Įkraunama...
Įkraunama...

Pagal ką renkatės vaikiną/vyrą?

Pagarba, intelektas, apsauga, sąžiningumas, vyriškumas, džentelmeniškumas ....

Asmenybė man yra svarbiausia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2011 04 23, 21:53)



drinks_cheers.gif lygiai taip pat ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 04 25, 22:53)
drinks_cheers.gif  lygiai taip pat ir as smile.gif

O manes auksciau isvardinti dalykai visiskai nedomina. Vaikina renkuosi tik pagal tai, kiek juo galima pasitiketi. Nemegstu nepatikimu bernu.
Atsakyti
QUOTE(Sinrina @ 2011 04 25, 23:01)
O manes auksciau isvardinti dalykai visiskai nedomina. Vaikina renkuosi tik pagal tai, kiek juo galima pasitiketi. Nemegstu nepatikimu bernu.

Jūs save taip žemai vertinate, kad jum tik to gana?
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2011 04 25, 23:07)
Jūs save taip žemai vertinate, kad jum tik to gana?

Saves isvis nevertinu, cia jus mane "ivertinote" zemai. tongue.gif Neturiu noro lygintis su jusu asmenybe, nes manau, Jus tokia esant, jei jau ieskot asmenybes. Kodel man tai nesvarbu>asmenybe su tokia neasmenybe kaip as turbut nugaistu is nuobodulio, arba smuktu asmenybiu gradacijoje, o kam man veltis i reikalus, kuriu net nesuprantu.
As net nezinociau, kokios asmenybes man reiketu ieskoti, nes ivairios asmenybes pasizymio ivairiu isskirtinumu rinkiniais. O jums bet kokia tinka?
Atsakyti
QUOTE(Sinrina @ 2011 04 25, 23:21)
Saves isvis nevertinu, cia jus mane "ivertinote" zemai.  tongue.gif Neturiu noro lygintis su jusu asmenybe, nes manau, Jus tokia esant, jei jau ieskot asmenybes.  Kodel man tai nesvarbu>asmenybe su tokia neasmenybe kaip as turbut nugaistu is nuobodulio, arba smuktu asmenybiu gradacijoje, o kam man veltis i reikalus, kuriu net nesuprantu.
As net nezinociau, kokios asmenybes man reiketu ieskoti, nes ivairios asmenybes pasizymio ivairiu isskirtinumu rinkiniais. O jums bet kokia tinka?

Jūs pareiškėt, kad jums net nereikia, kad vyriškis juaustų jums pagarbą. Trumpai tariant jums pakanka, kad būtų galima pasitikėti, o kad baisiai elgiasi su jumis tai -neaktualu.
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2011 04 25, 23:27)
Jūs pareiškėt, kad jums net nereikia, kad vyriškis juaustų jums pagarbą.  Trumpai tariant jums pakanka, kad būtų galima pasitikėti, o kad baisiai elgiasi su jumis tai -neaktualu.

Zmogus, kuris elgiasi baisiai - nera patikimas. Patikimumas baigiasi ties pirmu slyksciu poelgiu.
Pamirsau apie pagarba, tai va, gerbt turi but uz ka ir tia liecia tiek vyrus, tiek moteris. Rodyti pagarba vien del to, kad patapti vaikinu butu paprasciausias pataikavimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinrina: 25 balandžio 2011 - 23:37
QUOTE(Sinrina @ 2011 04 25, 23:32)
Zmogus, kuris elgiasi baisiai - nera patikimas. Patikimumas baigiasi ties pirmu slyksciu poelgiu.
Pamirsau apie pagarba, tai va, gerbt turi but uz ka ir tia liecia tiek vyrus, tiek moteris. Rodyti pagarba vien del to, kad patapti vaikinu butu paprasciausias pataikavimas.

Pasitikėjimas čia nieko bendra neturi. Iš jūsų posto sprendžiant, jūs pati savęs nevertinate, tai ar sugebės tinkamai įvertinti jis? Pagarbos reikia turėti žmogui, o ypač moteriai.
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2011 04 26, 00:14)
Pasitikėjimas čia nieko bendra neturi. Iš jūsų posto sprendžiant, jūs pati savęs nevertinate, tai ar sugebės tinkamai įvertinti jis? Pagarbos reikia turėti žmogui, o ypač moteriai.

Jusu irgi nevertinsiu, nes labai jau stokojate loginio mastymo. Jei norite ka nors vertinti, siulyciau argumentuoti, o ne rasyti is oro.
Atsakyti
ziurek i savo jausmus, su kuriuo yra gera tyleti, kurio prisdilietimas labiau jaudina. ziurek kaip jis elgiasi su kitais, o ne su tavimi.... jei negali isirinkti, vadinasi ne vieno nemyli
Atsakyti
Aš tai pasistatyčiau juos abu kartu, pasakyčiau, kad dabar sau rinksuosi gyvenimo draugą, dešimt kart apsisukčiau, ir į vieną besčiau pirštu.
Atsakyti
Renkuosi pagal traukos desni/
Prie vienokiu traukia, o kiti atstumianciai veikia,
Saves neprievartauju, renkuosi ta, kuris labiausiai traukia.
Atsakyti