Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

Sveikos merginos, prašau padėkite savo patarimais. Manau niekas kitas man negalėtų patarti šiuo klausymu... Šiandien dar buvau pas Vaiciuna, jis man patinka tačiau kaip ir maniau jis man nori lb numazinti implanto dydi. Mano ugis 171, svoris 58, baze 11.8 o jis man maximum siulo detis 280 kai tuo tarpu T.A. 295, Jauniskis 325. Vaiciunas argumentuoja tuo,k kad po 4metu man prades ciuoptis implantai jei didesnius isidesiu.. Man nedaeina kodel tuomet man kiti daktarai to nesake... Ir dar siulo super auksto profilio, as jo irgi bijau, ziures po to ()() i dangu smile.gif Gal galite ka patarti, jau sutariau del OP sausio 11 bet nebezinau, gryzau namo ir suku galva...
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2009 12 17, 20:20)
Rausvejanti, gal mano nike ir bapciunia pavaizduota, bet tiesiog buvau bolivijoj, tai siokie tokie sentimentai inkams smile.gif, o shiaip esu visai jauna ir ''JUS'' man visai ne prie sirdies blush2.gif  blush2.gif

deja koks dydis pas ta moterishke buvo nesaishku, nerasho.. bet suvyniojus i ruloniuka galima primest, kad gal i koki C sutalpintum...
jei nori fotkes tai tai atsiusk i az savo meila, permesiu

ash tik didinau, nes mano forma bliuduko buvo smile.gif


Bolivija, tikrai ne dėl foto kreipiuosi "Jūs" biggrin.gif Kadangi esu naujokė ir nei vienos nepažįstu, tai.... ax.gif ax.gif Na, bet gerai, lai būna "Tu" ax.gif blush2.gif blush2.gif

Aš tai vis žiūriu į veidrodį g.gif g.gif ir vis labiau noriu pasikeisti.. g.gif O jei jau iš tokių nukarusių padarė gražiai, tai gal ir iš mano kas gausis, juolab, kad maniškės tikrai ne tokios baisios smile.gif smile.gif
Atsakyti
mergaites, kas prashet ishsiunciau.. tik nieko jau ten ypatingo..
( as saves kitokios ir nebeisivaizduoju ) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2009 12 18, 11:53)
mergaites, kas prashet ishsiunciau.. tik nieko jau ten ypatingo..
( as saves kitokios ir nebeisivaizduoju )  blush2.gif



Ir aš nusiunčiau adresiuką smile.gif smile.gif lauksiu foto smile.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(eglute544 @ 2009 12 17, 21:12)
jau ir man bolivija idomu pasidare...  blush2.gif  as savo op nukeliau sausio menesiui... nedave man (.)(.) lizingu, nes dar negavau pirmosios pilnos pasalpos... sad.gif gausiu tik sausi, tai va ir pasigrazinsiu biggrin.gif

dar toks durnas klausimukas: gal kas zino kiek yra tiesos kad narkoze trumpina gyvenima? kazkur skaiciau, kad narkoze trumpina iki 7 metu gyvenima, pati jau turejau 5 narkozes, sita butu 6.... tai ne kas ir liktu  g.gif



Va, dar vienas klausimas kilo doh.gif dėl finansų...kai kurios klinikos daro išsimokėtinai, bet ne visur radau apie tai parašyta. g.gif Tikriausiai ir apie tai reikėtų kalbėt per konsultaciją?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 17, 21:24)
Bolivija, atsiusk ir man nuotrauka, prasau  4u.gif :
graikine@gmail.com

ir as noriu juritukas@gmail.com mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bolivija @ 2009 12 18, 09:53)
mergaites, kas prashet ishsiunciau.. tik nieko jau ten ypatingo..
( as saves kitokios ir nebeisivaizduoju )  blush2.gif

