Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

QUOTE(Lialyna @ 2009 12 18, 12:36)
Bolivija, labai grazus tavo (.)(.) super!!!  thumbup.gif Tau 300 dejo, bet taip nemazai atrodo!  thumbup.gif Buciau pagalvojus kad net siek tiek daugiau...  smile.gif o pries tai koks dydis buvo?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guste111: 18 gruodžio 2009 - 16:16
QUOTE(~Lavazza~ @ 2009 12 18, 16:57)
kaip mano mama sako - dabar mano gyvenimas bus Po ir PRIEŠ  lotuliukas.gif
Papildyta:
ginitaa, įmesk man prisijungimo duomenis, įdėsiu ir savo (.)(.)  ax.gif

Gal dareisi pas MNorku? Klausiu,nes mano op rezervuota pas ji vasario 4d.
Atsakyti
QUOTE(kos @ 2009 12 18, 18:09)
Gal dareisi pas MNorku? Klausiu,nes mano op rezervuota pas ji vasario 4d.



taip pas jį thumbup.gif wub.gif esu be galo patenkinta rezultatais ir šiuo daktaru wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katuliuxa @ 2009 12 18, 14:07)
Atsiprasau merginos, kad isiterpsiu. Gal cia sneku pati su savim smile.gif bet pasidalinsiu savo naujienom. Atsaukiau OP pas Vaiciuna ir uzsirasiau pas T.A. sausio 6 ir prisiskaicius jusu pokalbiu nusprendziau detis daugiau t.y. 320. Dar del pjuvio galutinai neapsisprendziau. Siek tiek bijau del rando pazastyje jei bus negrazus tai visi matys... Dar menkas patarimas toms kurios daresi pjuvi per pazasti. Yra toks dezodorantas su alijosium, be alkoholio ir aliuminio druskos kuri sukelia vezi ir manau ant randu nlb... Pasiziurekite as ji pati naudoju, uzsisakau is drauges, jei ka kreipkites duosiu jos kontaktus. https://distrib.fore...as_2009LT_1.pdf

Sveika. As pas TA sausio 5 d. Gal susitiksim cool.gif . Del pjuvio irgi abejoju, noreciau per aureole, bet TA siulo per pazasti. Konsultuojuosi tik netu, tikra konsultacija turesiu tik sausio 4, o kita diena ir gulsiu smile.gif. Dar darysiu ir apatiniu voku operacija.
Atsakyti
QUOTE(~Lavazza~ @ 2009 12 18, 17:11)
taip pas jį  thumbup.gif  wub.gif esu be galo patenkinta rezultatais ir šiuo daktaru  wub.gif

O tai smagu girdeti,nes jau pradejau nervintis,skaitau,skaitau tai vis Vitkus,Astrauskas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kos @ 2009 12 18, 17:34)
O tai smagu girdeti,nes jau pradejau nervintis,skaitau,skaitau tai vis Vitkus,Astrauskas  doh.gif

O kiek dejo ir kokius? Ir jei nepaslaptis kiek mokejai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kos @ 2009 12 18, 18:37)
O tai smagu girdeti,nes jau pradejau nervintis,skaitau,skaitau tai vis Vitkus,Astrauskas  doh.gif
Papildyta:

O kiek dejo ir kokius? Ir jei nepaslaptis kiek mokejai? 4u.gif



dėjo 335cc, anatominius , 9000 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Lavazza~ @ 2009 12 18, 17:45)
dėjo 335cc, anatominius , 9000 lt  4u.gif

aisku ir man panasiai siulo o kiek jau laiko?

Papildyta:
QUOTE(kos @ 2009 12 18, 18:09)
aisku ir man panasiai siulo o kiek jau laiko?

a,aisku jau matau lapkriti ane,dabar sake nuolaida
Atsakyti
Sveikos, turiu klausima kam jau praejo menesiukas po op. Ar nebejauciate jokio maudimo krutinese, nes man kazko vis dar skauda, o 12.10 jau buvo menuo. Randeliai daryti pazastyse, tai tokie ryskoki dar, jau pradejau bijoti kad neliktu matomi visam laikui
Atsakyti
uoga29, man 21d., bus 2 men., (*)(*) labai pasikeite, tokie vis naturalesni, bet dar nera taip kad visiškai nieko nejaučiu, buna dar kartas nuo karto tokiu lengvu pamaudenimu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistr@: 19 gruodžio 2009 - 14:07
Sveikos mergaitės, kažkaip per laiką išgaravo info iš galvos ax.gif
gal tiksliai žinot ar su implantais plaučių fliurogramą galima daryt,
ta prasme ar persimato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hilari @ 2009 12 19, 15:35)
Sveikos mergaitės, kažkaip per laiką išgaravo info iš galvos  ax.gif
gal tiksliai žinot ar su implantais plaučių fliurogramą galima daryt,
ta prasme ar persimato  blush2.gif


as esu macius nuotrauka internete tai va, kad implantai matosi tai tiksliai galiu pasakyti biggrin.gif .
Ginitaa, imesk ir man albumo prieigos duomenis 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(uoga29 @ 2009 12 19, 13:31)
Sveikos, turiu klausima kam jau praejo menesiukas po op. Ar nebejauciate jokio maudimo krutinese, nes man kazko vis dar skauda, o 12.10 jau buvo menuo. Randeliai daryti pazastyse, tai tokie ryskoki dar, jau pradejau bijoti kad neliktu matomi visam laikui


Laba! na man irgi menuo, tai dar paskaudena desine kruti, plius ji maziau nusileidusi...tai taip pat laukiu, kada jau visiskai nebemaus =) del randu ir as jaudinuosi, nes tokie standesni darosi, ko man visiskai nesinori =/ nors is esmes manau, kad dar anksti spresti kazka ir dramas daryti po menesio =) viskas dar keisis, tai vat
Atsakyti