Įkraunama...
Įkraunama...

Akių problemos, priežiūra ir pan.

Herpesas gali buti bet kur wink.gif Neseniai mano draugei herpesas iskilo ant kojos blink.gif Buna ir ant lytiniu organu ohmy.gif
Atsakyti
As nesioju dazniausis linzes.Kolkas rimtu problemu neturejau,bet visa diena pasedejus prie kompo jauciasi nuovargis ir net kartais "rukas" akyse pasidaro.Tad subiai reika akinukus detis.
Apie lazerines operacijas ir as daznai pagalvoju .Idomu kokios pasekmes laukia po keliolikos metu.Juk pas mus tas operacijas dar labai neseniai daro.Kiek girdejau kolkas sekmingos.Bet kaip zinoti ar ateityje dar blogiau nebus.
Atsakyti
Aš su linzėm jau 12 metų. Apart 2 konjunktyvitų , neturėjau rimtų problemų ( tfu tfu tfu). Laikausi tokių taisyklių : rankos visda turi būti idealiai švarios ( kai reikia linzes išimti ar įsidėti), niekada nenešioju jei sloga, herpes, gripas ir t.t. , vengiu prirūkytų arba dulkėtų patalpų, niekada su jom nemiegu, jei jaučiu rūką ar sausumą, lašinu dirbtines ašaras, jei dėl kokios nors priežasties peršti - išsiimu, kartais darau dienas be linzių - kartą per savaitę maždaug.
Dėl nemalonių pojūčių prie kompo - kažkada mačiau dokumentinį apie profesines ligas, tai ten pasakojo, kad visi, kas daug laiko žiūri į monitorių, rečiau mirksi, todėl sutrinka akies drėkinimas , taigi vienas iš nemalonių reiškinių - akies sausėjimas. Jį dar labiau padidina ir linzės. Man tai tikrai susiję. Po darbo visada norisi linzes išsiimti, kai grįžtu namo, o savaitgaliais nejaučiu tokio diskomforto.
Atsakyti
Kaip man pasake okuliste, kad jokia saves gerbianti gydytoja neskiria akims VISINE. Dabar tiksliai nepaaiskinsiu kodel, bet atrodo, kad jis tik sutraukia kraujagysles ir realiai tik dar labiau dziovina akis. ta pati save gerbianti gydytoja man skyre Okuloheel (tariasi taip, o kaip rasosi tiksliai nezinau). Ten tokios ampulytes, kurias galima lasinti ir neishsiemus linziu ir ypatingai gerai, kai daug dirbi su kompiuteriu.
Atsakyti
QUOTE (alfa @ 2004 04 20, 09:51)
Kaip man pasake okuliste, kad jokia saves gerbianti gydytoja neskiria akims VISINE. Dabar tiksliai nepaaiskinsiu kodel, bet atrodo, kad jis tik sutraukia kraujagysles ir realiai tik dar labiau dziovina akis. ta pati save gerbianti gydytoja man skyre Okuloheel (tariasi taip, o kaip rasosi tiksliai nezinau). Ten tokios ampulytes, kurias galima lasinti ir neishsiemus linziu ir ypatingai gerai, kai daug dirbi su kompiuteriu.

Taip. okuliaheli man taip pat pasiule labai patikimas ir rimtas gydytojas - mano giminaitis- gana geri vaistai...o apie visine jau pasakojau blink.gif
Atsakyti
QUOTE (MonaLisa @ 2004 04 20, 16:11)
Taip. okuliaheli man taip pat pasiule labai patikimas ir rimtas gydytojas  - mano giminaitis- gana geri vaistai...o apie visine jau pasakojau  blink.gif

Naudojau ir aš oculoheel'a - visai neblogai, be to jis turi priešuždegiminį poveikį. Šiaip paprastai naudoju Bausch&Lomb Sensitive eyes - man patinka labiau, nes patogesnė pakuotė - kaip Vizine panašiai , t.y. galiu nešiotis rankinėje nuolat ir įlašinus kelis lašus nereikia išmesti (beje, nešioju tos pačios firmos linzes). Jei reikia retai, tai gal oculoheel'as patogiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglute: 20 balandžio 2004 - 15:30
rasau va kaip ir pradejau blink.gif mano akyte ne tik kad neprawjo, o atsikeliau gerokai istinusiu virsutiniu kaies voku- gavau siuntima ryt pries darba varysiui ligonine pas okulista unsure.gif kaip durnai-akyte istinusi ir tarsi kazkas uzklijuota, sunku paziuret, nes sveria zemyn ta vokeli- be to nisti ir lab sausa,o kartais net ir asara isrieda
kas cia gali per velnias buti blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
unsure.gif mano akys per paskutinius keleta metu po truputi silpo, bet kai pradejau kasdien prie kompo sedeti, zinokit, toks jausmas kad anku...... sad.gif sad.gif
Kokiu pastiprinanciu vitaminu geriat, arba gal yra stiprinanciu akis lasiuku?
Vis neprisiruosiu nusipirkti zuvies tauku piliuliu.... gal siek tiek pastiprintu akis....
Atsakyti
QUOTE (Vidulka @ 2004 04 19, 18:33)
Apie lazerines operacijas ir as daznai pagalvoju .Idomu kokios pasekmes laukia po keliolikos metu.Juk pas mus tas operacijas dar labai neseniai daro.Kiek girdejau kolkas sekmingos.Bet kaip zinoti ar ateityje dar blogiau nebus.

jo... vat labai idomu ar tie patys gydytojai, kurie atlieka akiu operacijas, vaiksto su akinukais ar operuojasi?
Man atrodo, kad, kol galima, tai tuo maziau reikia kistis i savo kuna (tiek operacijom, tiek medikamentais)... rolleyes.gif

Seniau vaiksciojau su linzem... dar ir dabar akytes pradeda verkt, jei pamatau zmoguti su raudonom akytem... Budavo, kad viena akyte verkia, o kita ne. Ir paaiskink kiekvienam, kad tau viskas tvarkoj... beveik... Dabar labai megstu akinius cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusne: 21 balandžio 2004 - 19:48
Buna kazkokie akinukai, specialiai prie kompo sedeti. Labai noreciau, bet kol gerai matau, tai ir neprisiruosiu isigyti... g.gif smile.gif
Atsakyti
Keletą kartų per dieną, dažniausiai ryte ir vakare, įsilašinu HYPROMELOZA-P.
Atsakyti
Kai as sedžiu prie kompo, tai visada tik su akiniais. Esu trumparege. Tik viena akis beveik sveika, o kita ne sad.gif Kai mno akys parausta, tai as lasinu tokius lasiukus, "naturalios asareles". Vaistinej rekomendavo. Nelašinu jų dažnai, tik tada, kai parudima buna labai stirpus ir jokie poilsiai nebepadeda. rolleyes.gif
Atsakyti