ir as jau saves kitokios neisivaizduoju schmoll.gif su tokiu malonumu dabar ir i veidrodi ziuriu ir po vonia be liemeneles vaikstau negeda net pries save blush2.gif zodziu liuks thumbup.gif
Papildyta:
merginos sukuriau mums puslapiuka,kur galesim kelti nuotraukas,kurios norit ikelti foto rasykit atsiusiu duomenis 4u.gif
Atsakyti
Bolivija, labai grazus tavo (.)(.) super!!! thumbup.gif Tau 300 dejo, bet taip nemazai atrodo! thumbup.gif Buciau pagalvojus kad net siek tiek daugiau... smile.gif o pries tai koks dydis buvo?
Atsakyti
Atsiprasau merginos, kad isiterpsiu. Gal cia sneku pati su savim smile.gif bet pasidalinsiu savo naujienom. Atsaukiau OP pas Vaiciuna ir uzsirasiau pas T.A. sausio 6 ir prisiskaicius jusu pokalbiu nusprendziau detis daugiau t.y. 320. Dar del pjuvio galutinai neapsisprendziau. Siek tiek bijau del rando pazastyje jei bus negrazus tai visi matys... Dar menkas patarimas toms kurios daresi pjuvi per pazasti. Yra toks dezodorantas su alijosium, be alkoholio ir aliuminio druskos kuri sukelia vezi ir manau ant randu nlb... Pasiziurekite as ji pati naudoju, uzsisakau is drauges, jei ka kreipkites duosiu jos kontaktus. https://distrib.fore...as_2009LT_1.pdf
Atsakyti
Katuliuxa, tai beveik vienu metu ligoniukemis pabusim biggrin.gif : mano op sausio 7d.
O kodel tu nenori darytis pjuvio po krutine? Man tai geriausia vieta.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Katuliuxa, suprantu tave, as ir sukau galva del to dydzio - juk ne drabuzis tai nepasimatuosi smile.gif pamatysi kaip viskas po op, ir tai kai sutinimas praeis... mano ugis 174, svoris 52, baze 12,5 dejo 345cc, taciau dabar galvoju galbut reikejo daugiau, bet kaip bebutu daug geriau nei buvo pries biggrin.gif

sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
labas mergaitės 4u.gif

senokai čia buvau užsukus blush2.gif kiek naujokių bigsmile.gif sveikinu visas besiruošiančias arba jau pasigražinusias 4u.gif 4u.gif

ir man baisiai smalsu pamatyti bolivijos grožybes blush2.gif nusiunčiau AŽ, o aš tuo tarpu irgi pasidalinsiu ax.gif

Šiandien buvau pas MN darytis veido procedūras, niu tikrai galiu patvirtinti, kad jis tikras savo darbo specas thumbup.gif thumbup.gif mano mama irgi išbandė jo rankas, taip pat liko patenkinta thumbup.gif


Tiesa, buvau gi apatinių drabužių parduotuveje, mano dydis C thumbup.gif , į B niekaip neįtilpau schmoll.gif Liemenelių kol kas nepirkau, bet va įsigyjau sexy VS maudimuką wub.gif niu jau kaip lauksiu vasaros bigsmile.gif o dabar kol kas tik į baseiną ax.gif Nuo sausio men pradesiu vėl sportuoti , plaukioti, negaliu sulaukti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Lavazza~ @ 2009 12 18, 16:46)
Tiesa, buvau gi apatinių drabužių parduotuveje, mano dydis C  thumbup.gif , į B niekaip neįtilpau  schmoll.gif Liemenelių kol kas nepirkau, bet va įsigyjau sexy VS maudimuką  wub.gif  niu jau kaip lauksiu vasaros  bigsmile.gif  o dabar kol kas tik į baseiną  ax.gif Nuo sausio men pradesiu vėl sportuoti , plaukioti, negaliu sulaukti  thumbup.gif


tai taip ir rasyk, kad pradesi gyventi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 18, 17:50)
tai taip ir rasyk, kad pradesi gyventi  tongue.gif



kaip mano mama sako - dabar mano gyvenimas bus Po ir PRIEŠ lotuliukas.gif
Papildyta:
ginitaa, įmesk man prisijungimo duomenis, įdėsiu ir savo (.)(.) ax.gif
Atsakyti