIMUI. Svarbu laikytis tam tikru dalyku - valgyti sveika maista, reguliariai, nepiknaudziauti kava, alkoholiu, kadangi nerukau, tai nebuvo beda. Jokiu gazuotu gerimu, jokiu lasiniu, rukytu, labai stipriai kepto ir apdegusio maisto, cipsu ir t.t. ir buvau apie skausmus buvau pamirsus gal kokius 10 metu. Net stebiuosi nuo ko vel prasidejo - gal stresas, kad laukiuosi antro leliuko, nezinau sad.gif
Atsakyti
Gal kuri gydėtės geriamąja suspensija "Almagel A"? Girdėjau, kad seniau labai skirdavo šį vaistą pacientams, sako, pagydydavo... Galvoju, gal verta pamėginti?..
Atsakyti
QUOTE(mangule @ 2010 08 05, 22:48)
Gal kuri gydėtės geriamąja suspensija "Almagel A"? Girdėjau, kad seniau labai skirdavo šį vaistą pacientams, sako, pagydydavo... Galvoju, gal verta pamėginti?..


Sveiki, as anskciau gydziausi tik juo, bet dabar kiek prisikaiciau apie ji, net siurpas perejo per kuna - jo kai kuriuose salyse uzdraude del esancio aliuminio jame, kuris linkes kauptis zmogaus organizme.
Nors galiu pasakyti, kad jis vienas ir veiksmingiausiu nuskausminant skrandi.
Atsakyti
QUOTE(Defliune @ 2010 08 06, 11:27)
Sveiki, as anskciau gydziausi tik juo, bet dabar kiek prisikaiciau apie ji, net siurpas perejo per kuna - jo kai kuriuose salyse uzdraude del esancio aliuminio jame, kuris linkes kauptis zmogaus organizme.
Nors galiu pasakyti, kad jis vienas ir veiksmingiausiu nuskausminant skrandi.

Hm... Girdėjau, kad net opas išsigydė juo, bet žiūriu to aliuminio tikrai yra sudėty, tai baugoka šiek tiek unsure.gif
Atsakyti